Къде да отседнем в Родопите и какво трябва да се види непременно -7

  • 77 117
  • 761
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 599
Всички предложения изглеждат интересни.Благодаря ви!

# 61
  • Мнения: 254
Ще сме 2 дни в Златоград... да ми препоръчате места където да хапваме...
р-т  Кристал и "Дуко" в центъра. В стария град механа   "Златоград" в едноименния  хотел и "При Славчо".

Последна редакция: пн, 30 юли 2018, 15:24 от Astop

# 62
  • Мнения: 133
Момичета ,предложете ми хубав хотел в Смолян или Чепеларе на прилични цени с  чисти стаи с родопска кухня наблизо ,а ако има и спа ще е супер.
За ресторант горещо препоръчвам „ШОКИ“. Не мога за съжаление да ви упътя как да стигнете... Но не е и много голям градът! Би трябвало да го има на карти. Беше на улица „24-ти май“ мисля.
Забравих да допълня, че става дума за град Чепеларе.

Приятели-туристи, ние май няма да си изпълним нищо от програмата на открито. Sad 4-те дни, в които сме тук, го дават само дъъъжд! От 9 до 18. Всеки ден! Дано не познаят. Ние пак ще тръгнем нанякъде, но май ще е безцелно... Препоръчайте нещо за лошо време, ако сте случвали на такова и не ви е развалило почивката. Simple Smile

Последна редакция: вт, 31 юли 2018, 07:56 от kwotsen

# 63
  • София
  • Мнения: 6 219
Аз и в дъжд харесвам района. Мъглите са ми много красиви как се движат между склоновете. Доста е променливо времето, затова може и да се обърне към хубаво. Дъжда иначе го използвам за четене на книжка, игри на табла и карти... разходки когато спре.

# 64
  • Мнения: 171
Записвам се за новата тема.
 Уикенда бяхме в село Хвойна, много спокойно и приятно.Х-л Хинови, не е кой знае какво, но за цената си е ок. Имаше местни, които ни почерпиха с традиционни родопски специалитети, които нямат нищо общо с това, което се предлага в ресторантите.. изкарахме късмет Simple Smile

# 65
  • Мнения: 25
Здравейте!
В събота ще пътуваме от София за Доспат.
Бихте ли ме упътили кой път е по добър и по кой да минем - през Септември и Велинград или през Пазарджик и Пещера.

# 66
  • София
  • Мнения: 6 010
Здравейте!
Можете ли да препоръчате къща за гости на прилично ниво в гр. Девин или околията? Държим на хубава кухня с традициаллните родопски ястия. Както и на мекици за закуска с домашни сладко, сирене и т.н. Две двойки без деца ще сме.

# 67
  • Мнения: 485
Здравейте!

Някой да е ходил тази година в хотел "Белмонт", Пампорово?
Ще съм благодарна да сподели впечатления...
Бяхме там 2011г., но нямам представа как са нещата към момента.

А така също и за вили Малина. Впечатленията ни са от преди 4 години. Правили ли са ремонт на бунгалата?

Предварително благодаря!

# 68
  • Мнения: 3 071
Аз и в дъжд харесвам района. Мъглите са ми много красиви как се движат между склоновете. Доста е променливо времето, затова може и да се обърне към хубаво. Дъжда иначе го използвам за четене на книжка, игри на табла и карти... разходки когато спре.

Ние отсядаме винаги в хотел Смилен. Точно след дъжд, когато се стеле лека мъгла към хоризонта и Червената скала, гледките са уникални. Алпите пасти да ядат. Simple Smile



# 69
  • Бургас
  • Мнения: 384
Здравейте!
В събота ще пътуваме от София за Доспат.
Бихте ли ме упътили кой път е по добър и по кой да минем - през Септември и Велинград или през Пазарджик и Пещера.
Препоръчвам ви пътя за Велинград. През Пещера е за вас по-далече, а и е доста по-лош, с дупки. Даже може да се отбиете от магистралата преди Септември. Но вие си решавате.

# 70
  • Мнения: 23
Здравейте,мен ме интересува ако може да ми препоръчате място за спане в района на Белинташ.Също ако може да ми препоръчате някакъв маршрут за по дълга разходка в района?Благодаря предварително.

# 71
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 821
https://trafficnews.bg/plovdiv/dere-zalia-pat-plovdivsko-traseto … dvizhenie-111583/
Който ще пътува в тази релация тези дни, моля да има това предвид.

# 72
  • Асеновград
  • Мнения: 3 113
Здравейте,мен ме интересува ако може да ми препоръчате място за спане в района на Белинташ.Също ако може да ми препоръчате някакъв маршрут за по дълга разходка в района?Благодаря предварително.

Можете да си направите разходка до Дараджов камък, Хайдук таш и махала Ряката, до Кръстова гора.Можете също с автомобил да отидете и дох.Марциганица и от нея пеш до пещера Добростански бисер. Освен изброените има още много места подходящи за обикаляне и разглеждане в района.

# 73
  • Мнения: 279
Здравейте!

Ще пътуваме до Пампорово като отправна точка за някои привлекателни места в района.
Двоумя се между Маунтин Лодж, които ми предложиха помещение с гледка, но на ниво рецепция, и Манастира 2. Общо-взето, и двете места изглеждат добре. Има някои дреболии, които ме притесняват и за двете.

Моля за мнение от човек, който е отсядал в някой от двата хотела.
Ще ми бъде наистина полезно.  bouquet

# 74
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Ще сме 2 дни в Златоград... да ми препоръчате места където да хапваме...
р-т  Кристал и "Дуко" в центъра. В стария град механа   "Златоград" в едноименния  хотел и "При Славчо".
Много благодаря за инфото...

Общи условия

Активация на акаунт