Darisi Basimiza – Подобно и на нас тема 1

  • 18 810
  • 110
  •   1
Отговори
# 30
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 379
Здравейте! Flowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers Hibiscus

Ето я Суде. Много ми беше смешна - не обичала агресивни хора и си тръгнала от бара, а преди това счупи китарата. ММм нееее, хич не е агресивна : )))))



Скрит текст:
По-скромна е информацията за сериала, няма такова заливане с клипчета, снимки и инфо както за Ранната птичка. И феновете са по - скромни с творчеството;

Тези дето са по-дасадни в сериала ги превъртам и хич не ги гледам.  

Едно колажче от руските моми :



Довечера са предвидили онлайн озвучаване рускините.

Добре дошли на всички писали и чели в темичката! bouquet

Yellow HeartYellow HeartYellow Heart







A, Боби подсети ме  Peace
гледайки актрисата която играе Суде, седя и се чудя  Thinking Thinking това Мерве Болур ли е или адски ми прилича на нея  newsm78 newsm78 а и не видях име в надписите за нея  Whistling

ПП. Разби ве като каза на Ойкю, че трябвало да влезе в роля  Joy Joy Joy Joy щяла да купи друга китара  ooooh!

# 31
  • София
  • Мнения: 13 726
Здравейте! Flowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers Hibiscus

Ето я Суде. Много ми беше смешна - не обичала агресивни хора и си тръгнала от бара, а преди това счупи китарата. ММм нееее, хич не е агресивна : )))))



Скрит текст:
По-скромна е информацията за сериала, няма такова заливане с клипчета, снимки и инфо както за Ранната птичка. И феновете са по - скромни с творчеството;

Тези дето са по-дасадни в сериала ги превъртам и хич не ги гледам.  

Едно колажче от руските моми :



Довечера са предвидили онлайн озвучаване рускините.

Добре дошли на всички писали и чели в темичката! bouquet

Yellow HeartYellow HeartYellow Heart







A, Боби подсети ме  Peace
гледайки актрисата която играе Суде, седя и се чудя  Thinking Thinking това Мерве Болур ли е или адски ми прилича на нея  newsm78 newsm78 а и не видях име в надписите за нея  Whistling

ПП. Разби ве като каза на Ойкю, че трябвало да влезе в роля  Joy Joy Joy Joy щяла да купи друга китара  ooooh!
Привет момичета
Коте, тази актриса има прилика с Мерве Болур, но не е същата. Не знам как се казва, за първи път я виждам  newsm78
Ето я Мерве  Peace


# 32
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Aleyna Eroğlu се казва актрисата, която играе Суде

https://www.instagram.com/aleynaeroglu_/?hl=tr

Линде bouquet Коте  bouquet

# 33
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 379
Линде, знам я Мерве и понеже страшно много ми запраилича, реших че е тя Rolling EyesStuck Out Tongue Winking Eye

Aleyna Eroğlu се казва актрисата, която играе Суде

https://www.instagram.com/aleynaeroglu_/?hl=tr

Линде bouquet Коте  bouquet

Боби благодаря  bouquet
не е ли копие на Мервето особено тук  Rolling Eyes


иначе е симпатяга  Flutter, но май и е в повече тунинга в джуките  Whistling

Последна редакция: ср, 25 юли 2018, 13:21 от kotelina

# 34
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 144
Да, голяма прилика. И аз я помислих за Мерве-то.
Боби, ми не е агресивна - това й е представата за рок-певица - няма значение как пееш, накрая счупваш китарата и всичко е точно. Joy Постигнала си образа.

Коте, да, точно Расмие се казва противната. Още не мога да им запомня имената.
И Феррин е леко дразнеща, защото и тази актриса още не може да се отърси от предишния образ от 309.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Що за хрумка на комшийте екипа от 309 да го разделят в два сериала и да ги давата по едно и също време. Може би имат договори и трябва да ги снимат.

# 36
  • София
  • Мнения: 13 726
Що за хрумка на комшийте екипа от 309 да го разделят в два сериала и да ги давата по едно и също време. Може би имат договори и трябва да ги снимат.
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 37
# 38
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 379

Съвсем скоро очаквам Ойкю да разтърси самообладанието на Озан из основи  smile3508 smile3508 smile3534

# 39
  • Варна
  • Мнения: 7 505


Съвсем скоро очаквам Ойкю да разтърси самообладанието на Озан из основи  smile3508 smile3508 smile3534


Hands Plus1

Той малко костелив орех го раздава. Мисля ,че ще ни поизмъчат сценаристите.

# 40
  • Мнения: 659
Здравей Hug
Остава малко до епизода довечера.Чакам с нетърпение...


Тези от вас,които мислят да гледат епизода онлайн,искате ли да си коментираме?

# 41
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Илиянджи( ако правилно съм разгадала Hug ), ще си коментираме - само да видим колко ще се съберем. Аз понеже имам да върша разни неща и ще видя дали през цялото време ще го следя внимателно или само ще е фон.

Ето малко линкове за гледане :

шоутв сайт

линк 1

линк 2

линк 3





Последна редакция: ср, 25 юли 2018, 19:25 от BVAR

# 42
  • Мнения: 659
Боби, както ти е удобно Blush Ако искаш може просто Или за по кратко Blush
 Отдавна не съм гледала онлайн, ще ми е за първи път от доста време насам, предполагам първо ще има озет и след това серията към 9 Blush

# 43
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Да Или - няма промяна

# 44
  • Мнения: 31
Привет на всички от групата! Изчетох темичката, но пропуснала ли съм линка за довечера? Ако е така моля повторете го !Опс, сега видях линковете!

Общи условия

Активация на акаунт