На море в Турция или Гърция през септември ?

  • 2 676
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 97
Здравейте. Искам да споделите дали е достатъчно топло през този месец в Турция или Гърция за море със малко дете?

# 1
  • София
  • Мнения: 28 633
И двете са подходящи като цяло за този период. Изберете по-конкретна дестинация и проверете температурите на водата и въздуха.

# 2
  • Мнения: 5 180
Турция. Няма място за сравнение.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 3 947
Турция. Няма място за сравнение.

 По това време най - сигурен за добро време е района на Анталия .По всички останали курорти има вероятност да уцелите и ветровито и по неподходящо за плаж и море време Sad  , района на Анталия е заобиколен отвсякъде с планини и има собствен по топъл микроклимат.Там е единственото място в Турция където съм виждал бананови градини
 Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 710
В Гърция, Халкидики съм била в средата на септември. Имаше няколко хубави дни, имаше и няколко студени и дъждовни. Въпрос на късмет е.
В Анталия също съм била в средата на септември - температурите са значително по-високи и риска да вали е много по-малък. Егейската част на Турция е по-студено, но пак става.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 3 947
Въпрос на късмет е.
В Анталия също съм била в средата на септември - температурите са значително по-високи и риска да вали е много по-малък. Егейската част на Турция е по-студено, но пак става.

Навсякъде другаде освен Анталия дъжд , вятър и лошо време са много по рискови Simple Smile

# 6
  • Мнения: 1 621
А през октомври Анталия също ли е така сигурна ? Подходящо ли е за море ?

# 7
  • София
  • Мнения: 3 754
А някой да ме ориентира за септември при ол инклузив в Турция Горе-долу колко турски лири и евро ще ми трябват? За 2 възрастни и дете на 10г. става на въпрос. Не знаем колко пари да вземем...

# 8
  • Мнения: 97
А някой да ме ориентира за септември при ол инклузив в Турция Горе-долу колко турски лири и евро ще ми трябват? За 2 възрастни и дете на 10г. става на въпрос. Не знаем колко пари да вземем...
Пиши във темата “На море в Турция “ , има много които следят темата и ще ти отговорят 😊

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 2 023
Зависи в коя част на Гърция?На о.Крит съм била октомври и беше много горещо.

# 10
  • Мнения: 97
Вече резервирахме за Турция, Анталия. Като се върнем ще пиша 😊😊

Общи условия

Активация на акаунт