Бихте ли си взели жена с дете ?

  • 109 523
  • 2 734
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: X
за мъжете не знам ама за себе си мога да кажа - за временно развлечение мъж с деца мога да приема, ама не бих живяла с него и децата му със или без брак. Не знам колко специален трябва да е за да го взема с деца. Ако мен не ме иска мъж заради децата ще го разбера - никой не е длъжен да ми ги търпи и отглежда

Значи си обречена и ще си сама /без да броим мимолетните връзки/ до края на живота си?

А, когато тези деца създадат свои семейства и при тях няма място за теб? С кой ще си кажеш 5 приказки?  Tired

Е, чак пък обречена да е сама...малко крайно е това. В крайна сметка, не всеки припира за втори брак. Аз например ако някога се разведа, не желая повече да се обвързвам в съжителство. Човек индивидуалист съм, трудно ми е да се съобразявам с друг, колкото и да съм влюбена и за мен семейството е инвестиция, която съм готова да направя само веднъж в живота. Обичам себе си достатъчно и нямам нужда от нечия чужда любов на всяка цена, за да се валидирам.
Ако се разведа, вероятно бих си поддържала дискретна връзка за забавление - секс, вечери, тук-таме пътешествия и толкова. Деца повече не възнамерявам да имам, нито пък тепърва да се напасвам с нови роднини. Евентуално може на по-зряла възраст (с отгледани и самостоятелни деца) да заживеем заедно от чисто практична гледна точка - да си помагаме и да не ни мислят децата.
Животът е твърде кратък за излишни усложнения. Може би някъде от там произтича и гледната точка на хората, които не желаят да се обвързват с партньор, който вече има деца.
+1

И аз не бих се обвързала с мъж с дете/деца.

# 241
  • Варна
  • Мнения: 208
Изисква се много смелост и настойчивост да постъпиш по този начин.И определено жените  престрашили се да го направят са жени с силен характер,заслужават дълбоко уважение и подкрепа,а не хулене и присмех.

Аз не се присмивам. Само напомням, че дете принципно се прави от двама родители. Самотна майка с донорска сперма е жена, която не е срещнала мъж, годен за баща,но е решила, че е достатъчно годна, за да бъде самотна майка. Да, много е неудобен въпросът как е решила изведнъж, че някой случайно срещнат е годен за баща, след като се е оправила без такъв.
Майчинството не е характер, а инстинкт. Майчинството с донорство е връх в този инстинкт.
Това,че не е срещнала подходящ мъж в живота,годен да и направи бебе,не означава че детето и няма да има нужда от баща.И в тая връзка жената е решила да забременее по другия начин.Болезнено и за нея и детето след време.
Детето е вече родено и на лице.Осъдена е да стои вече сама или как?Няма право да създаде семейство ли?
Или може би няма право на щастие?По каква логика смяташ че някой срещнат няма да бъде добър баща?
С какво ти си по-добра от нея?


# 242
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Е, на мен са ми предлагали около 100пъти като 98 бяха от мъжа ми и какво от това. Правила в любовта няма, но правила и отговорност към децата трябва да има. Аз не съм фен на правилото, че е достатъчно да ги има пък каквото им сервираш.
Някои имат късмет от раз, като Сирената примерно, късмет за нея, дали е такъв и за децата времето ще покаже.
За мен рискът да прецакаш собственото си дете заради нещо, което така или иначе можеш да имаш без да го вкарваш във филми е излишен.

# 243
  • Мнения: X
Това,че не е срещнала подходящ мъж в живота,годен да и направи бебе,не означава че детето и няма да има нужда от баща.И в тая връзка жената е решила да забременее по другия начин.Болезнено и за нея и детето след време.
Детето е вече родено и на лице.Осъдена е да стои вече сама или как?Няма право да създаде семейство ли?
Или може би няма право на щастие?По каква логика смяташ че някой срещнат няма да бъде добър баща?
С какво ти си по-добра от нея?




Забременяването с донорска сперма показва стремеж към майчинство, а не към живот с партньор. Такава жена е щастлива от това да е майка, а не да има човек до себе си.  
Да резюмираме. Жена, забременяла по описания начин, тръби за 'уникаааалния' си избор на самотна майка, който е натресла и на едно невинно дете, за да си начеше инстинкта - това заслужава възхита и е проява на силен характер. Ми не, не е. Това е проява на липса на контрол върху нерационално желание. Самостоятелно решено самотно майчинство с донор е страхотен егоизъм. Някаква довчера се е тупала в гърдите колко е независима и дрън-дрън, днес вече усилено търси татко на детето, защото се е оказало, че нещо не е премислила в пълнота уникалността, феминизма, еманципацията и непорочното зачатие.
Ами да, май съм повече от такива жени. И на мен сега ми се иска бебенцИ и имам гръб, ама имам и акъл да не се размножавам за спорта. После на какво ще го уча това дете, докато съм в елмаза?
И не, не преценявам аз дали някой става за баща. Твоите приятелки са го преценили и изведнъж реват. Да, ама носят отговорност и за друг човек, не само за собственото си вече-не-толкова-еманципирано дупе.
Да, по-добра съм.

# 244
  • Мнения: 39 301
Гадже с тримесечно? Единственото което исках на тая детска възраст е да поспя максимално. Да не се успя за следващото хранене и евентуално да успея да се изкъпя. Ама последното въобще не беше задължително

# 245
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Аз първите 12м въобще не ги помня.😂

# 246
  • Мнения: 18 990
Аз не се изненадвам, от позицията на мъжете, че някой е станал "гадже" на самотна майка. Кандидати да правят секс с дащни самотни майки има достатъчно.

# 247
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Няма нищо лошо в това да си гадже на самотна майка, нито в секса. За мен лично не е задължително децата да участват в това. Аз не бих се отказала от секса, но бих държала децата си далеч от това, та бих ползвала някое гадже за секс  без да ме занимава. То и преди да стана госпожа бях на този принцип, обаче ей го къде отиде.😆

# 248
  • София
  • Мнения: 24 839
Аз сигурно съм най-долната щом бебето ми като беше на 3 месеца си хванах гадже. А още по долна съм, че 4 пъти сън получавала предложения за брак пък не съм се бракувала. Ааа да вметна, все от ергени са били .

Аз просто попитах последното ти гадже, с което живееш, колко деца има и дали живеят с вас?
А, за хващането на гадже на 3 месечна възраст на детето- , максимата "мъж го искам, сега го искам", щото е мъж, не ми е понятно, но хора всякакви. Peace

# 249
  • Мнения: 12 473
Сийл не взе ли Хайди лще бременна от друг?

# 250
  • Мнения: 4 577
spaceone до голяма степен съм съгласна с мнението ти. Акцентът, обаче, не беше, че вдовици,  самотни майки, случили на плужеци, забременели от донор, не трябва да искат да имат нов мъж. Ставаше дума, че едва ли грижовни майки, току-що обрулени от живота и заети 24/7 с бебе, биха се регистрирали веднага в сайт за запознанства.  И наистина, това предполага детето да се остави на баба, за да ходи мама по гаджета.  

# 251
  • Мнения: 18 990
Сийл не взе ли Хайди лще бременна от друг?


Да, а един друг известен се ожени за осиновената си дъщеря, с която дълго преди това е въртял любов. Други такива известни се сексят с бавачките на децата си и прислужниците си. Само щото са известни, всичките им постъпки са за пример ли?

# 252
  • София
  • Мнения: 24 839
Това,че не е срещнала подходящ мъж в живота,годен да и направи бебе,не означава че детето и няма да има нужда от баща.И в тая връзка жената е решила да забременее по другия начин.Болезнено и за нея и детето след време.
Детето е вече родено и на лице.Осъдена е да стои вече сама или как?Няма право да създаде семейство ли?
Или може би няма право на щастие?По каква логика смяташ че някой срещнат няма да бъде добър баща?
С какво ти си по-добра от нея?




Забременяването с донорска сперма показва стремеж към майчинство, а не към живот с партньор. Такава жена е щастлива от това да е майка, а не да има човек до себе си.  
Да резюмираме. Жена, забременяла по описания начин, тръби за 'уникаааалния' си избор на самотна майка, който е натресла и на едно невинно дете, за да си начеше инстинкта - това заслужава възхита и е проява на силен характер. Ми не, не е. Това е проява на липса на контрол върху нерационално желание. Самостоятелно решено самотно майчинство с донор е страхотен егоизъм. Някаква довчера се е тупала в гърдите колко е независима и дрън-дрън, днес вече усилено търси татко на детето, защото се е оказало, че нещо не е премислила в пълнота уникалността, феминизма, еманципацията и непорочното зачатие.
Ами да, май съм повече от такива жени. И на мен сега ми се иска бебенцИ и имам гръб, ама имам и акъл да не се размножавам за спорта. После на какво ще го уча това дете, докато съм в елмаза?
И не, не преценявам аз дали някой става за баща. Твоите приятелки са го преценили и изведнъж реват. Да, ама носят отговорност и за друг човек, не само за собственото си вече-не-толкова-еманципирано дупе.
Да, по-добра съм.

 bouquet
Но, тя няма да те разбере- синдромът " Хем боли, хем сърби, драго ми е", е нелечим.

# 253
  • Мнения: X
Сърце не ми дава да го кажа директно (все още), но да, мисля го. Наред с факта, че точно тези деца са създадени с мисъл, която е чисто и просто нехуманна.

# 254
  • Мнения: 6 698
Аз сигурно съм най-долната щом бебето ми като беше на 3 месеца си хванах гадже. А още по долна съм, че 4 пъти сън получавала предложения за брак пък не съм се бракувала. Ааа да вметна, все от ергени са били .

Няма такова нещо и по-тежки случаи сме срещали. Не се бутай в А отбора. Два пъти разведена с три деца, уволнена и с майка на легло с памперси пак си намери мъж.....

Общи условия

Активация на акаунт