Астрология - 13 тема

  • 53 448
  • 742
  •   1
Отговори
# 630
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 446
Да, темата на взаимоотношенията ще е застъпена и твоето участие в тях, твоето виждане по темата - ще има промени.

Относно болниците - Сатурн тъкмо стъпва на К12 - вероятно усещаш това. С 12 дом се свързва и ограничаването на "свободата" - в по общ смисъл, вкл. болничен престой. Сега сме е и пред пълнолуние, своеобразна кулминация, а при теб луната е У6, родена си при пълно лунно затъмнение - нормално е да реагираш при такива констелации.

# 631
  • София
  • Мнения: 3 860
Оххх надявам се друго проявление да има при мен този път 12 дом и урока с болниците да съм си го научила вече, че то с моята карта честичко се засяга.😖

# 632
  • София
  • Мнения: 3 860
Сега погледнах на първо четене затъмнения и транзити 🤔 интересно ще е определено, първото затъмнение януари на опозицията слънце/луна и нодалната ос, второто на оста АСЦ/ДСЦ. Ще е наситено явно от събития, то като се почна с ретро Венерата та явно ще се продължи. По транзити освен сатурн и плутон на слънцето и уран е в играта активира тао квадрата после АСЦ и венера и меркурий. Всъщност уран и плутон имат включвания от всякъде, сатурн и нептун от време на време (Аленка сатурн сменя знак по дирекции чак 2020)
 В Солара и слънцето и луната са ъглови, най точния аспект на слънцето е с Плутон, ама тази енергия е от 2 години вече, та почнах да й свиквам, чак взе и да ми харесва, ако не се съпротивляваш е приятно 😆 сатурн в солара нищо не прави, най-близкия аспект е съвпада с Меркурий на 5 градуса.
Ще гледам още, много неща има за оглеждане и обмисляне....

# 633
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 446
Вероятно работим с различни часове Simple Smile

# 634
  • SF
  • Мнения: 21 565
Каня се да ви споделя как мина денят ми, в който транзитно Слънце беше в точен съвпад с натален Нептун - градус и минути. А Меркурий е ретрограден.
Сутринта станах рано, за да не закъснея за един преглед. Всичко върви "като по часовник" - кафе, обличане, гримиране... Станала съм рано, време имам. Решавам, че понеже вали, сигурно ще има задръстване и излизам даже по-рано от нас. Сядам вколата и часовникът в нея показва 30 минути по-късно.
Оказа се, че батерията на ръчния ми часовник, по който съм се движела до момента, е спряла да работи преди 30 минути, но аз заблудена от това, че като съм станала по-рано, съм "напред" с времето и си се размотавам по нептуновски.
Няма да ви казвам, че изненадващо охраната на болницата ме накара да заобикалям (винаги съм минавала през задния двор, но в този ден не можше). И закъснях.
Вечерта бях на гости на сестра ми и съседите им от горния етаж ги наводниха от протекъл радиатор.
А после реших да разкажа за деня на Алена и съм й пратила само първото изречение. Предполагам, че даста се е чудила какво е искал да каже авторът на това съобщение.

Резултатите от това изследване не са лоши. И мисля, че не са объркани. Сега си имам други притеснения от друго естество. Транзитен Хирон е в съвпад с К6.

# 635
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 446
Esmee, радвам се на добрите резултати Simple Smile И по-добре, че обърквациите са били в ежедневието, а не в здравето и  резултатите от изследванията Simple Smile Е, било е  ти е ден "по вода" Simple Smile

# 636
  • Мнения: 9 152
Хареса ми едно клипче, което е по -скоро астрономия, но нали едно време астрономия и астрология са били заедно : -)  може да ви хареса и на вас : -)
"Ако планетите бяха толкова близо до Земята, колкото е Луната :
https://twitter.com/ZonePhysics/status/1066548113375182848?s=20

# 637
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 446
Честит ни вече нов цикъл Слънце-Юпитер Simple Smile Утре очакваме изгарянето на Меркурий в лъчите на слънцето - в компанията на Юпитер Simple Smile

# 638
  • Мнения: 7 791
Изгоря ни техниката, като стана ретро Simple Smile
Хайде да видим Юпитер какво ще ни донесе

# 639
  • Мнения: 3 877
При мен цикъла започва точно на ИЦ-ще видим.

# 640
  • SF
  • Мнения: 21 565
Юпитер-Слънце при мене е във втори дом. Вчера ми направиха много хубаво предложение в работата по отношение на самата работа. Днес започнах обучение.

# 641
  • Мнения: 1 517
Здравейте, искам да попитам (надявам се този път да не обидя никой) дали сте обсъждали тук в темата Хирон и неговите аспекти в картата? По-специално с Венера, Юпитер и Нептун. Бих искала да прочета повече неща, защото от началото на септември имам образуван тригон межди Венера и Хирон, такъв имам и в наталната карта, там имам и тригон с Юпитер.
Благодаря предварително, моля ако досаждам мнението ми да бъде изтрито или да не ми отговаряте.

# 642
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 446
Има книга за Хирон в 1 пост - изтегли я и почети. Ще намериш отговори на своите въпроси.

# 643
  • Мнения: 9 152
Здравейте, искам да попитам (надявам се този път да не обидя никой) дали сте обсъждали тук в темата Хирон и неговите аспекти в картата? По-специално с Венера, Юпитер и Нептун. Бих искала да прочета повече неща, защото от началото на септември имам образуван тригон межди Венера и Хирон, такъв имам и в наталната карта, там имам и тригон с Юпитер.
Благодаря предварително, моля ако досаждам мнението ми да бъде изтрито или да не ми отговаряте.
От западната астрология ( а се оказа и ведическата го познава според линка, който неотдавна бях публикувала тук :  -)), Хирон с хармоничните си аспекти дава "ефекта на пепеляшка ". И преди съм споделяла, че много специално внимание отделям на Хирон и транзитите му, особено през ъглите. При мен той е силно поставен, на МС и съвсем  емпирично си доказвам как при преминаването му през IC,  DC, е носил промени. Скоро ще мине през MC. Очаквам  промените, които допускам, че ще са в служебен план.
При сина на сестра ми, при навлизането на Хирон в 4 дом, станаха големи промени в дома му, и с неговото и на майка му  здраве.

# 644
  • Мнения: 1 517
Скрит текст:
Здравейте, искам да попитам (надявам се този път да не обидя никой) дали сте обсъждали тук в темата Хирон и неговите аспекти в картата? По-специално с Венера, Юпитер и Нептун. Бих искала да прочета повече неща, защото от началото на септември имам образуван тригон межди Венера и Хирон, такъв имам и в наталната карта, там имам и тригон с Юпитер.
Благодаря предварително, моля ако досаждам мнението ми да бъде изтрито или да не ми отговаряте.
От западната астрология ( а се оказа и ведическата го познава според линка, който неотдавна бях публикувала тук :  -)), Хирон с хармоничните си аспекти дава "ефекта на пепеляшка ". И преди съм споделяла, че много специално внимание отделям на Хирон и транзитите му, особено през ъглите. При мен той е силно поставен, на МС и съвсем  емпирично си доказвам как при преминаването му през IC,  DC, е носил промени. Скоро ще мине през MC. Очаквам  промените, които допускам, че ще са в служебен план.
При сина на сестра ми, при навлизането на Хирон в 4 дом, станаха големи промени в дома му, и с неговото и на майка му  здраве.

Точно за този ефект ми стана интересно, но не разбрах какво точно е условието за да се получи. При мен освен тригон с Венера и Юпитер има и квадрат с Марс. При сестра ми опозиция със Сатурн и тригон с Плутон. Не мога да изчисля преди колко време, но при мен Хирон е минал през MC. Сега е в 10 дом, а наталния ми е в 12. 2018 беше много странна година, наистина ми се случиха неща, с които не се гордея и, които не искам да повтарям ...

П.С. не мога да сваля книгата, иска ми парола Sad

Общи условия

Активация на акаунт