Бихте ли си взели жена с дете ?

  • 109 501
  • 2 734
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 18 530
Доказал се е, че е отговорен - може да размислиш Simple Smile

# 76
  • Мнения: 5 246
Спор няма, че е такъв. Ама ми е просто приятел. Разбрала съм, че хора от различни прослойки нямат щастлив живот заедно.

# 77
  • Мнения: 18 530
Базикам се, просто много хора се срещат и разделят всеки ден...

# 78
  • BG
  • Мнения: 892
Злодеида, извинявам се за тъпия въпрос, но защото искаш брак и дете от мъж, чието либидо не съвпада с твоето?
А по темата-аз бих взела мъж с дете, защото не искам да раждам повече, но стига развода да не е по вина на мъжа (т.е да е кръшкал, пиел, биел или псих. насилник).

# 79
  • Мнения: 5 246
Защото го обичам и се научих да гледам това което имам, а да не се вторачвам какво нямам.

# 80
  • Мнения: 15 960
Спор няма, че е такъв. Ама ми е просто приятел. Разбрала съм, че хора от различни прослойки нямат щастлив живот заедно.
Какви различни прослойки при вас. ..Ако правилно помня, си с висше образование, хубава работа, оправна,  я да не се подценяваш.  Тъкмо ще го извадиш от интелектуалния унес.  Ти си знаеш, де, явно много си обичаш настоящия, дано не те разочарова.

# 81
  • BG
  • Мнения: 892
Браво, много хубаво, дано повече мъже се научат да мислят така като теб. Peace Peace Peace

# 82
  • Мнения: 5 246
Абе разликата е че той има пари а аз не. Приятеля ми де. Гаджето и то няма.

# 83
  • Мнения: X
Кой говори тук за поемане на роли, говорим за приемане на деца. Аман от бг туземци, с драгоценните им гени.

# 84
  • Мнения: 5 246
Ами каква файда ако приемеш едно дете ако не поемеш роля в живота му. Ок. Той е наясно, че аз имам дете и не му пречи, но не поема никаква роля в живота му и мълчи като темерут. Идва вкъщи и не обелва 2 думи на детето и не знае как да се държи. Ами за какво ми е? То и детето няма да го хареса.

# 85
  • Мнения: X
Защо да мълчи - казва, ти си имаш баща, аз обичам майка ти, бих бил твой приятел, няма да се опитвам да се правя на някой, който не съм.

# 86
  • Мнения: 922
Моя приятелка се омъжи, детето и прие новия за свой баща. Той я осинови, защото тя не беше припозната от биологичния си. Детето е казало - винаги съм си мечтала за такъв баща . По- късно си имаха и свое общо, към днешна дата, виждам че той не дели децата и е много всеотдаен.
Но това е много рядко срещан вариант според мен.
А как намирате време за децата си, ако излизате с мъж ? Не остават ли пренебрегнати, ако мама я няма всяка вечер и кой се грижи за тях ?

# 87
  • Мнения: 18 530
Хех, какви излизания всяка вечер? Аз нямам на кого да си оставям вечер децата. Само уикендите, когато са при бащата и през деня в обедната почивка сме се виждали първите 6 месеца с мъжа ми, като бяхме гаджета. После го запознах с децата и вече идваше вечер у нас и тн Не е преспивал вкъщи, но ходехме заедно по почивки и така вече се виждахме по-често.

# 88
  • Мнения: 5 346
Аз ще поставя въпроса за жена с дете от друга гледна точка. Разсъждавам теоретично.
Имам син за женене. Той ми казва, че  има връзка със свободна мома без деца, но характерът й и отношението към него самия е кофти. Има жена с дете, която го харесва, иска да е с него, обича го, той също я харесва. Какво бих го посъветвала аз като майка. Честно казано бих предпочела свободната, но пък ако това ще му донесе  вечна  неудовлетвореност от лошото й отношение, а другата спокойствие и чувството, че е обичан, тогава в името на него бих предпочела да избере   втората.

# 89
  • Мнения: 18 530
С ръка на сърце си казвам, че нямам проблем каквито и снахички да ми доведат синовете. Честно! Да си се разбират и живеят - това ми е важно.

Но виж, за зетьовете имам голям проблем. Ако наранят моя дъщеря, с мен ще се разправят.

Общи условия

Активация на акаунт