Мацки помагайте, че запецнах :)))

  • 6 059
  • 96
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 431
И аз я минах, мерси на Sillveto  bouquet

# 16
  • Мнения: 3 634
Да де, аз се оправих... Ама сега запецнах на нивото дето трябва да се отвъртат онез гайки ли що ли. 3 махнах, а с 4тата имам проблеми, не иска да се отвърти.


ААА, сега зацепих защо... взех по- големия ключ.

# 17
  • София
  • Мнения: 10 825
А с тези круши какво да правя  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 431
А с тези круши какво да правя  Rolling Eyes

Ако си в стаичката с двата коша круши, трябва да преместиш всички круши от дясната бъчва в лявата.

Който е свършил играта и иска нещо подобно - ето я първата част:

http://www.samorost2.net/samorost1/

# 19
  • Мнения: 3 634
А кучето, салама, шапката и телевизора???

# 20
  • Мнения: 431
А кучето, салама, шапката и телевизора???

Дръпваш салама и го окачваш върху рогата, кучето започва да търчи в обратна посока. Когато вентилатора му засмуче шапката, гледай за червения бутон под лапата на извънземното.

# 21
  • Мнения: 3 634
гледай за червения бутон под лапата на извънземното.

Ей, сляпа съм. Благодарско.

# 22
  • в стаята
  • Мнения: 469
 Party И аз я изиграх. Сега ще пробвам с другата Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 5 828
Как да ги преместя тия круши, те не свършват  newsm78

# 24
  • Мнения: 431
Как да ги преместя тия круши, те не свършват  newsm78

Да не бъркаш посоките? Кошницата ВДЯСНО трябва да остане празна.

# 25
  • Мнения: 3 634
Как да ги преместя тия круши, те не свършват  newsm78

Да не бъркаш посоките? Кошницата ВДЯСНО трябва да остане празна.

На стената има нещо като копче. Натисни го и отвора от дето падат крушите ще се затвори. Тогава вече можеш да изпразниш десния кош.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 530
isi, като влезеш в заигравка най- отгоре в дясно е форума, влизаш и трябва да се регистрираш.Във взаимнопомощ ще намериш отговорите на играта. А иначе, като натиснеш логически игри е пълно с такива като Саморост.

# 27
  • в стаята
  • Мнения: 469
isi, като влезеш в заигравка най- отгоре в дясно е форума, влизаш и трябва да се регистрираш.Във взаимнопомощ ще намериш отговорите на играта. А иначе, като натиснеш логически игри е пълно с такива като Саморост.
Благодаря ти аз тази я изиграх, сега се мъча с първата част. Стигнах до една стая и някакви бутони, които нямам идея какво да правя newsm78. Някой играе ли я?

# 28
  • Мнения: 431
Благодаря ти аз тази я изиграх, сега се мъча с първата част. Стигнах до една стая и някакви бутони, които нямам идея какво да правя newsm78. Някой играе ли я?

Ako e тази стая, за която се сещам - с някакви машини и два датчика долу, с помощта на бутоните избираш Q-то да сочи 50, после натискаш средното копче със стълбата до него.

# 29
  • в стаята
  • Мнения: 469
Благодаря ти аз тази я изиграх, сега се мъча с първата част. Стигнах до една стая и някакви бутони, които нямам идея какво да правя newsm78. Някой играе ли я?

Ako e тази стая, за която се сещам - с някакви машини и два датчика долу, с помощта на бутоните избираш Q-то да сочи 50, после натискаш средното копче със стълбата до него.
Благодаря  ти Сънла-Сънлива, аз вече я изиграх Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт