Ин Витро център Стефанов - тема 10

  • 68 406
  • 746
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 85
Това на кой ден да се направи трансфера, зависи най-вече от преценката и оценката на ембриолога. Фактор за неуспеха не е само, колко дневни са ембрионите, а е съвкупност от много други фактори. Както вече написах, дори всичко да е идеално, чисто статистически процента на успеваемост на жени до 30 години е 50%, с всяка следваща година процента намалява и при жени на 40 години, стига до едва 5%. Това което можем сами да направим е да си проверим нивата на витамините, Вит. Д и Вит. В12, да се опитаме да сме спокойни и положително настроени психически, да спазваме предписанията на докторите и да вярваме в успеха.

Напълно сте права. До сега винаги съм се доверявала на лекаря и ембриолога и каквото са ми казвали това съм правила. Не знаех,че витамин Д е толкова важен и на предишните ми процедури никой не ме е карал да го изследвам. Сега за първи път д-р Стефанов ми каза да пусна изследване и излезе под нормата.

# 286
  • Мнения: 97
Аз имам успешен опит с трансфер на петдневни, но не мисля че кой ден са ембрионите е от значение. Според мен много важна роля играе спокойствието и мисълта, че ще се получи. Знам, че е трудно да си спокоен в такава ситуация, но трябва да си го нялагате по някакъв начин. След трансфер всичко зависи от тялото дали ще приеме ембриончето. Много успех ви желая и много спокойствие, ще се получи, повтаряйте си го. Аз си го повтарях през цялата процедура и сега гледам една малка принцеса на година и 3 м. как щъка из къщи Joy

# 287
  • Мнения: 4
Здравейте момичета!
Как протича замразения трансфер при д-р Стефанов?
При всички ли е по схема с естрадиол от втори ден от цикъла?
Слагате ли и лепенки Климара?

# 288
  • Мнения: 505
Моя беше началото на 2018, беше с естроферм по схема от първия ден на цикъла и после ми включи утрогестан някъде седмица преди трансфера. Като преди да включи утрогестана имах преглед как е лигавицата на матката.

# 289
  • Мнения: 4
Колко време се приема естрофема?
Дозата всеки ден увеличава ли се или е 3 по 1?
Благодаря за отговора!

# 290
  • Мнения: 505
Ако се не лъжа първия ден, беше по едно, вторя по 2 х 1, третия по 3 х 1 и така се продължава  по 3 таблетки до третия месец от бремеността. Като също при бременост се спира по схема. Също се пие аспирин протект и фолиева киселина.

# 291
  • Мнения: 63
Добър ден! На кой ден от цикъла за първият преглед? Благодаря

# 292
  • Мнения: 505
Най-добре до 10 дни след като ти свърши, колкото по-скоро след приключване на цикъла толкова по-добре.

Последна редакция: пн, 04 мар 2019, 16:11 от ♡~☆~z~☆~♡

# 293
  • Мнения: 63
Здравейте! Имам въпрос. На първичен преглед при доктор чак юли месяц съм. Чакам заповед за получаване май месяц, подадена от другата клиника. Мога ли да получа удостоверение от клиника Стефанов, че съм тяхната пациентка, без да ме преглежда доктора? Благодаря.

# 294
  • Мнения: 137
Здравейте дами,има ли такива които ще бъдат на трансфер на 18.03 ?

# 295
  • Мнения: 45
На въпроса на Daria Mracheva - аз преди две години го направих, обадих се по тел. казах че искам да бъда тяхна пациентка, още не бях минала първичен преглед, изпратиха ми документа по куриер, на мен ми трябваше за общински фонд.

# 296
  • Мнения: 63
На въпроса на Daria Mracheva - аз преди две години го направих, обадих се по тел. казах че искам да бъда тяхна пациентка, още не бях минала първичен преглед, изпратиха ми документа по куриер, на мен ми трябваше за общински фонд.
Благодаря!

# 297
  • Мнения: 85
Здравейте момичета. Днес ми беше пункцията. Извадиха само 4 яйцеклетки и това малко ме притеснява. В четвъртък е трансфера. Иначе беше голям смях в стаята. 3 момичета бяхме за пункция, 2 имаха вливка и 2 за трансфер. Утре и аз съм на вливка. Всички в клиниката са много приятни и се чувствам много спокойна. Успех на всички.

# 298
  • Мнения: 137
Miki ,и аз бях на трансфер-първата бях за 12ч. Успех и да пишеш после какъв е резултата.

# 299
  • Мнения: 505
Момичета, успех. Пожелавам ви положителни тестове и пухкав финал. Hug

Общи условия

Активация на акаунт