Бихте ли си взели жена с дете ?

  • 109 981
  • 2 734
  •   1
Отговори
# 2 340
  • Мнения: 19 216
То не е нужно да търсиш. Ако се държиш по подходящ начин, привличаш тези, за които ти е настроен радарът.

А радарът според теб за какво се използва, ако не за търсене?

Колко показно активно ще търси някоя, е въпрос на жизнен опит и на достатъчен умствен капацитет, естествено, че натрапчивото поведение плаши набелязаната цел. При всички положения жени, които съумяват от единия клон да се хванат за нов, докато старият още им плаща покрива над главата и разноските, са достатъчно обиграни в търсенето и намирането. Да ковеш стратегии как да впримчиш разни успели в кариерата чичовци с по няколо развода зад гърба си и опашка от обожателки, които също се възхищават на парите му, също не е поведение на нетърсеща жена.

# 2 341
  • Мнения: 330
Не оставяте такова усещане. Поне не и спрямо мъжете. Навярно не ви е толкова интересно и не представлява предизвикателство да разкъсате мъж. Къде по-очарователно е да кръстосвате рапири една с друга и да хвърчат коси.
Ха, добро утро, Елронд!  Joy Ссссссссссссссссссссссссссссс!  Trollface
По-скоро се чудя - останаха ли коси за скубане и не ви ли е доскучало, особено на ветераните сред вас със стаж от 5-10 и нагоре години във форума. Вероятно всяка има белези от всяка и си знаете и кътните зъби. Добре, че мине се, не мине - се влива и нова кръв. Стига да успее да оцелее де🤣

# 2 342
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 463
Ааа,успява ама като смени няколко профила!

# 2 343
  • Мнения: 15 619
Щом има ветерани, значи е възможно, Елронде. Grinning

# 2 344
  • Мнения: 3 545
Те не го приемат толкова навътре и така. Иначе много комично изглежда отстрани, чак жалко понякога. Ама това е животът и форумЪт.

# 2 345
  • Мнения: 10 998
Кристинке, кой те излъга, че с успешен мъж нямамда можеш да се размахваш по пижама, а бедния ще ти създава някакъв психологически комфорт. Много често е баш обратното - бедничкият е и комплексиран и тормози близките си по тоя повод.

 Достатъчно съм внимавала първия път, за да няма втори опит.

# 2 346
  • Мнения: 330
Кафе, аз по-скоро го тълкувам, че с бедния ще и е по-лежерно и няма особено да си дава зор, докато с богатия - ще забрави за пижамата, носейки само секси нощничка, ще се събужда преди него, за да не го оставя да я види ненаправена, ще заспива след него, за да не би да се окаже, че примерно хърка и той остане потресен, ако я чуе, и куп други детайли, които ще я държат на струна😂

# 2 347
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Е, то винаги е така в началото, и с бедни и с богати. Дето викаше един познат - почне ли съвместното ползване на тоалетната чиния, романтиката свършва 😂

# 2 348
  • Мнения: 30 802
Е то от едно ниво на лукс нагоре едва ли ще е толкова трудно да минеш от пижама към сатенена пижама с халат. А относно хъркането - какво ти пука, нали ще си имаш отделна спалня:)

# 2 349
  • Paris, France
  • Мнения: 14 267
Кафе, аз по-скоро го тълкувам, че с бедния ще и е по-лежерно и няма особено да си дава зор, докато с богатия - ще забрави за пижамата, носейки само секси нощничка, ще се събужда преди него, за да не го оставя да я види ненаправена, ще заспива след него, за да не би да се окаже, че примерно хърка и той остане потресен, ако я чуе, и куп други детайли, които ще я държат на струна😂

С богатия няма нужда да се събужда преди него. Има водоустойчиви червила и спирали, за по-смелите и татуиран грим. С татуирания се събуждаш с перфектни начервени устни и изписани вежди. Даже може и очна линия.

Хъркането е признак на затлълъстяване, отпускане на мускулите, остаряване и бактерии в гърлото. С малко пари се лекува бързо, защото ако не се поправи се отразява негативно на качеството на съня и живота.

Живот с беден младок може да се окаже по-приятен и лесен. Доста богати жени живеят с млади танцьори, фитнес инструктори, стриптизьори. Ако дадена жена има стотици милиони може да не иска да се съобразява с прищевките и желанията на богат мъж. Някои богати мъже са дърти досадници, които не отплащат подобаващо времето, прекарано с тях. Не бих живяла с богат, но стар само за временен луксозен покрив над главата и някой друг парцал. Ако спестяванията ми не се увеличават предпочитам да вложат времето си в друго. Всъщност и да се увеличават не бих могла да прекарвам цели часове всеки ден с такъв мъж.

# 2 350
  • Мнения: 10 998
Благодаря Елронд. Също така смятам, че втори и последващ брак и раждане на нови деца, както и налагането на нов баща на децата е предходни бракове е страшен стрес за всички. Просто аз не бих си го причинила, защото нямам нерви. Не ви разбирам как толкова го презентирате.

# 2 351
  • Мнения: 18 866
"Презентира" го на който се е случило. Това са нормални житейски събития. По-скоро ти не знаеш какво и как,защото не си била пред подобен избор Simple Smile Преди 8 години и аз грам не съм очаквала, че ще се наложи да се развеждам час по-скоро. Ама - случило се е. Естествено, че предпочитам децата да имат втори баща, отколкото да стоя сама оттук до края на света. Дори да нямах втори брак, пак бих имала някаква връзка и т.н. За себе си говоря.

# 2 352
  • Мнения: 330
@Кафе: Опасявайки се да не хвърля и тази тема в скучни битовизми - деликатно ще вметна, че предпочитам точно тази романтика да си остане непокътната и да съм в блажено неведение, както и партньорката.

@Сирен: Навестяването по спалните с цел романтика не ми звучи никак романтично. Не че общата спалня гарантира вечна романтика, но при отделните се опасявам, че може да ме погледнат накриво, ако не оставя прилична сума на нощното шкафче, след като сме приключили с романтиката и преди да се отправя към моята спалня.

# 2 353
  • Мнения: X
Отделните спални и бани са задължителни при някои хора, които обаче видно спят 5 човека в 2 спални. Посмали Манго, Сирен! Няма нужда от такива фантазии.

Ако ти е хубаво с човека ти е хубаво навсякъде с него, а иначе и в палат да сте заедно ще се разминавате из стаите и ще сте всичко друго, но не и задружно семейство.

# 2 354
  • Мнения: 30 802
O, отделните спални са ми мечта и са точно супер романтични - за разлика от общото спане, което не е чак толкова сближаващо, колкото го изкарват. За нещастие все още нямам своя спална, но работим в тая насока. Защо пък да нямам такива фантазии? то пък да не мислиш, че цял живот ще живеем в тоя апартамент? Това ни е стартовият имот, взет на пожар, да си родим и поизгледаме децата, докато са малки. Иначе ти знам теорията за спалня за всяко бебе от ден 1, ама това е по американски стандарт.

Впрочем тук се говори за супер богати. А идеята е не супер богати, но не и такива, с които поддържането на нормален стандарт е трудно.

Общи условия

Активация на акаунт