Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 372

  • 41 555
  • 737
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 3 243


Благодаря наМарианка Теменужка и Свети за преводите и затова, че ни правят  съпричастни със срещата на Енгин  с перуанските и чилийските фенове и  интервютата които той е дал, а те са доста.



А и тук е много готин с тая черна блуза!

# 676
  • Пловдив
  • Мнения: 34 130


Още една снимка - до Енгин е Сесилия - от Тондеро.
Така ще го гледат чилийките. През стъкло.

# 677
  • Мнения: 20 905


Още една снимка - до Енгин е Сесилия - от Тондеро.
Така ще го гледат чилийките. През стъкло.

smile3525

Ами заслужиха си го. Grinning Wink Изпуснаха емоциите и.....

Да гледат филма, за реванш.Ама май всички искат, Енгин да видят. Heart Eyes

# 678
  • Пловдив
  • Мнения: 34 130


https://ossom.cl/entrevista-con-engin-akyurek-conversamos-con-el … a-visita-a-chile/

Първо интервю от Чили. Превод Теменужка Христова:


ИНТЕРВЮ С ЕНГИН АКЮРЕК: РАЗГОВАРЯМЕ С КРАСИВИЯТ АКТЬОР ПРИ ПЪРВОТО МУ ПОСЕЩЕНИЕ В ЧИЛИ

Еуфорията и истинският фанатизъм по турските сериал не останаха чужди на нашата страна. Един от сериалите, които предизвикаха най-много вълнения, с отличен ТВ рейтинг през 2015 г, когато беше излъчен по Мега, е “Каква е вината на Фатмагюл”.

Днес Енгин Акюрек, актьорът , който даде живот на образа на Керим Ългаз в този сериал, се намира на посещение в Чили, представяйки новият си филм “Керем до вечността”. Това е историята за една голяма любов, която след трагичната смърт на героинята, се превръща в травма за героят на Акюрек, който не успява да намери спокойствие от преследването на духа на съпругата си.

Малко след пристигането му, благодарение на Andes Films  Chile, успяхме да интервюираме популярният актьор. Разговаряхме в дълбочина за филма, за връзката с Чили и много други неща.

Въпрос: Турското кино е доста различно от това в Латинска Америка и също така е нещо ново в нашата култура. Как се чувстваш като посланик на страната си в Чили, заедно с този чудесен филм?
Енгин: За мен е огромно щастие, че постигнах това и че мога да споделя част от нашите истории.
Щастлив съм от идването си в тази част на света. Пристигаме тук за да представим един прекрасен филм и се надяваме, че той ще отвори вратите за други турски филми в Чили.
Това е много специален момент  за мен.

Въпрос: Темата за бездетието и борбата да имаш дете е много актуална в днешно време, за съжаление.
Какви чувства предизвика у теб да изиграеш такава роля и какво е посланието на филма, според теб?
Енгин: Филмът започва с историята на една бездетна двойка, която се опитва да има дете. Тази тема присъства през целия филм, но аз искам да подчертая друга една тема, пряко свързана с децата и дълбокото послание, че трябва да ги закриляме. Трябва да отчитаме значението  на тяхното появяване    на света и да им дадем едно щастливо детство. В днешно време има много негативност по света и посланието е да спасим децата от лошото, да се погрижим да растат щастливо и да ги възпитаме да бъдат добри хора.

Въпрос: Гледали сме те на екран в различни драматични роли. ”Керем до вечността” не е изключение. Това ли е жанрът, който най-много ти допада? Би ли експериментирал с филм от различен тип?
Енгин: Не правя разлика между жанрове, повече се интересувам от историята, която ще пресъздам. Аз съм актьор и искам персонажът, който ще пресъздам да е действителен, да има истинска история и да ме предизвика да го изиграя. Разбира се, в бъдеще може да ме видите в някоя комедия.

Въпрос: За няколко години направи една невероятно успешна кариера. Коя от всичките ти роли, според теб е най- успешна? И какво е чувството да знаеш, че имаш толкова фенове на другия край на света?
Енгин: Истината е, че когато започнах работа в света на киното, нямах и представа, че ще имам фенове. Благодарен съм за това, което изживявам сега. Любовта на феновете ми ме подтиква да  съм още по-взискателен към работата си. Огромно благодаря за обичта, която ми демонстрират през целия ми престой тук.

Въпрос: Турските продукции са много успешни тук, в Чили. Какво би казал на публиката и на твоите фенове, за да отидат на кино да гледат “Керем до вечността”?
Енгин: Приканвам всички да гледат филма, защото ще излязат от залата с хубаво чувство. Бих желал след като изгледате филма, да прегърнете по-силно своите близки, своите възлюбени и да искате да бъдете с тях още по-силно, отколкото до сега. Надявам се, да  се насладите на един хубав филм и да не пропуснете да го гледате по кината.
  
Не забравяйте, ”Керем до вечността” излиза по всички кинозали в Чили от четвъртък, 16 август. Приканваме ви да видите трейлъра на този чудесен филм.

Последна редакция: пн, 13 авг 2018, 20:39 от mariana51

# 679
  • Мнения: 23 280


https://ossom.cl/entrevista-con-engin-akyurek-conversamos-con-el … a-visita-a-chile/

Първо интервю от Чили. Превод Теменужка Христова:


ИНТЕРВЮ С ЕНГИН АКЮРЕК: РАЗГОВАРЯМЕ С КРАСИВИЯТ АКТЬОР ПРИ ПЪРВОТО МУ ПОСЕЩЕНИЕ В ЧИЛИ

Скрит текст:
Еуфорията и истинският фанатизъм по турските сериал не останаха чужди на нашата страна. Един от сериалите, които предизвикаха най-много вълнения, с отличен ТВ рейтинг през 2015 г, когато беше излъчен по Мега, е “Каква е вината на Фатмагюл”.

Днес Енгин Акюрек, актьорът , който даде живот на образа на Керим Ългаз в този сериал, се намира на посещение в Чили, представяйки новият си филм “Керем до вечността”. Това е историята за една голяма любов, която след трагичната смърт на героинята, се превръща в травма за героят на Акюрек, който не успява да намери спокойствие от преследването на духа на съпругата си.

Малко след пристигането му, благодарение на Andes Films  Chile, успяхме да интервюираме популярният актьор. Разговаряхме в дълбочина за филма, за връзката с Чили и много други неща.

Въпрос: Турското кино е доста различно от това в Латинска Америка и също така е нещо ново в нашата култура. Как се чувстваш като посланик на страната си в Чили, заедно с този чудесен филм?
Енгин: За мен е огромно щастие, че постигнах това и че мога да споделя част от нашите истории.
Щастлив съм от идването си в тази част на света. Пристигаме тук за да представим един прекрасен филм и се надяваме, че той ще отвори вратите за други турски филми в Чили.
Това е много специален момент  за мен.

Въпрос: Темата за бездетието и борбата да имаш дете е много актуална в днешно време, за съжаление.
Какви чувства предизвика у теб да изиграеш такава роля и какво е посланието на филма, според теб?
Енгин: Филмът започва с историята на една бездетна двойка, която се опитва да има дете. Тази тема присъства през целия филм, но аз искам да подчертая друга една тема, пряко свързана с децата и дълбокото послание, че трябва да ги закриляме. Трябва да отчитаме значението  на тяхното появяване    на света и да им дадем едно щастливо детство. В днешно време има много негативност по света и посланието е да спасим децата от лошото, да се погрижим да растат щастливо и да ги възпитаме да бъдат добри хора.

Въпрос: Гледали сме те на екран в различни драматични роли. ”Керем до вечността” не е изключение. Това ли е жанрът, който най-много ти допада? Би ли експериментирал с филм от различен тип?
Енгин: Не правя разлика между жанрове, повече се интересувам от историята, която ще пресъздам. Аз съм актьор и искам персонажът, който ще пресъздам да е действителен, да има истинска история и да ме предизвика да го изиграя. Разбира се, в бъдеще може да ме видите в някоя комедия.

Въпрос: За няколко години направи една невероятно успешна кариера. Коя от всичките ти роли, според теб е най- успешна? И какво е чувството да знаеш, че имаш толкова фенове на другия край на света?
Енгин: Истината е, че когато започнах работа в света на киното, нямах и представа, че ще имам фенове. Благодарен съм за това, което изживявам сега. Любовта на феновете ми ме подтиква да  съм още по-взискателен към работата си. Огромно благодаря за обичта, която ми демонстрират през целия ми престой тук.

Въпрос: Турските продукции са много успешни тук, в Чили. Какво би казал на публиката и на твоите фенове, за да отидат на кино да гледат “Керем до вечността”?
Енгин: Приканвам всички да гледат филма, защото ще излязат от залата с хубаво чувство. Бих желал след като изгледате филма, да прегърнете по-силно своите близки, своите възлюбени и да искате да бъдете с тях още по-силно, отколкото до сега. Надявам се, да  се насладите на един хубав филм и да не пропуснете да го гледате по кината.
   
Не забравяйте, ”Керем до вечността” излиза по всички кинозали в Чили от четвъртък, 16 август. Приканваме ви да видите трейлъра на този чудесен филм.
Благодарности за превода!

Цитат
"Но аз искам да подчертая друга една тема, пряко свързана с децата и дълбокото послание, че трябва да ги закриляме. Трябва да отчитаме значението  на тяхното появяване    на света и да им дадем едно щастливо детство. В днешно време има много негативност по света и посланието е да спасим децата от лошото, да се погрижим да растат щастливо и да ги възпитаме да бъдат добри хора."

Това за което сме говорили толкова много и което гледалите повърхностно филма не го разбраха.

Цитат
"Пристигаме тук за да представим един прекрасен филм и се надяваме, че той ще отвори вратите за други турски филми в Чили."

 newsm10

# 680
  • Пловдив
  • Мнения: 34 130






https://twitter.com/donedeaz/status/1029048409330790406

Феновете на Енгин в Чили отидоха пред Мега тв, за да го видят.
....................
Та снимката е направена от тях - през стъклото, но го видяха.
Той въпреки всичко ги уважи. Дали са крещяли "Енгин, Енгин..." пак?

# 681
  • Мнения: 23 280


Той може да се усмихва, ама г-жа Дурак гледа лошо... Grinning


# 682
  • Пловдив
  • Мнения: 34 130


https://twitter.com/IncondporEngin/status/1029065609261342720

И видео.
Пропуснаха възможността за по-близък контакт. Как го викат, не са добре май... Аааа, обичат го.
Тази вечер май е предпремиерата - дано някой от поканените пусне снимки и видеа.

Последна редакция: пн, 13 авг 2018, 21:19 от mariana51

# 683
  • Мнения: 23 280


Вече и шегички си пускат в ТТ. "Гледате и не докосвате. Подпис: Ozlem"



https://twitter.com/IncondporEngin/status/1029065609261342720

И видео.
Пропуснаха възможността за по-близък контакт. Как го викат, не са добре май... Аааа, обичат го.
Тази вечер май е предпремиерата - дано някой от поканените пусне снимки и видеа.

Пак се опитват да викат, но в общи линии са тихи.

Той им праща целувки...




# 684
  • Мнения: 20 905


https://twitter.com/IncondporEngin/status/1029065609261342720

И видео.
Пропуснаха възможността за по-близък контакт. Как го викат, не са добре май... Аааа, обичат го.
Тази вечер май е предпремиерата - дано някой от поканените пусне снимки и видеа.

smile3525

Г-жа Дурак вече и тя е на първа линия и изглежда доволна. Grinning Wink

Да си купуват билети и да посещават киносалоните.../феновете/

# 685
  • Мнения: 23 280


Вместо да направят една-две снимки, ама хубави - те дори не снимат както трябва.

Опитах да концентрирам само Енгин, като увелича, но се разваля качеството.

Два пъти им праща целувки...


Но за сметка на тях - имаме тези.







# 686
  • Пловдив
  • Мнения: 34 130




Е, пуснаха ни качествени снимки поне.

Последна редакция: пн, 13 авг 2018, 22:04 от mariana51

# 687
# 688
  • Мнения: 20 905
               



Повтарям си снимки, които вече сте пуснали. smile3525 smile3525

# 689
  • Мнения: 23 280
От празника на Тондеро! Дано пуснат още снимки от там.







Нашите чилийски дами, вече с баджове са в Мега - очаквайте снимки...

Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт