Бихте ли си взели жена с дете ?

  • 109 827
  • 2 734
  •   1
Отговори
# 2 190
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Еми, факт. Ебливите и при двата пола са с предимство.😉😆

# 2 191
  • Paris, France
  • Мнения: 14 134
Еми, факт. Ебливите и при двата пола са с предимство.😉😆

За мъж да е еблив е предимство само ако  е висок, красив, атлетичен и с дебел пенис. Я си представи очилат, плешив, коремест, дъртак без пукнат лев в джоба да е и еблив. Ще си умре с мерака. Всъщност дебелите плешиви май са всичките импотентни, поне социално.

В същото време на дебела лелка с цомби до пъпа и с 3-4 деца мераклии не липсват, дори да не е богата.

# 2 192
  • София
  • Мнения: 24 839
Мисля си, че не е лошо от време на време поне, да си се запитаме- а, ако аз съм на мястото на другия, какво бих мислила? newsm78
За да се приземим и да не подскачаме като ощипани госпожици, когато ни кажат, че сме втора употреба.
Защото, то си е така- всичко, което се случва за първи път в живота ни, вече е било.
Любов,брак, дете/ деца, развод.
Втори брак, си е втори- няма как да сме първа употреба. Mr. Green

В другата тема, жените се вижда колко са склонни да вземат мъж с дете- почти не са, дори и само на снимка да го видят.
И си предпочитат ергенче- без минало семейно, без деца.
Като опре въпроса за жената, обаче- аршина силно се променя и се почват едни носеници на вода от 9 кладенци, как нямало значение дали сме с деца или без, все сме вървежни наравно с момите.

Ми, не сме, колкото и на някои да им се иска.

# 2 193
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Ми нали си го избираш, Невена. Ти пък сякаш някой ти ги бута насила.

# 2 194
  • Мнения: 30 802
Ясно е, че за някои сме "втора употреба". Обаче аз да си кажа, че вторият ми мъж си го взех след "мини брак", тоест дългогодишно съжителство със сериозна приятелка. Тоест - трениран. Защото втора употреба също значи и гърмян заек - с опит и визия кое е важно.

И вече опираме до важните неща в живота. За неженените връзките понякога са точно това - забавления, леко психодрама, и някъде там деца и семейство. Съответно има прекалено високо самомнение, много фръцкане...а това натоварва.

Да, сигурно гали егото с години да се гледате един друг като полубогове. Обаче брак и деца в крайна сметка са мръсна работа и не може да се мине без свършването на работата. Въпросът е, когато момите на 30 искат още 10-12 години да си донаживеят. Е тогава имам предимство не с три, с пет обиколки. Щото имам перспектива, действам бързо и работата е свършена. След това имаш време и да пътуваш, и да гледаш наоколо.

# 2 195
  • Мнения: 6 785
Сирен, стига се оправдава и изтъква колко печена си, защото имаш деца. Печена си, защото си ти.

# 2 196
  • София
  • Мнения: 5 884
С хронометър ли ме дебнеш? Може да не съм добра в мултитаскинга, ама нали съм добра душа, да не седиш и да се чудиш как е възможно да предпочетат някоя с дете... Stuck Out Tongue Winking Eye

Не, видях, че си си редактирала поста след 22 минути, пише го. Няма да си разплета чорапите от мъка, че някой, дето не ме познава, евентуално е предпочел по-красива от мен, все едно с деца или без (определено няма децата да я направят предпочитана). Също такава е вероятността и теб да са те отхвърлили, без да те познават, заради някоя по-красива или еблива.
Е, и? Редактирам, защото ми е дошла велика мисъл и няма все още друг коментар след моя в темата. Нали така е по правилата?


Ама явно на теб са ти голяма драма тия свободни дами с деца, съдейки по трескавото ти участие в темата.

# 2 197
  • Мнения: 30 802
Добре де, а тия с децата какво следва да правим, ако си намерим свободен? да кажем не, за теб има мома там някъде навън, търси я, чакат те 10 години екскурзии и спане до късно...отстъпвам те, не ми се полага свободен:)

Или да известим най-близката мома до себе си и да предложим?

Впрочем аз по едно време бях готова да сватосвам сегашния си мъж с 2-3 моми, всячески по-по- от мен, в смисъл на нахаканост, ръст,  амазоноподобен вид и маникюр. Само че още висят сами, не знам що...

# 2 198
  • Мнения: X
Ох ще се повторя и завторя пак явно.

Ако се разведем с мм то точно само необвързан мъж бих избирала за иху-аху и взаимен кеф без живот заедно, битовизми и опознаване с родата.

Еми, факт. Ебливите и при двата пола са с предимство.😉😆

За мъж да е еблив е предимство само ако  е висок, красив, атлетичен и с дебел пенис. Я си представи очилат, плешив, коремест, дъртак без пукнат лев в джоба да е и еблив. Ще си умре с мерака. Всъщност дебелите плешиви май са всичките импотентни, поне социално.

В същото време на дебела лелка с цомби до пъпа и с 3-4 деца мераклии не липсват, дори да не е богата.
Невена, кефиш Simple Smile
Еми точно така си е.

Сирен, как пък ще си сватосвам мъжа за някоя по по?! Ти не си у ред.

# 2 199
  • Мнения: 19 133
Добре де, а тия с децата какво следва да правим, ако си намерим свободен? да кажем не, за теб има мома там някъде навън, търси я, чакат те 10 години екскурзии и спане до късно...отстъпвам те, не ми се полага свободен:)

Или да известим най-близката мома до себе си и да предложим?

Впрочем аз по едно време бях готова да сватосвам сегашния си мъж с 2-3 моми, всячески по-по- от мен, в смисъл на нахаканост, ръст,  амазоноподобен вид и маникюр. Само че още висят сами, не знам що...



На кого ще го отстъпиш свободния, след като по-принцесестите и без деца го били риджектнали.

# 2 200
  • Мнения: 5 261
Бе защо гаджето ми е с мен почва  да се чудя? Не стига, че парясница ми и по-голяма. А да, стих се - обича ме.

# 2 201
  • Мнения: 30 802
E  то те всичко живо риджектват...

# 2 202
  • Мнения: 3 545
Вече ми иде да иджектна амазонския си лък втора употреба, голямо надцакване тук станало, цялата тема за смешките просто.

# 2 203
  • София
  • Мнения: 24 839
Бе защо гаджето ми е с мен почва  да се чудя? Не стига, че парясница ми и по-голяма. А да, стих се - обича ме.

Въпросът е, ти защо си с него и какви компромиси правиш?
Щото, мома ще ги прави известно време и ще тръгне да си търси еша.
Гърмяната с дете, ще си пренареди приоритетите.

# 2 204
  • Мнения: 30 802
Ами не знам, като гледам по другите теми как 22-годишни, съвсем свободни и прекрасни, се гърбят с яки компромиси...от които жена с дете би избягала 20 пъти.

Аз сега се чудя какви компромиси съм направила. С важните за мен неща, които ме греят и ми подобряват живота, не съм. Е, може би да съм се отказала от малко фръцкане и галене на егото, да кажем 2-3 години да го държа в шах с пешката, но не се знае дали жена без дете на 29-30 би й се разминало такова поведение.

Общи условия

Активация на акаунт