Пациентки на д-р Владимиров и СБАЛАГРМ "София"-тема 4

  • 49 566
  • 735
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 130
Здравейте, има ли някой за пункция утре ?

# 631
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Моите трансфери и инсеминациите са били между 17 и 21 ден-всеки път зависи от реакцията на организма ми.

# 632
  • Мнения: 40
Здравейте, има ли момичета забременели с качество на ембриона BC.

# 633
  • Мнения: 49
Здравейте момичета.Днес бях при д-р Белчева на преглед,чухме сърдечна дейност на бебчо.. .в 7 г.с съм...Дай боже всичко да е на ред и за напред .Успех на всички!♡

# 634
  • Мнения: 469
Браво Ivee!!! Тихичко се радвам и стискам палци всичко да е наред Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Здравейте момичета.Днес бях при д-р Белчева на преглед,чухме сърдечна дейност на бебчо.. .в 7 г.с съм...Дай боже всичко да е на ред и за напред .Успех на всички!♡

# 635
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Иве,чудесни новини.Дай Боже повече такива тук в темата.Като цяло не сме много активни във форума,но знам че доктора е помогнал на хиляди бебета да се родят през годините.А такива хубави новини окуражават всички момичета,които все още чакаме нашите деца.

# 636
  • Мнения: 107
Здравейте на всички бъдещи мами, при мен не се получи, но съм силна и ще издържа! На вас късмет и дано сбъднете желанията си Heart

# 637
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Алена,успех и на теб следващият път.Няма да се отказваш,ще стане...

# 638
  • Мнения: 984
Ivee това е страхотно! ❤️

Alena ley успех и не се предавай! ❤️

# 639
  • Мнения: 1 663
Иве, много се радвам!

Алена, кураж ще стане!

# 640
  • Мнения: 170
Иве, страхотна новина. Радвам се много. Алена, успех занапред! Точно така трябва да не падаш духом и да не се отказваш. Аз пък взимам дуфастон, за да предизвикам МЦ и се чувствам много зле. Кръста ме боли, корема, сякаш имам камъни в корема. Ужас е...

# 641
  • Мнения: 1 663
Ели, вие до къде стигнахте?

# 642
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
До никъде-пак проблеми с лигавицата,а имам два фоликула пред спукване.Канселирахме и този опит...

# 643
  • Мнения: 469
Уфф Sad гадна работа. В групата за ИКСИ четох някъде как една жена пиела чай от бял равнец и имала супер резултати. И аз като бабите ама...знае ли човек, все пък може да помогне!
Прегръдка пращам!
До никъде-пак проблеми с лигавицата,а имам два фоликула пред спукване.Канселирахме и този опит...

# 644
  • София
  • Мнения: 307
Здравейте момичета, за пръва път пиша тук. Правих 2 инсеминации в клиниката, неуспешни за съжаление. И двата пъти овулацията ми се получава в събота вечерта, а  инсеминация ми правят в понеделник на обяд. Моля да ми отговорите при някоя от вас клиниката дали е отваряла през уикенда? Доколкото чета в другите теми се правят оункции и инсеминации и през почивните дни. Преди последната инсеминация казах на д-р Белчева за притеснението си, а тя ми каза, че според правилата инсеминация се прави 40 часа след поставянето на тригера. Да, обаче при мен явно яйцеклетката умира. Винаги си познавам овуто, тъй като имам болки. Като ме преглежда преди процедурата все туко що са се спукали, но това не е така. Само Белчева ли прави инсеминациите в тази клиника?
Много ви благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт