ВЕЛИСЛАВ ПАВЛОВ*ДИМИТЪР ЗАХАРИЕВ*ДИАНА ДИМИТРОВА* ТЕМА 14

  • 20 898
  • 723
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 6 161
Доне,благодаря!
Този Батко от колата ми беше от първите любими гифчета.
Майчето ми го подаде за аватарче,но аз нещо не се справих тогава .
Все още бода на телефона и не съм много разговорлива.
ВИВА ТоМаЗо !!!👍🤗

# 646
  • Мнения: 2 282
Ауу че сте лоши сега ще ме навивате че с розово и светлакоса, защото ще и се случи нещо гадно? Е не моха да го повярвам. Той и Марио затова е обръснат. Joy

# 647
  • Мнения: 4 059
В теорията ми за розовия екип имам леки пробойни, защото секса беше при тъмен екип, а изпращането на летището с розовия......така че никога не се знае Grinning
Спирайте да пишете, че сценаристите ни четат. Animal Joy Cat И ще решат някакви изненади да ни правят.

# 648
  • Мнения: 1 190
Фифф, тъмно русо или светло кестеняво е.
Сега си помислих Банковата жена в оригинал нали беше със светла коса, а Мариовата чернокоса, сега първата е тъмнокоса, а втората светла, да не ги омешат, коя на кой е и да се върнат към оригиналната идея Joy

Ще ми липсва тъмната коса и ще ми трябва време да свикна да я гледам рижава Grinning Иначе като сме заговорили за прически - повече кокчета да и правят (като епизода след вечерята Heart ). Те са неутрални засега - нито за хубаво, нито за лошо Grinning

# 649
  • Мнения: 4 059
Ще ми липсва тъмната коса и ще ми трябва време да свикна да я гледам рижава Grinning
И на мееен много ми липсваааааа. Persevere

# 650
  • Мнения: 12 435
Искаш да ми кажеп, че пусната ѝ коса на тази снимка може да означава и добро и лошо? А розовото екипче носила ли го е при лоши събития, защото освен за летището не се сещам?
Искам да кажа, че пуснатата ѝ коса ме прави лек оптимист, но видя ли я на рибена кост, ще ми изстине сърцето на секундата Joy
Но като цяло външния ѝ вид за момента ми навява хубави асоциации, а както казах външния вид на Батко направо ми действа успокояващо. Въпреки че си признавам, че много исках да не му пипат брадата. Blush

Фиф, а на мен пък ужасно ми харесва каква е рижа лисичка. Heart Eyes
Като едно истинско слънце е. Единственият ми проблем е, че като я погледна и неволно се усмихвам и как ще я докарат до строгата докторка, не знам. Освен да се върнем на теорията на Зайко - този сезон няма да я гледаме много строга Grinning

# 651
  • Мнения: 2 655
Фифф, тъмно русо или светло кестеняво е.
Сега си помислих Банковата жена в оригинал нали беше със светла коса, а Мариовата чернокоса, сега първата е тъмнокоса, а втората светла, да не ги омешат, коя на кой е и да се върнат към оригиналната идея Joy

Ще ми липсва тъмната коса и ще ми трябва време да свикна да я гледам рижава Grinning Иначе като сме заговорили за прически - повече кокчета да и правят (като епизода след вечерята Heart ). Те са неутрални засега - нито за хубаво, нито за лошо Grinning

На мен също ще ми липсва чернокосата Зорница.
Това си беше нейната запазена марка, толкова ѝ отива.

# 652
  • Мнения: 9 374
Хора, май няма значение с какво е облечена, ако ще й се случват гадни неща ще се случат. Joy

И аз мноого си я харесвам с тъмна коса, но на хубав човек всичко му отива. Ще свикнем да я гледаме и така, макар, че ще ми липсва и на мен тъмната коса.

Моски, не е случайно това, че след като казах, как всеки ден вече ще почне да качва снимки и то така стана. Joy Случайности няма хахах. Радвам се, че е активна и ни радва, че такава суша беше станало откъм нейни снимки.
Да знаете, компенсира ни заради съобщението  за монолога, на което не ми отговори и съответно не качи нищо. Wink Joy

Последна редакция: пн, 23 юли 2018, 10:50 от yanitsa.s

# 653
  • Мнения: 12 435
Яни, по-големият проблем е, че на тая снимка на дясната ѝ ръка не виждам халка! Joy Ние със Зайко тука заплатите сме си заложили. Въпреки че като го знаем колко е стиснат Марио, като нищо я е взел без да ѝ купи халка Joy

# 654
  • Мнения: X
Въпреки че като го знаем колко е стиснат Марио, като нищо я е взел без да ѝ купи халка Joy
Той ѝ е предложил с кръглото с дупка от капачка за бира, завързан конец и прочее романтични простотии. В краен случай с пластмасово пръстенче от Зрънчо, което тя не носи, защото те стават само на пръстите на 4 годишно

Скрит текст:
Не си изпълни обещанието, а аз познах Stuck Out Tongue Winking Eye Joy

# 655
  • Мнения: 6 161
Дано да си свалят пръстените преди операция

# 656
  • Мнения: 4 059
Снощи отново кръстосах България и преравяйки си плейлистта в бездействието ми открих песен, която съм я забравила, че съществува. Звучи ми много в стил "Откраднат живот" и текста и мелодията идеално ми пасват да е фон на сцена, в която Марио и Зорница се женят и си казват Да и всякакви лигави и романтични неща като по американските филми. Animal Heart Eyes Cat You and me
Слагам и текста за потвърждение. Animal Joy Cat
Скрит текст:
You and me were always with each other
Before we knew the others was ever there
You and me we belong together
Just like a breath needs the air

I told you if you called I would come runnin'
Across the highs the lows and the in between
You and me we've got two minds that think as one
And our hearts march to the same beat
They say everything it happens for a reason
You can be flawed enough but perfect for a person
Someone who will be there for you when you fall apart
Guiding your direction when you're riding through the dark,
Oh that's you and me
You and me we're searching' for the same light
Desperate for a cure to this disease
Well some days are better than others,
But I fear no thing as long as you're with me
Никой не може да ме убеди, че това не е песента и точка. За мен е тя!
Скрит текст:
а това е песента, когато Албена реве, че Тони я е зарязал https://www.youtube.com/watch?v=hKYGp6Pt2Dw текст:
Скрит текст:
No matter how sweet the salt
We pushed so hard we finally broke
Oh no more apologies need be exchanged
Oh no words could ever help relieve this pain
All our silence could not excuse
Disappoint or further prove
Anything other than what we already know
Easier to live with pain than have to let it go
Spent your life collecting so you can never forget
Treasured moments become lost treasures
When you can't recollect
Everyone keeps asking are we ok
The truth is we're not
But I don’t know what to say
Да, Дона, мазня ти се! Animal Heart Eyes Cat

# 657
  • Мнения: 12 435
Не е вярно, Доне, не се опитвай да ме манипулираш :Р Обърка сцената, аз това за познаване не го броя Wink

Иначе романтичното ти предположение ми допада Simple Smile

И ви оставям едно любимо гифче от тези на Майчето.

# 658
  • Мнения: X
Дано да си свалят пръстените преди операция

Сетих се нещо още по-романтично - отивам за кофа да драйфам направо - има пръстен, но тъй като оперира, си го е сложила на верижка да е близо до сърцето ѝ....отивам да драйфам

Не е вярно, не я обърках! Познах я. Виж ми коментара

# 659
  • Мнения: 12 435

Доне, това ти е коментара:

Това е реплика на Зорница. Не искаше да се занимава повече с мона, щото нали Тони криеш от брат си

Репликата на Зорница не е когато не искаше да се занимава повече с Мона, а когато откриха Мона, тя го удари и Зорница му промиваше раната в спешния кабинет и го сръфа, че е излъгал брат си, че  са спали заедно. Simple Smile

Оууууу, Доне, като за неромантичка ти идват доста интересни идеи Grinning


Общи условия

Активация на акаунт