За пореден път ИМЕ

  • 1 502
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 248
Никак не ми харесва това име да ти кажа честно  Rolling Eyes . За мъжко име с В - харесва ми Валентин , ама връзката с Ангел се губи newsm78 Компромисен вариант - кръстете го с хубаво име , което да няма нищо общо и с Ангел и с Веселин .
Peace
Peace
newsm10



Подкрепям напълно! Peace Иначе имената с В за момченце, които ми харесват на първо мислене са Валентин и Васил! Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 182
(Абе ти като ходиш на доктор за нещо си, питай ги дали не изписват пистолети, въжета и други срещу свекита. Но си искай 2 патрона, че ако пропуснеш ще стане по-лошо  Mr. Green)
[/quote]

Хихих  Mr. Green Ужас , дали изписват такива рецепти ?!:) Майтапа в ляво , ама май по - добре да си живее женицата , а аз да стана по - хард  Thinking Как мислиш ? Ама пусто тоя моя мъж , като го обичам толкова ...

# 17
  • Мнения: 566
компромисен вариант - кръсти го на мъжа ти!аз също обмислям тази идея за да няма сърдити. моят свекър е жив, но симисля че ще правя голяма асоциация с него ако кръстя детето на него, а изобщо не ми допада като човек

# 18
  • Мнения: 506
На мен това име Вангели ми прилича на мъжко, обаче Гугъла казва друго нещо. Като му задам да търси Вангели и излизат все имена на жени. Странна работа  newsm78

# 19
  • Мнения: 3 760
Не ми допада...  Cry
А съм чувала, че не е добре да се кръщава детето на починал човек...
Хубаво мъжко име с В е Васил. Също Валентин, Валери, Веселин също...

# 20
  • Мнения: 1 666
За момиче - Анжела (имам си такава племенница)!
Обаче за момче ви е сложно положението newsm78, по-добре изберете име, което да не е на никой, отколкото да е някаква странна комбинация. Иначе ми идва на ум само Ваньо, ама не съм сигурна, че аз бих кръстила така...

# 21
 Heart Eyes
здравейте .На мен Вангел също не ми звучи добре.по повод името ангел означава -вестител  а Вангел -благовестител.Добре ми звучи името Весел,Весела-Вес от веселин и ел от ангел.Авел,авелина,Или най добре кажи на мъжа че ангел означава вестител-а умаленото е Весо.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 372
Съжелявам ама честно да си кажа Вангели е ужасно  Sad заради такива глупаби спорове ако кръстите детето така може цял живот да се срамува.... наистина кажи му че все пак детето е и твое и щом не може да решите го кръстете с име което харесва и на 2-та и не е на никой или си изберете някой светец кръстетет детето така и излизате от положение Peace пък и гледай фамилията и пр брат му се казва Микаел може да съгласуваш и с неговото име щото някак си Микаел и Вангели не ми звучи... гледай да не е само някое е смешно име.. може да е Ангелин Андрей Андриан Антон Антоан Александър Вилислав Валентин Виктора пък такива смесвания са беэсмислени защото дори и да е Вангели пък няма общо с Ангел и за тях детето няма да е на него щото е В няма смисъл... Ако е момиче може Виктория Верджиния Валентина Вяра Вероника Анна Антония Антоанета Анастасия Александра Андриана Анелия а смесено от 2 Ванина Вангелина Ванеса Ана-Виктория

Общи условия

Активация на акаунт