Играйте и спечелете комплект за дезинфекция на дома от Medix Razor!

  • 14 065
  • 298
  •   1
Отговори
# 225
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 633
За цялостно почистване на дома ми ми отнема долу-горе един-два дни - с прозорци и забърсване на шкафове. Трудностите, които срещам е да изпразня шкафовете и отново да ги подредя.

# 226
  • Мнения: 394
Основно почистване на веднъж (за ден) - няма шанс. Иначе събота или неделя ми отнема около 3 часа почистване на стаи и около 2 часа на баня и тоалетна, които са ми най-досадни, както и почистване на фурната и котлони.

# 227
  • Мнения: 82
Чистя за седмица основно. Струва ми се удачно да има универсален препарат за почистване. Това един за прозорци, един за дървен под, един за баня, за тоалетна, за фурна..и т.н. не ми е ОК. Ама в някой друг живот...  Wink

# 228
  • Габрово
  • Мнения: 311
Цялостно почистване... звучи доста амбициозно. Grinning
Вкъщи се чисти веднъж в седмицата - баня, печка, прах, под. Останалите неща - прозорци, врати и т.н. - при нужда и свободно време. Simple Smile
Ежеседмичното почистване отнема около час, като го правим двама души. Най-голямото затруднение за мен е засъхнала мръсотия по печката или в микровълновата. Sad

# 229
  • При децата ми
  • Мнения: 6 194
Цялостното почистване на дома ми отнема няколко дни, в зависимост от това какво друго имам да правя... Иначе всяка седмица прах, баня, тоалетна, и всеки ден прахосмукачка.

# 230
  • Мнения: 1 357
Цялото почистване на дома ми отнема 4 часа....но май никога не го правя в един ден 😉Най-трудно почиствам фугите и печката.
С удоволствие ще пробвам новите продукти!!

# 231
  • София
  • Мнения: 3 074
За мен цялостно почистване значи да мина всяко ъгълче,да се местят мебелите за това почистване може да отиде един ден,че и повече.Иначе за стандартното почистване(като кума-лиса с опашката) отиват 3-4 часа.Най- много време отнемат банята и тоалетната.

# 232
  • Мнения: X
Цялостно почистване не правя, моето почистване е всекидневно или поне през 2-3 дена. Най-омразно ми е да чистя готварската печка.

# 233
  • Мнения: 41
Цялостното почистване ми отнема 4-5 часа. Най-много време губя за баня и тоалетна, въпреки че доколкото мога ежедневно ги поддържам.

# 234
  • София
  • Мнения: 3 679
Ами сигурно би ми отнело около 6-7 часа, обаче нямам накуп толкова време, затова почистването вкъщи е на порции. Всеки ден или през ден се пуска робота да чисти, децата бършат прах 2 пъти седмично. Мокро се минава 1 или 2 пъти в седмицата според зависи и то сутрин рано преди работа. Малката баня почиствам докато се къпя, голямата - на два пъти като мия краката на кучо след разходка Simple Smile И най-трудоемко ми е почистването на бялата кухня.

# 235
  • Мнения: 85
Цялостното почистване (когато съм в отпуска)  ми отнема 3-4 дни. Периодичното почистване различно, в зависимост какво чистя. Най-неприятно и трудоемко за мене е чистенето на хоризонталните щори.
Но с правилните препарати нищо не е проблем!

# 236
  • Пловдив
  • Мнения: 1 313
Оу, не съм засичала. Мисия невъзможна е при мен това да се случи наведнъж.🙈 С щъкащ мъник навсякъде най-трудно ми е да избера подходящ препарат, с който да почиствам, а не самото почистване. 😉

# 237
  • Мнения: 99
Почистването реално отнема много от времето ни. Независимо дали отделяме всеки ден по малко, за да оправим и почистим или имаме специален ден от седмицата, в който вършим това, факт е, че все повече и повече време отива в почистване. Най-добре повечето жени чистят, когато са сами и няма кой да им „помага“, защото тогава няма кого да следят и на кого да дават указания какво трябва да се направи. По-добре е сами да го направите, отколкото да се ядосвате, че помощникът ви не го прави както трябва. Wink

# 238
  • София
  • Мнения: 215
Честно казано, цялостно почистване на апартамента правя за ден- два, просто винаги има къде да се наблегне още малко Simple Smile.

# 239
  • Мнения: 71
Всяка седмица правя основно почистване на банята и душ кабината. Справям се перфектно с препаратите на MEDIX RAZOR.

Общи условия

Активация на акаунт