Проблем с марихуана

  • 19 670
  • 183
  •   1
Отговори
# 180
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
vespres, подкрепям всяка твоя дума и абсолютно съм на същото мнение. За съжаление, злото е сторено и младежите масово, поголовно са на мнение, че марихуаната е нищо, не води до пристрастяване, безобидна е и т. Н и това независимо дали детето пуши или не. Което е страшно и плашещо. И именно такива индивиди, самоуспокояващи себе си, поради което търсейки псевдонаучни статии в своя полза из нета (а такива бол в без контролната мрежа) правят най-голяма вреда на децата. И расте поколение, научено да е не само търпимо, но и толерантно и заблудено към дрогата. А на успелия тревоман освен здраве и да си отвори очите, друго няма какво да му пожелая.

# 181
  • Мнения: 180
Въпреки факта, че по мое време можеше и можеш да си купиш всичко на улицата, никога не съм барвал нищо. Да пренебрегваш близките си, за да си купуваш дрога - не си човек, а нищожество. Това говедо заслужава някой да го изгони като мръсно коте. Съжалявам, но познавам такива хора, само че отиващи към алкохолици. Когато се стигне да се зачекне темата, никога не я посрещат очи в очи. Винаги са невинни, винаги то не било така. Дори не разбират, че това което правят не е правилно или не им пука.
Адмирации към авторката, че учи. Пожелавам й успехи.
Това ме кара да мисля, че или темата е поредната пързалка, или преиграваш, опитвайки се да внушиш да аудиторията, че мъжът ти ощетява дИтетУ финансово, пафкайки тревица.
Няма значение дали са 1, 2 или 8 цигарки на ден. Принципът е важен. По тия въпроси изглежда си по-либерална от мен. Като цяло съм доста либерален човек, който приема доста неща. Но първо тревицата е незаконна и може да има правни последствия. А второ - кара човек да се държи достатъчно неадекватно. И аргументът "и жабата си вдигнала крака" за жалост тук не важи.
Абе, не сме пробвали всички видове дрога на света.
Олеле.

Защо не полудявам , ако днес не си изпуша тръбичката с трева ? За мен тревата е просто едно удоволствие и релакс , както вие обичате сутрин да пиете кафе , така аз обичам денят ми да започне със тръбичка трева , след което да отида пеша до офиса ми и да работя , така се минаха близо 5 години от живота ми , и най-вероятно така ще бъде и за напред . Между другото на 32 години съм , другия месец ще навърша 33 .
Кафенцето ми струва 1.20лв/пакета. И карам половин месец с него. Странно защо не ме прави неадекватен. И го пия за вкус повече, отколкото за ободряване. На 32 години си, а имаш акъл като на 15 годишен. Сори.

Последна редакция: вт, 16 окт 2018, 13:28 от Igorek

# 182
  • Мнения: 14
Здравейте !
С мъжа ми сме заедно от 4 години .През последната година започна да пуши марихуана всеки ден .Ако не е напушен е избухлив ,нервен ,отвратителен .Смени 3 работи за тази година ,издържа месец и край ,все недоволства и нещо му е неизгодно .Както се досещате голяма част от парите са за марихуана -1000 лв месечно .Как точно да обясня ,че има проблем ? Започна ли темата се изпокарваме .Според него аз съм лудата ,много му било напрежението и проблемите ,затова пушел .Аз уча ,работя ,гледам детето и някак ми идва в повече да не мога да отведа малкия на море ,щото всичко отива за трева .По въпроса с работата ,нямало смисъл да работи за 1000 лв ,щото са му малко.Има ли шанс да се спре или е изгубена каузата ? И изобщо заслужава ли си да опитвам ?!

Когато бях на 20 (сега съм на 28) се запознах с едно прекрасно и мило момче. С него бяхме 5 години, имахме план за семейство и брак, докато през 3тата година той не започна да пуши трева. В началото само 1-2 пъти в месеца, мислех си че е само за забавление с приятели и не обръщах внимание. Аз опитах веднъж, но не ми хареса. През 4тата година дните в които не е бил напушен се броят на пръсти. Не е бил агресивен, но ме излагаше страшно когато беше напушен. Срамувах се от приятелите ни, касиерките в супера...всички. Премина всякакви граници, когато помоли приятел на брат ми (DJ) да му намери трева. Бяхме на гости при родителите ми, а той полудяваше без марихуана.
Един ден реших, че вече не искам да си губя времето с него. Намерих си квартира в четвъртък, още същата вечер му казах че го напускам, в петък сутринта си изнесох багажа и всичко приключи. Той ми звънеше, преследваше ме, но всичко отмина до 3-4 месеца.
Обичах го много, но в един момент усетих че вече не изпитвам нищо към него освен съжаление. Говорили сме хиляди пъти но без успех. Освободи се докато не е прекалено късно.

# 183
  • Sofia
  • Мнения: 15 511
jaklin1, а в какво се състоеше поведението, с което те излагаше, когато е напушен? Стана ми любопитно.

Общи условия

Активация на акаунт