Бихте ли си взели жена с дете ?

  • 109 699
  • 2 734
  •   1
Отговори
# 2 535
  • Мнения: 10 993
Лично за мен е чудо невиждано да се омъжиш пак след като имаш три деца. Тоест не знам как е от мъжка гледна точка - аз мъжете с които общувам са супер егоисти, стари ергени, с добри доходи, но те свое дете не искат, камо ли чуждо. Не искам да те обидя.Просто ги гледам нещата от моята егойстична гледна точка - не ми се занимава с повече от две деца. На мен ми е програма максимум.
В смисъл денят ми е така разпределен, че нямам време да излизам по срещи  с мъже, да им обръщам внимание. Чисто физически говоря. Тоест ако съм сама имам време и сили само за работата и децата. Това го виждам поне до към навършване на 16 г. на малкия ми син. Тоест още 12 години напред.
Разбирам, че хората имат помощ, а явно и повече енергия и успяват.

# 2 536
  • Мнения: X
В случая, ще подкрепя Бианка. Не вярвам някой с акъла си и с поне минимум стил да твърди, че хората с три деца са прошляци. Добре би било, когато се спори с някого, това да се прави с аргументи, а не с етикети.

# 2 537
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 461
Аааа,Уиш това да сочиш другия с пръст е най лесно!Етикет се поставя дори и без да познаваш някого.Това,че някой не желае да отгледа повече от две деца,не означава,че тези с три-четири са прошляци.

# 2 538
  • Мнения: 30 802
Не че нещо, но нормалните хора се събират главно заради личността и уникалността на човека. Ако ме оценяват по колко съм имотна и уфатна - мерси от такава връзка. Събираме се, защото се харесваме като личности, а другото е основа, да може да се наслаждаваме на интересните неща, без да мислими за основното ниво.

Да не говорим, че е грозно мъж да прави сметка на женските пари и имоти. Аз ако ще да имам наследства на херцогиня, за пред мъж ще си крия картите и ще съм тотален прошляк, именно за да отсея гнусноватата порода, дето търси да се жени за имоти, не за личности.

За неразбралите - говоря общо, абстрактно и хипотетично, използвам 1л. ед. ч. не защото говоря за себе си, а като стилов похват. Да не си помисли Кукумицинка, че съм тръгнала пак на лов за пореден мъж.

# 2 539
  • Paris, France
  • Мнения: 14 046
В случая, ще подкрепя Бианка. Не вярвам някой с акъла си и с поне минимум стил да твърди, че хората с три деца са прошляци.

Това никой не го твърди. Контеса писа, че "Имотните мъже и жени не си падат по прошляци с много дечиня". Което съответства на реалността. Не всеки човек с три деца е прошляк, разбира се. Тук поне 10% от жените с по 3+ деца са си нормални, прекрасни хора. В България познавам 3-4 такива жени, но мъжете им са богати. В развития свят в момента 3 се а е доста над нормата, така да се каже.

Сирена, нямали значение имотите, пък само за имоти пишеш.

# 2 540
  • София
  • Мнения: 5 883
Нахална си, мамасито!
Теб да те оценяват като уникална личност, пък ти ги избираш да нямат деца, да са перспективни и имотни, че иначе не ти вървяла любовта под санитарния минимум...

# 2 541
  • Мнения: 30 802
Аз пиша за имотите в България като вид феномен на съзнанието. Просто ми е интересно какви заплетени семейни саги се случват покрай едните тухли. Това ми е хоби един вид. Впрочем никога не съм харесвала класическото българско "имотно" момче, защото си идват със специфични отклонения и фамилни конфликти и задължения. Особено в Пловдивско.

Нахална съм, ами - ако съм скромна, друг ще е нахален и ще вземе хубавото от живота. А защо да не съм аз?

# 2 542
  • Мнения: 18 593
Имотите са добре дошли, който и да ги има, но аз пък никога не съм си избирала мъж по този критерий. Съвсем никога. По случайност все мъже с апартаменти ми се падаха за гаджета, ама аз не - навремето се омъжих за този, който нямаше съвсем нищо Simple Smile Е, и? Имам си жилище, даже доста обширно и предостатъчно да си гледам децата. Но не го имам защото съм търсила провайдър и съм намерила най-имотния да ми го подари.

# 2 543
  • Мнения: 5 253
Сирено, нормално е жените да гледат финансово състояние на мъжете, а мъжете това на жените не, така ли?

# 2 544
  • Мнения: 30 802
Разбира се, не си ли чувала поговорката - женски пари, змийски кости? Просто е грозно мъжът да прави сметка на женското състояние. Той трябва да свикне с идеята, че трябва да намери начин САМ да подсигури семейството, а женският принос е бонус. Другото са неприятни сметки. Мъжът си е мъж, по-силен, има една задача, не спира да работи, гледа навън, търси възможности. Жената има и други ангажименти и не може да прави същото със същата енергия и резултати.

# 2 545
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 461
Ужас!

# 2 546
  • Мнения: 18 593
Е жените с имоти сами ли да седят Simple Smile

# 2 547
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 461
Аааа, не ще си търсят някой с повече от техните минимум +1!

# 2 548
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Сирено, нормално е жените да гледат финансово състояние на мъжете, а мъжете това на жените не, така ли?
Еми много ясно! Съгласна съм с мамасита, ужасно грозно и мухълско е мъжът да се интересува от парите на жената. Такъв бих го наритала до селото, от което се е пръкнал, пък ако ще милиардер да е.


За неразбралите - говоря общо, абстрактно и хипотетично, използвам 1л. ед. ч. не защото говоря за себе си, а като стилов похват. Да не си помисли Кукумицинка, че съм тръгнала пак на лов за пореден мъж.


Олее, нИдей сакън, че тая е от ергенополицията. А', те хванала, че търсиш мъж, а' ти изкълвала очите.

# 2 549
  • Paris, France
  • Мнения: 14 046
Сирено, нормално е жените да гледат финансово състояние на мъжете, а мъжете това на жените не, така ли?

Нормално е, да. Мъжете търсят красота, младост, женственост - признаци на висока фертилност. Жените търсим височина и сила, атлетизъм, икономически ресурси. Е, има изключения, но нормата в човешките общества е такава засега и такава винаги е била.

Е жените с имоти сами ли да седят Simple Smile

Не, разбира се. Доста апетитни парчета са на брачния пазар. Ако имат достатъчно доходи за охолен живот могат спокойно да си намерят по-млад, по-красив, по-здрави и интелигентен от по-бедни жени на същата възраст и с подобна физика.

Повечето хора се женят за подобни на тях. След 1970г тенденциите са жената да се жени нагоре- за по-богат, по-платена мъж.

Общи условия

Активация на акаунт