Ин Витро център Стефанов - тема 10

  • 68 396
  • 746
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 505
Не се притеснявай. Няма повод за притеснения. Все пак приемаш доста лекарства на хормонална основа. Следвай инструкциите на доктора и изгони черните мисли. Почивай си. Успех. Стискам палци за положителен тест и пухкав финал.

# 631
  • Мнения: 55
Здравейте предстои ми пункция скоро 🙄   За пръв път ми е и казаха че ще е с венозна упойка . Някой може ли да сподели мнение за това ? Упойката най - много ме притеснява 😕

# 632
  • Мнения: 505
Тя е кратка упойка. Отиваш гладна и жадна слагат ти я правят ти пункцията и бързо се събуждаш. Леко ще ти е замаяно, но бързо отминава. Оставят те около час за наблюдение. И се прибираш нищо страшно. Успех.

# 633
  • Мнения: 55
Благодаря надявам се всичко да мине нормално 🙂

# 634
  • Мнения: 5 072
Благодаря надявам се всичко да мине нормално 🙂
Всичко ще е наред. Стискам палци да се похвалиш после и с положителен тест и успешна бременност.

# 635
  • Мнения: 55
Благодаря🙂 Всяка една от нас в групата към това се стреми и всички заслужаваме да изпитаме това щастие♥️

# 636
  • Мнения: 56
Здравейте момичета, имам час през идната седмица за първичен преглед, но ми закъсня цикълът и ми дойде днес. Знаете ли как процедират в клиниката в такива случаи....дали ще могат да ми дадът нов час или изгарям Rolling Eyes

# 637
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Здравейте момичета, имам час през идната седмица за първичен преглед, но ми закъсня цикълът и ми дойде днес. Знаете ли как процедират в клиниката в такива случаи....дали ще могат да ми дадът нов час или изгарям Rolling Eyes

Здравей, на мен ми дойде 2 дни преди прегледа. Просто ако ти тече силно няма да те прегледа, а ще пусне кръвни изследвания на теб и мъжа ти. При всички случаи няма да отидеш напразно Simple Smile

# 638
  • Мнения: 40
Има ли момичета с вливания на имуновенин?  Колко часа беше вливката? Имахте ли странични ефекти? Аз съм с два ранни аборта(6-8 седм.) и доктора назначи вливки.

# 639
  • Мнения: 3 154
Имуновенин вливах 2012 с първата бременност. Първата вливка ми понесе добре, втората - не толкова. Всичко е до организъм. При някои има реакции, при други - няма. Зависи и от партидата на препарата... Вливката е дълга - 3-4 часа.
Сега вливах Октагам. Никакви проблеми и при двете вливки. Също отнема около 3 часа. Доколкото знам д-р Стефанов предпочита Октагам, защото е по-пречистен.

# 640
  • Мнения: 40
На мен ми каза имуновенин. В месеца, когато започнем опити да отида между 10-14 ден. На вас защо ви правиха вливка?

# 641
  • Мнения: 3 154
Първия път заради повишени антитела на щитовидната. Втория, честно да кажа и аз не разбрах. Имунолог я назначи заради нещо завишено.Flushed

# 642
  • Мнения: 85
Единият ми опит беше с имуновинин около 4 часа и интралипид - 1 час. Другият опит с октагам. И при двете вливания нямах странични ефекти.

# 643
  • Мнения: 1 191
Имуновенина около 4-5 часа ми го вливаха. Ако ти понася добре може и 3-4, на малко по-бърза капка. Може да си вземеш нещо за хапване и вода, ако имаш компания, времето минава бързо и приятно. Аз имах вливка на имуновенин преди трансфера и две вливки на интралипид, едната веднага след установяване на пулс и втората в края на девета седмица. Нямах никакви странични ефекти  и от двете лекарствата. При предишни процедури в друга клиника имах три биохимични бременности и леко завишени НК клетки. Успех!

# 644
  • Мнения: 3 199
Здравейте, днес ми е втори ден, започваме стимулация по къс протокол и бяхме на преглед. Пуснаха ми изследване на естрадиол, прогестерон и тсх - 60лв. Сега чакаме да дойде следобеда, за да ни прегледа доктора. Всеки път като ни вика ли ще ги пуска и ще си ги плащаме? При вас какво изследваха всеки път по време на стимулацията и всеки път ли ги плащахте? В сайта пише, че изследвания на хормоните са включени в цената за икси по време на симулация. Аз реално днес вечерта почвам стимулацията, а ми взеха пари. Сигурно другите пъти няма....при вас как беше?

Общи условия

Активация на акаунт