Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 372

  • 41 548
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Пловдив
  • Мнения: 34 073


Интервю от Перу - превод Теменужка Христова:

Енгин Акюрек: ”Турските сериали разказват реални истории”

Кино:Т ази година той представя нов филм “Керем до вечността”
Енгин Акюрек, актьорът от “Фатмагюл”, твърди, че сценариите на сериалите ни показват реалността.

”Това, че жените имат “глас” и права сега, е надежда за бъдещето”.
Познат в Южна Америка от сериала  “Каква е вината на Фатмагюл”, турският актьор Енги Акюрек пристигна в Лима за премиерата на новият си филм “Керем до вечността”. Една история,  в която се преплитат елементи на трилър, ужас и любов.

“За мен този проект е различен”, каза актьорът и признава, че славата му извън Турция, се дължи на сериалите, в които е взел участие.

“Благодарение на тях съм известен тук. Аргументът/посланието на “Фатмагюл” е универсално.
Актьорът каза, че не са му известни критиките на публиката върху мачизма в сценариите на турските сериали. Смята, че всъщност само отразяват реалността.

“Наистина, не съм чел тези критики. Но  е свързано с начина по който разказваме историята, как управляваме персонажите. Ние отразяваме  държанието и чувствата на турските хора. А когато видим успеха, това, което изпъква е постижението в световен мащаб. А то е универсално, щом има успех в различни краища на света. Иначе би си останало на местно ниво."

Енгин Акюрек, който прие пресата в лобито на хотел в Сан Исидро,добави, че не би било автентично, ако не се показваха проблемите. ”Не би било истинско, не би било човешко. Историите, в които аз съм взел участие, са част от страната ни, истории, които съществуват в реаалния живот.”
В тази връзка, е съгласен с актьори, актриси и режисьори, които говорят за равноправие и искат промени.

“Социалните мрежи имат голяма власт върху мнението на хората.
Липсата на равноправие е проблем от миналото, който все още съществува. Това, че жените днес имат повече права дава надежда за бъдещето. Ние също критикуваме насилието и благодарение на известността ни, можем да постигнем напредък. В противен случай, не би предизвикало никакъв ефект.”
Енгин Акюрек ни разказа, че има желание да режисира филм и се надява да  може да разкаже “истински, човешки” истории.

“Би ми харесало да режисирам филм, аз пиша кратки истории, разкази. Харесва ми да изследвам и тъмната страна на нещата. Една история трябва да бъде като самият живот.”

# 691
  • Мнения: 20 905


Интервю от Перу - превод Теменужка Христова:

Енгин Акюрек: ”Турските сериали разказват реални истории”

Кино:Т ази година той представя нов филм “Керем до вечността”
Енгин Акюрек, актьорът от “Фатмагюл”, твърди, че сценариите на сериалите ни показват реалността.

”Това, че жените имат “глас” и права сега, е надежда за бъдещето”.
Познат в Южна Америка от сериала  “Каква е вината на Фатмагюл”, турският актьор Енги Акюрек пристигна в Лима за премиерата на новият си филм “Керем до вечността”. Една история,  в която се преплитат елементи на трилър, ужас и любов.

“За мен този проект е различен”, каза актьорът и признава, че славата му извън Турция, се дължи на сериалите, в които е взел участие.

“Благодарение на тях съм известен тук. Аргументът/посланието на “Фатмагюл” е универсално.
Актьорът каза, че не са му известни критиките на публиката върху мачизма в сценариите на турските сериали. Смята, че всъщност само отразяват реалността.

“Наистина, не съм чел тези критики. Но  е свързано с начина по който разказваме историята, как управляваме персонажите. Ние отразяваме  държанието и чувствата на турските хора. А когато видим успеха, това, което изпъква е постижението в световен мащаб. А то е универсално, щом има успех в различни краища на света. Иначе би си останало на местно ниво."

Енгин Акюрек, който прие пресата в лобито на хотел в Сан Исидро,добави, че не би било автентично, ако не се показваха проблемите. ”Не би било истинско, не би било човешко. Историите, в които аз съм взел участие, са част от страната ни, истории, които съществуват в реаалния живот.”
В тази връзка, е съгласен с актьори, актриси и режисьори, които говорят за равноправие и искат промени.


“Социалните мрежи имат голяма власт върху мнението на хората.
Липсата на равноправие е проблем от миналото, който все още съществува. Това, че жените днес имат повече права дава надежда за бъдещето. Ние също критикуваме насилието и благодарение на известността ни, можем да постигнем напредък. В противен случай, не би предизвикало никакъв ефект.”
Енгин Акюрек ни разказа, че има желание да режисира филм и се надява да  може да разкаже “истински, човешки” истории.

“Би ми харесало да режисирам филм, аз пиша кратки истории, разкази. Харесва ми да изследвам и тъмната страна на нещата. Една история трябва да бъде като самият живот.”


 smile3525 smile3525

# 692
  • Пловдив
  • Мнения: 34 073


Снимки отвътре - от Мега тв. В реално време - вижте часа на снимката.
Чилийките още са отвън.

# 693
  • Мнения: 3 243


Хайде една от хубавите му снимки въпреки, че всички са хубави.
Благодаря за поредния превод на Марианка и Тмнужка!
Значи мерките са взети и чилийките, ще гледат Енгин през стъкло!Г-жа Дурак е издействала  сигурно това.
Как доволно гледа!

 


Много смислени въпроси му задават журналистките свързани все с работата и героите  които е изиграл.

# 694
  • Мнения: 23 233


Снимки отвътре - от Мега тв. В реално време - вижте часа на снимката.
Чилийките още са отвън.


Ами ще ги поканят и тях, защото са се фотнали вътре.

# 695
# 696
  • Мнения: 23 233


Каква усмивка само...

# 697
  • Пловдив
  • Мнения: 34 073


https://twitter.com/hnoOo2012/status/1029096698390503424

Видео - подписва автографи.

# 698
  • Мнения: 9 292
  Привет, момичета! Благодаря за преведените интервюта ,можах само бегло да ги погледна ,но при първа възможност ще ги четa, защото ми се виждат доста любопитни 👌
  Иначе Енгин пръска чар без да се скъпи, съвсем освободен и без притеснение, явно латиноамериканките му влязоха под кожата 😉 Толкова различни физиономии на всички снимки- елегантен, галантен , сладкодумен, с една дума прекрасен 😍

  Тази снимка ми е любима - погледа е фаворит - тъжно- вглъбен 💔😭 И се вижда, че е уморен , но няма как ...

 

 А малко встрани от темата - видях нови снимки на Туба - ами красива жена ,много я харесвам ,харесвам топлите и красиви очи, красивите елегантни ръце с дълги пръсти ,спортния и същевремрнно женствен непрефърцунен начин на обличане и не на последно място лъчезарната и усмивка .И се възхищавам на смелостта и да живее по собствените си правила и да гони щастието си независимо от хорското мнение ,браво на нея 👏👏👏

 

 

# 699
  • Мнения: 23 233


Поредното интервю.

Вижте как е презентиран филма /на плаката/

С Енгин/ главният герой от Фатмагюл и Кара пара ашк


Последна редакция: пн, 13 авг 2018, 23:25 от Марта_49

# 700
  • Мнения: 3 243






Колко хубаво позира,става за манекен!

Последна редакция: пн, 13 авг 2018, 23:29 от mari52

# 701
  • Пловдив
  • Мнения: 34 073

Как се е издокарала дамата - ще съблазнявва момчето ли?
Чили започна да се отчита подобаващо.

# 702
  • Мнения: 20 905


"Истинските хора не извличат усещането си за задоволство от мнението на другите.
...
 Тяхната посока идва отвътре, от техните принципи и ценности. Те правят това, което смятат за правилно и не се влияят от факта, че на някого може да не му хареса."

Стив Павлина, автор по личностно развитие

# 703
  • Мнения: 23 233

Нашият човек само сменя позициите. Първата дама е тази.



# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 34 073








Започна снимкопада.

Общи условия

Активация на акаунт