Пациентки на д-р Владимиров и СБАЛАГРМ "София"-тема 4

  • 49 703
  • 735
  •   1
Отговори
# 645
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 096
Инсеминациите ги прави тя.Моите обаче бяха 2014-та и не си спомням вече как процедирахме.Но аз не разчитах там на успех,а гонех бройка,за да мога да кандидатствам по фонда с диагноза неизяснен вторичен стерилитет.

# 646
  • София
  • Мнения: 307
Момичета, я някой да има на естествен цикъл ? Интересува ме слагат ли упойка за пункцията?

# 647
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 096
Имам приятелка,която прави опит при нашия лекар на ЕЦ,мисля че и слагаха упойка при пункцията,но нещата не се развиха добре и смени клиниката.

# 648
  • Мнения: 1 040
Ако е само един Ф.може и да искате без упойка, но за повече абсурдно.
Мисля,че Владимиров слага упойка и не пита в друга клиника като разпитах ми обясниха,че може.но пък зависи индивидуално е все пак не е като да не боли.

# 649
  • София
  • Мнения: 307
Някоя от вас ползвала ли е ваучерите от Офертомат за такава процедура. Гледам например 1300лв е цената за ИКСИ на естествен цикъл заедно с пункция и трансфер. Възможно ли е да е толкова ниска цената? Опитвам се да изчета всичко от началото на темата, но все още не успявам. Видях коментари за 4000лв, което за нестимулиран цикъл ми се струва много. Благодаря ви!

# 650
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 096
Виждала съм момичета с ваучери,но не знам точно за какво са били.За толкова години като пациент на Владимиров се запознах само с 2 момичета,и с още няколко си писах във ФБ,но не съм се интересувала дали някоя е ползвала ваучери.

# 651
  • Мнения: 169
При нас едната процедура ИКСИ със стимулация беше с ваучер, което ни спести около 600лв, за съжаление не стигнахме до трансфер, в последствие разбрах, но късно че е можело да си искам възстановяване на част от сумата през сайта. Бях закъсняла за това и при следващ опит доктора ни приспадна част от сумата за трансфер, но не помня колко точно.

# 652
  • Мнения: 469
Какво става дами Simple Smile Нещо затишие тези дни, аз всеки ден надничам да видя някой няма ли да се похвали с хубава новина! Има ли някой с трансфер тези дни, моя ще е другата седмица и се вълнувам. Правя си някакви налудничави планове, какви филми да гледам, да лежа ли, да спя ли, дали да ида на зъболекар преди него, колко болничен да взема... Всеки съвет е добре дошъл, благодаря 😊

# 653
  • Мнения: 1 706
Аз съм минала и по двата пътя.Имам трансфер след който се върнах на работа още на другия ден.Положителен тест после прокървих и всичко свърши.На следващия трансфер лежах - биохимична бременност и пак всичко приключи.
Последния трансфер се върнах на работа на деня след трансфера, не съм спирала да работя.Бременна съм с близнаци и сега съм средата на осмия месец.Работата ми е на бюро, но е с хора и има моменти в които ми идеше да убия човека срещу мен.
Всичко е строго индидвидуално, направи го така както ти го усещаш!

# 654
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 096
Аз седя и чакам(или пък не?!) нов цикъл.В смисъл след отложения трансфер имах по един хубав фоликул във всеки яйчник и с ММ се потрудихме-никога не се знае дали пък случайно няма да стане по естествен начин.Та трябва да ми дойде към 30.11,ако закъснее съм си насрочила 2.12 за тест.Не са малко момичетата дето дълго са опитвали с АРТ и накрая се получава по естествен начин,а и с диагноза неизяснен вторичен стерилитет е още по-интересно дали,кога и как ще стане.Лошото ,че се опитвам да се разболея(както всяка година по това време от 5 години насам),ама засега удържам фронта-тъпча се с Инфлуцид,Осцилококциум,огромни дози витамин Ц и пчелен прашец.Ако дигна Т ще взема течен аналгин,че само той успява да ми я свали...Иначе след всички трансфери съм си почивала,т.к.не ходя на работа,даже след последния ходих на море...Толкова от мен.

# 655
  • Мнения: 170
Аз пък съм в клиниката в момента, чакам за преглед. Предния път след трансфера почивах повече, но от време на време ходех в салона и правех маникюри. Не мога да спра да се обвинявам, че не е трябвало. Този път, първо всичко е скрито от роднините до колкото можем и съм решила никой да не знае, че ще правим трансфер. Второ смятам да си ходя на работа, работата ми е на бюро в момента. Само живи и здрави всичко да е наред. Уж съм позитивно настроена, но и в същото време се страхувам, ами ако дори не се и захване този път?.....

# 656
  • Мнения: 1 706
Страха няма как да го избегнем, просто няма как.Винаги има ами ако няма имплантация, ами ако не се размрази ембриона, ами ако.....
Успех Тони, стискам палци.

Ели, дано не се стига до тежката артилерия в справянето с болеста. Пожелавам ти много скоро да видиш положителен тест, вие се измъчихте с тази лигавица.

# 657
  • Мнения: 469
Мерси момичета Simple Smile

Аз мисля да си поседя вкъщи 2 3 дни с кучето ще си лежим и поразхождаме, като цяло да ми е спокойно, не толкова за лежането. Мисля от следващата седмица да си работя, и аз съм на бюро.
Ели аз така преди стимулацията се разболях и от многото вит. Ц ми закъсня малко цикъла, знам че сте вряли и кипяли в тия неща ама да си кажа Simple Smile
Тони и аз не съм разгласявала, близките ми хора знаят, че ще правим процедура, но не съм казвала на никого кога точно и какво. Някак си не искам да вдигам шум, а някак тихо и спокойно да се случат нещата. Хубав ден да имате Simple Smile

# 658
  • Мнения: 170
На мен другата седмица ще ми пуснат изследване за тромбофилия. За мен това е новост. Може ли да ме ориентирате за цената и за последствията. Лекува ли се?

# 659
  • Мнения: 49
Аз правих изследване за тромбофилия беше околу 130 лева. За лекуване не знам

Общи условия

Активация на акаунт