Бихте ли си взели жена с дете ?

  • 109 948
  • 2 734
  •   1
Отговори
# 2 325
  • Мнения: 30 802
O,  аз всъщност съм имала доста самоограничения и само-саботиране, затова мога да говоря по въпроса. С годините тия неща се преодоляват и човек почва да живее по-свободно и по-често да гони това, което иска. Разбира се, всяко нещо, което искаш, си има съответната цена. И някои неща наистина "не са за мен", в смисъл че нямаше как да стана примерно професионална волейболистка и много други неща. Но има и аспекти, в които отчитам и коригирам самоограничението.

# 2 326
  • Мнения: 10 998
Да се събереш с богат мъж е и въпрос на късмет, не само на данни. Естествено, че богат мъж ще взема красива, умна и слаба жена, но не всички красиви, умни и слаби жена си намират богат мъж. Просто търсенето на богати мъже е -голямо от предлагането.

# 2 327
  • Мнения: 30 802
Наистина богатите са наистина малко. Но има доста голяма категория с нормални възможности, не лузъри. А като гледам тук се спряга категорията мъж-държанка. Че и у дома да ти живее...

# 2 328
  • Мнения: 15 619
O,  аз всъщност съм имала доста самоограничения и само-саботиране, затова мога да говоря по въпроса. С годините тия неща се преодоляват и човек почва да живее по-свободно и по-често да гони това, което иска. Разбира се, всяко нещо, което искаш, си има съответната цена. И някои неща наистина "не са за мен", в смисъл че нямаше как да стана примерно професионална волейболистка и много други неща. Но има и аспекти, в които отчитам и коригирам самоограничението.
Да, всеки ги отработва по свой начин и за различен период от време, както и нуждата от препълване на кошчето, за да се задейства, е с различна  съдържимост. Затова файда от общи приказки няма. Със сигурност си отработила едно и си се напълнила с друго за отработване. При всеки е така. В този смисъл чуденки за живота и решенията на другия са неадекватни, ама много.

П.П. Черна орхидея, какво стана с тебе? Намери ли отговор на въпроса си?

# 2 329
  • Мнения: 10 998
Има го и момента да можеш да живееш с този човек. Аз например не обичам да бъда притискана -в смисъл кеф ми е уикенда да си се размахвам по пижама, да си ям в леглото, да си почивам. В тази връзка дори и да ме беше искал богат мъж, ако той има към мен твърде големи очаквания и ме тероризира, предпочитам по-беден, но без да му се въртя на пета. Аз пред успешния мъж, поставям собственото си удоволствие от живота. Просто най-много мен си обичам и си давам сметка, че пред твърде взискателни мъже не мога да меля.

# 2 330
  • Мнения: 10 998
Ако бях мъж и четях форума, щях да мисля, че жените са някакви харпииии и вероятно щях да си остана стар ерген.

# 2 331
  • Мнения: 1 297
Ако бях мъж и четях форума, щях да мисля, че жените са някакви харпииии и вероятно щях да си остана стар ерген.
Наистина е много тягостно. Зло, и на Малдивите штъ закарам, златце.

# 2 332
  • Мнения: 30 802
Ами то от 200 километра си личи кой мъж използва парите си като оръжие и кой има цивилизовано отношение към парите като средство за живот. Попадала съм на тази порода, за която най-важното е показното потребление, което обаче създава дискомфорт. Имаше един, с фикс идея да има лъскаво гадже, а аз нямам нерви да се занимавам и да се чудя дали изглеждам точно както го иска - то това си е половин домашно насилие.

Обаче има някои неща от "скритото потребление", които неусетно вдигат качеството на живот, без да създават дискомфорт.

# 2 333
  • Мнения: 10 998
Ако бях мъж и четях форума, щях да мисля, че жените са някакви харпииии и вероятно щях да си остана стар ерген.
Наистина е много тягостно. Зло, и на Малдивите штъ закарам, златце.

 макар и жена и аз съм фенка на Злото. Има много позитивно отношение към живота. Знам, че не и е лесно, но не се вторачва в битовизмите и гледа да вземе най-доброто, което и се предлага.

# 2 334
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 463
Ако бях мъж и четях форума, щях да мисля, че жените са някакви харпииии и вероятно щях да си остана стар ерген.
Пирани е точния израз!Добре,че всеки си живее и подрежда живота сам!

# 2 335
  • Мнения: 15 619
Ако бях мъж и четях форума, щях да мисля, че жените са някакви харпииии и вероятно щях да си остана стар ерген.
Пирани е точния израз!Добре,че всеки си живее и подрежда живота сам!
Ами и те душа носят, и те трябва да хапват. Laughing

# 2 336
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Кристинке, кой те излъга, че с успешен мъж нямамда можеш да се размахваш по пижама, а бедния ще ти създава някакъв психологически комфорт. Много често е баш обратното - бедничкият е и комплексиран и тормози близките си по тоя повод.

# 2 337
  • Мнения: 5 272
Ако бях мъж и четях форума, щях да мисля, че жените са някакви харпииии и вероятно щях да си остана стар ерген.
Наистина е много тягостно. Зло, и на Малдивите штъ закарам, златце.

 макар и жена и аз съм фенка на Злото. Има много позитивно отношение към живота. Знам, че не и е лесно, но не се вторачва в битовизмите и гледа да вземе най-доброто, което и се предлага.
И съм и хубавица 😁

# 2 338
  • Мнения: 330
Не оставяте такова усещане. Поне не и спрямо мъжете. Навярно не ви е толкова интересно и не представлява предизвикателство да разкъсате мъж. Къде по-очарователно е да кръстосвате рапири една с друга и да хвърчат коси.

# 2 339
  • Мнения: 15 619
Не оставяте такова усещане. Поне не и спрямо мъжете. Навярно не ви е толкова интересно и не представлява предизвикателство да разкъсате мъж. Къде по-очарователно е да кръстосвате рапири една с друга и да хвърчат коси.
Ха, добро утро, Елронд!  Joy Ссссссссссссссссссссссссссссс!  Trollface

Общи условия

Активация на акаунт