Астрология - 13 тема

  • 53 477
  • 742
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 2 360
Най-редовното е като видят подвижен знак на DC да ти предскажат повече от един брак.

# 481
  • Мнения: 3 305
Така е. Освен Сатурн в 7 дом се гледат и много други нюанси.
Има и нещо друго. Сатурн 7ми, ако е разположен в знак на сила или триплицитет, при това в дневна карта и ако не е в лъчите, може да се изявява и с положителна светлина. Зависи и от аспектите, които прави. Аспект със силен бенефик ще редуцира злото. Ама това практикуващите астролози трябва да го знаят, де. Иначе какви астролози ще са?

# 482
  • Мнения: 136
...

Последна редакция: пт, 02 ное 2018, 10:39 от Annie21

# 483
  • Мнения: 4 706
А и защо няколко астролога да ме лъжат..

Всеки астролог казва това, което вижда.
А какво ще види, зависи от неговия капацитет, нали се сещате?
Разбира се, но са 4ри различни мнения. Освен това са "познавали" за много други неща.
Simple Smile
Но типичната ми мнителност и недоверие ме кара да търся различни мнения. Времето и личната ми еволюция ще покаже.

# 484
  • Мнения: 9 024
А празен 7-ми дом значи ли липса на брак? Само лунния възел е там (риби), той брои ли се за нещо като планета?
не, не значи. Може да имате  и прекрасен брак. Може просто бракът да не е акцент във вашия живот. Или по друг начин казано, не ви  е дадена специална енергия под формата на някаква планета  в 7 дом, за да работите по темата "Партньорства".

# 485
  • Мнения: 3 305
Но типичната ми мнителност и недоверие

Е, поне тук Сатурн в 7 дом се е проявил. Simple Smile

# 486
  • Мнения: 4 706
Но типичната ми мнителност и недоверие

Е, поне тук Сатурн в 7 дом се е проявил. Simple Smile
И още как хахаха проявява се нон стоп, защото най-вече търся качеството, а не количеството във взаимоотношенията въобще, не само с мъжете. Но всичко става много трудно и бавно, със скоростта на костенурка.
Четох и че може да имаш проблеми със зъбите, костите или косата, а аз съм на 26 и имам само 2 пломби и перфектно бели и здрави зъби (въпреки кафето и виното, и Сатурн), а косата ми е като за реклама на шампоан. 🦁

Последна редакция: чт, 01 ное 2018, 20:45 от morella allan poe

# 487
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448
А и защо няколко астролога да ме лъжат..

Всеки астролог казва това, което вижда.
А какво ще види, зависи от неговия капацитет, нали се сещате?
Разбира се, но са 4ри различни мнения. Освен това са "познавали" за много други неща.
Simple Smile
Но типичната ми мнителност и недоверие ме кара да търся различни мнения. Времето и личната ми еволюция ще покаже.

По тази тема - ще имаш уроци, вероятно. Никой не се ражда "обречен" на неуспехи и страдания - ей така, просто, за да му е гадно. С раждането си избираме теми, по които ще влагаме повече усилия, за да постигнем желаните цели. При теб може да е свързано с влизането в партньорства. Да се научиш да влизаш в такива и да ги поддържаш в хармония. При мен има подобна съзидателна тема. Сама съм много успешна - в партньорство ми е трудно и съм се учила на това.

Имала съм своите много, много трудни моменти, но му се вижда края. Изстрадах го, за да стигна до тук, но не съм се отказвала - в моментите, в които ми е било най-черно и безпътно. Както казват - най-тъмно е преди зазоряване, но аз вече виждам лъчите на идващия ден.

Астрологично - Меркурий ми е и У4 и У7, натално е връх на тао в края на 10 дом, почти на К11. Квадратира Юпитер в 1 дом и Плутон в 7 дом. Голямото предизвикателство  бяха властовите борби и уважението към участието и постиженията на другия. Най-тежко беше, когато Плутон направи съвпад с нат.Меркурий и застана на върха на таото. Това е дълъг период на изпитания. Преди това беше активна Плутоновата квартатура (тр.Плутон в 10 дом срещу нат. Плутон в 7 дом) и след това - квадратура към нат.Юпитер в 1 дом, който е У10. Кошмар на кошмарите - ад, който продължи над 5 години, период на разрушение, трансформация, смазване и много жажда за живот. Няма лесно.

Но, както казах - вижда му се края, Плутон излезе от фигурата, нужните промени са факт, а Меркурий по прогресии тръгва напред. Това е голям обрат. Меркурий в натала е директен, по прогресии се обръща в ретро движение и краят му е скоро - тръгва напред. Междувременно и Сатурн по дирекции застава на Десцендента. За мен с обръщането на пр. Меркурий (У7, У4 в 10 дом) и със стъпването СД Сатурн на ДС - се бележи новия ред у дома. Никога до сега, с никой партньор - не съм била толкова обичана и ценена и с основание. Това не е някакво въздухарско мимолетно затъмнение на сетивата на партньора. Съвсем осъзнато и изстрадано то двамата.

Та при Сатурн е така - той изисква много - леят се пот, кръв, сълзи, но ако не се скатаваш, ако си упорт и последователен, накрая излизаш с трофея. По Сатурн няма лесно и той не обещава розови фантазии.

Не знаем в твоята карта как е, но ще бъде така - както си го направиш. Покрай описаните аспекти мен ме ме разведоха 2 пъти вече. Реално се случва това, което ти избереш.

# 488
  • SF
  • Мнения: 21 564
Сатурн в 7-и дом може да даде дълъг, стабилен брак, с подпис. Сатурн обича подписите и спазването на законите и традициите.Simple Smile
Сатурн в 7-и дом може да даде брак с партньор с по-голяма разлика в годините.
Може да е индикация за брак с високопоставен, улегнал партньор с кариера.
Венчалната халка символизира пръстените на Сатурн - ограничението, но и стабилността.
Аз имам Сатурн в 7-и дом, точна опозиция на Слънце в първи Simple Smile

# 489
  • Мнения: 4 706
Аз имам Сатурн в 7-и дом, точна опозиция на Слънце в първи Simple Smile
Същото и при мен. Като Слънцето в първи дом ми е в Лъв. Твоето?

alena, благодаря за всичко, което си написала Simple Smile

# 490
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Включвам се в темата за Астрология, тъй като искам да споделя с всички вас една информация, свързана с астрологията, но и с моя личен опит по отношение на едно учение, наречено Ген ключове. Ако прецените, че текстът по-долу не отговаря на темата, няма проблем, сигнализирайте на модератор да ми изтрие целия пост. Все пак ми се струва, че би могъл да бъде от полза някому, затова се самоцитирам:

Обмислям този текст от няколко дни... но някак все бях твърде концентрирана в ума си и не ми се получаваше. А аз исках в моето послание да присъства цялото ми същество, исках да дам глас на сърцето си, да пиша и да говоря от цялата си душа... първоначално множество хаотични идеи, мисли и чувства се щураха в главата ми и напираха да ги излея навън... но се удържах. Вътрешно усещах, че моментът още не е дошъл, че не съм вдъхновена да изразя цялостно и пълноценно своята лична позиция, а никак не обичам половинчати и повърхностни неща.

Питах се: как вълната да разкаже за морето? Как капката да пресъздаде океана? Как миниатюрната частица да се изказва за "всичко, което Е"? ... Ще ми се удаде ли да предам своята истина, и то така, че да е разбираема за другите? Желанието ми се оказа по-силно от колебанието! И ето ме, в ранни зори, вдъхновена от едно УЧЕНИЕ, до което се докоснах преди близо три години, което добави цвят, яснота и смисъл в моя свят и което продължавам, ден след ден, да въплъщавам в живота си, да откривам все нови и нови неща и да мечтая да продължа да се потапям в него...

Стенният часовник отброява миговете... тик-так, тик-так... у дома още е тихо. Близките ми спят. Времето е идеално за спокойно съзерцание и вникване в мъдростта на това всеобхватно учение. Уж съм сама, но всъщност съм в уютната виртуална компания на три дами, благодарение на които аз знам за това учение, благодарение на които аз започнах да навлизам в нестандартните му понятия и да резонирам все повече с общото му звучене и значение. Тези три жени, които спомагат за личностния ми растеж, които познават най-съкровените кътчета на моя Аз и които ме подкрепят по пътя ми, са Мария Цветкова, Елица Стоичкова и Зорница Симиджийска.

Накратко и синтезирано, доколкото ми е възможно изобщо: учението, за което става дума в това мое послание, се нарича ГЕН КЛЮЧОВЕ. 64 ген ключа, които описват всички ни, в различните ни проявления и особености. 64 кода, които съществуват на три нива - сянка, дарба и сидхи. 64 ключа, които отварят различни врати и които са налични във всеки един от нас. Оказва се обаче, че 11 от тези 64 ключа са изключително силно изявени във всеки отделен човек. Характеристиките на тези 11 ключа го правят различен, уникален и неповторим. Тези ключове могат да се открият с помощта на т.нар. Хологенетичен профил. Това е нещо като карта, на която са изобразени нашите водещи ключове, чрез които ще се придвижваме напред. И така плавно достигаме до едно друго понятие в учението, а именно Златният път.

Златният път се състои от три сфери: Активираща поредица, Венерина поредица и Перлена поредица. Имах честта и радостта да разбера повече за Активиращата поредица по време на своето онлайн-обучение за нея. Това обучение е 5-месечно и горещо го препоръчвам на всеки, тръгнал по пътя на познанието на себе си, по пътя на вечните философски въпроси "Кой съм аз?", "Защо съм тук?", "Каква е моята мисия на Земята?", "Как да се преборвам с предизвикателствата в живота си?"... По време на обучението си за Активиращата поредица ще разберете много нови неща за себе си, изучавайки плавно и постепенно ген ключовете, които се намират в сферите на вашата лична житейска мисия, еволюция, сияние и цел.

И идва ред на вълнуващата за мен НОВИНА - съвсем скоро, и то тук в България, на живо ще дойде Андрю Фретуел, за да представи пред нас ВЕНЕРИНАТА ПОРЕДИЦА или ПЪТЯТ НА СЪРЦЕТО! Аз ще присъствам на това тридневно обучение /16, 17 и 18 ноември в София/ и най-сърдечно каня и вас да вкусите от вълшебството, очарованието и дълбочината на ген ключовете! Ще можете лично да работите върху хологенетичния си профил, да изследвате сферите, касаещи Венера, а именно какви хора привличате в живота си, кой е вашият вътрешен център, какви сте в любовта, как да излекувате разбитото си сърце, как да се свързвате по-пълноценно и щастливо с партньорите си...

Аз съм вдъхновена и нетърпелива отново да се видя с момичетата, за които споменах по-горе, да се запозная с Андрю Фретуел, да разгърна своя профил и да се гмурна още по-дълбоко в същността си. Ще се радвам да видя на събитието много мои приятели и съмишленици! Ще бъда щастлива да наблюдавам как магията на това учение се разпростира и как всеки си взима полезното и нужното за себе си! Защото онлайн-обучението е формат, позволяващ на всеки да се докосне самостоятелно до учението, в удобно за него време и пространство, в уютна и интимна среда, но живото обучение предполага активност, общуване с околните, учене в динамична и предизвикателна среда, в която за части от секундата проблясват отговори и решения, търсени с месеци и години. Елате и бъдете озарени от общността на Ген ключове България! Елате и ще почувствате с кожата си, че наистина всяка сянка крие ДАРБА! Елате и ще изцерите сърцето си от натрупани болки, травми и рани!

И последно - да се върна към въпроса си как е възможно Капката вода да разкаже за целия Океан... ако си представя, че съм частица от един гигантски пъзел, колкото и мъничка част да представлявам от него, ще бъде ли той напълно подреден и цял, ако аз липсвам? В това е отговорът според мен. Всички ние, с нашите сенки, дарби и сидхита, представляваме всъщност части от този пъзел. Наскоро прочетох някъде следното: "Вълната попитала морето как да се почувства част от него. Морето отвърнало - просто се УСПОКОЙ!".

Успокояването, покоят, оставянето в ритъма на сърцето, туп-туп, туп-туп, търпението, упованието, вярата, съзерцанието... и накрая идва предаването. Неусетно капчицата вода става Океан. Нали? Подобно на всички останали капчици около нея, които също са Океанът. И всички капки са ЕДНО. И когато капките и Океанът са Едно и вече няма граници, нито усещане за нищожност, за слабост, дори не и за равенство между капките, тогава единственото усещане е за една абсолютна НЕЖНОСТ, разтворена в БОЖЕСТВЕНАТА ВОЛЯ на БЕЗВРЕМИЕТО и БЕЗГРАНИЧНОСТТА...

Не зная дали съм ви заинтригувала с горния текст, но излях цялата си душа в него. Това е моят личен опит с учението за ген ключовете досега. Елате на семинара за Венера и създайте своя собствен опит с това невероятно учение. И после пак ще си говорим... за дарбите, защо сме тук и най-вече за СЪРЦЕТО. Повече информация за предстоящото събитие можете да прочетете ето тук - http://genekeys-bulgaria.com/events/venera-patyat-na-sartseto/ - Венера, пътят на Сърцето. Ще ви чакам в Център Мандала, София, бул. „Kнягиня Мария Луиза“ № 58. Можете да доведете и приятел. Да излекуваме връзките си с помощта на Андрю Фретуел и екипът на Ген ключове България!



П.П. Забравих да спомена - учението за Ген ключовете събира в едно Философия, Психология, Астрология, И-Дзин и Хюман Дизайн! Ако се интересувате от тези неща, значи Ген ключовете също ще ви заинтригуват! Хубав ден от мен!

П.П. Още информация може да видите тук: http://genekeys-bulgaria.com/events/venera-patyat-na-sartseto/ и http://genekeys-bulgaria.com/geniyat/ Two Hearts

# 491
  • Мнения: 1 300
За Сатурн в седми може да се предполага следното. Взаимоотношения основани на практични съображения - сигурност, стабилност, лоялност, подкрепа. На традиционното - с подпис, така е прието да се прави, от задължение, заради социални очаквания. Взаимоотношенията, партньорствата и сътрудничествата, работата в екип, са важни и може да са от значение за професионалното израстване и реализация. Играят роля на стъпало към желана социална позиция и цел. Такива взаимоотношения, които предлагат гаранция, дълготрайност, сериозно отношение, обвързване, но са и рутинни, емоционално сдържани. В тях партньорите са фигури с авторитет, зрели, отговорни, с опит, темерути, сухари,  организирани, методични, традиционалисти, амбициозни, работохолици, пред които човекът с такава позиция се чувства като ученик, недостатъчно добър, харесван за да отговори на критериите им. И има страх от отхвърляне. Може да се чувства необичан.

Последна редакция: пт, 02 ное 2018, 22:27 от starinthenightsky

# 492
  • Мнения: 6
Моят сатурн е в 7 дом, заедно с Уран определено не мисля че води до такива крайности, сатурн прави квадратура със слънце в 5 дом и меркурий в 4, имам две деца и страхотен мъж, нямаме сключен брак и подпис. Не се съсредоточавайте само върху сатурн в 7 дом, емоционално сдържани и сухари също не сме Simple Smile

Последна редакция: нд, 04 ное 2018, 13:27 от Lills_777

# 493
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Права си, обаче да знаеш, че Уран също доста оцветява твоя 7. дом Two Hearts

# 494
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448
Тъкмо това мислех да пиша и аз. И пак си идваме на думата, че всяка карта има своята специфика.

Общи условия

Активация на акаунт