Астрология - 13 тема

  • 53 212
  • 742
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 9 152
 sladkoto_agi,
Паролата е добавена, просто я копирай. аstrolibrary31.( И аз така се бях смутила навремето)
Ето таблица на ефемеридите на Хирон :
https://serennu.com/chironprint.html
Можеш лесно да сравниш кога къде е бил Хирон в картата ти. Ефектът на Пепеляшка е когато се активира хармоничен аспект на Хирон, фигуриращ в картата ти. Изобщо не е задължително да бъде активиран от самият Хирон, а от друга транзитираща планета. Обуславя събитие, което носи благоприятни и обикновено кардинални промени. При мен Хирон през  Асц. ми донесе следване ( по абсолютно неочакван начин) . През IC - завърших - също по неочакван начин. През ДС - се омъжих ( беше също изневиделица) . Всички тези промени бяха гарнирани с изпитания и болка. Типично по Хироновски за мен ( в наталната ми карта той има опозиция с Уран) .

хххххх
От няколко дена ми се иска да преведа (понеже е на руски, а не всички разбират руски)  един текст, който много ми легна на сърце и много  исках да го споделя с вас.
Ще сложа линк, все пак. Ако успея да се организирам, ще го преведа. Simple Smile
Дългичък е, но според мен, всяка дума от него си струва. Обрисува това, което е в моето верую.Blush
Simple Smile
 http://www.ojasvi.kiev.ua/text/bts/duh2/vojdelenie.htm

Последна редакция: пт, 30 ное 2018, 19:35 от Катерица

# 646
  • Мнения: 1 517
Скрит текст:
sladkoto_agi,
Паролата е добавена, просто я копирай. аstrolibrary31.( И аз така се бях смутила навремето)
Ето таблица на ефемеридите на Хирон :
https://serennu.com/chironprint.html
Можеш лесно да сравниш кога къде е бил Хирон в картата ти. Ефектът на Пепеляшка е когато се активира хармоничен аспект на Хирон, фигуриращ в картата ти. Изобщо не е задължително да бъде активиран от самият Хирон, а от друга транзитираща планета. Обуславя събитие, което носи благоприятни и обикновено кардинални промени. При мен Хирон през  Асц. ми донесе следване ( по абсолютно неочакван начин) . През IC - завърших - също по неочакван начин. През ДС - се омъжих ( беше също изневиделица) . Всички тези промени бяха гарнирани с изпитания и болка. Типично по Хироновски за мен ( в наталната ми карта той има опозиция с Уран) .

хххххх
От няколко дена ми се иска да преведа (понеже е на руски, а не всички разбират руски)  един текст, който много ми легна на сърце и много  исках да го споделя с вас.
Ще сложа линк, все пак. Ако успея да се организирам, ще го преведа. Simple Smile
Дългичък е, но според мен, всяка дума от него си струва. Обрисува това, което е в моето верую.Blush
Simple Smile
 http://www.ojasvi.kiev.ua/text/bts/duh2/vojdelenie.htm

Катерица, много благодаря Kissing Face Много интересно ми стана Simple Smile Пробвах паролата дава ми грешка ...

# 647
  • Мнения: 9 152
Лесно става.....помня, че се бях затруднила и аз.....ама след като a.l.e.n.a   ми  подсказа как да копирам и нямаше никакъв проблем. Simple Smile Ще пробвам утре през компютъра, и ще пиша какво е станало. Книгата е интересна и на мен ми беше полезна.

# 648
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
Паролата - astrolibray31

# 649
  • Мнения: 2 122
Аз имам книгата и не съм я сваляла, но сега пробвах паролата, заради sladkoto_agi  - и при мен не работи.

# 650
  • Мнения: 3 860
Работи си паролата, на първата страница е сгрешена, може би от там идва объркването.

Алена е дала правилната - копирайте нея (astrolibray31)

# 651
  • Мнения: 2 122
Значи на началната страница се нуждае от корекция.

# 652
  • Мнения: 109
Здравейте. Какво се очаква да се случи и как би повлияло на някой, когато транзитен Нептун влезе в съвпад с натален ИЦ и южен възел, и транзитен Уран влезе в съвпад с натален Хирон?

# 653
  • София
  • Мнения: 1 509
Здравейте, надничам в темата ви от време на време. Сложна ми е да си призная, но пиша, защото мъжът ми е пред дилема с работата си. Много мисли дали да я смени, чуди се и се колебае, аз също  не знам. От темата разбрах, че след 7.12 е удачно да се правят такива промени. Той тогава смята да си подаде предизвестието за напускане. В новата работа би трябвало да започне на 7.01.2019. Тогава си мисли, че ще подпише и договора с новия работодател. Въпреки уговорките той лавира и продължава да се чуди. Ще съм благодарна, ако някой даде някакви макар и бегли насоки. Той е роден на 10.02.1975 г, в Горна Оряховица, в 6.00 сутринта. Данните ги давам с неговото съгласие.

# 654
  • Мнения: 8 941
@mia1
Темата за работата може да има няколко начина да бъде интерпретирана. Как точно гледа на работата вашия съпруг - ако за него е главен и основен начин за изкарване на пари (2 дом), или за него е просто някакво ежедневие (6 дом), или гледа на сегашната си работа като на етап от кариерата си (10 дом).? Също има значение и каква е самата работа, старата и новата - изкуство, наука, медицина - за да се знае кои планети от хороскопа да гледаме. Има значение и часа, на датата на напускане, както и подписването на новата работа.

За старата работа -слагам дата 07.12.2018 10:00
- Транзитен Марс съвпад с Венера 2 дом (парите) - импулсивност с игнориране на чувствата на околните, нараства деловата активност, нови контакти и възможности се появяват. Възможни са някакви непредвидени грешки, нещо да се обърка в преговори, обдъждания и подписване на документи. Особено ако става дума за шоубизнеса, изкуства, сел. стопанство и производство. Според мен този Марс ще го накара най-накрая да подпише, даже може да се държи и агресивно.

За новата работа -слагам 07.01.2019 10:00 -
-Секстил Транзитен Плутон с Юпитер 2 дом - Хубаво е за започване на нещо ново (нов начин да изкарва пари, коренно различен). Хубаво е за работа в чужбина, или с чужденци. Може да получи крупна сума, добър период за финанси. Може да си повиши образованието, да си измени вътрешния духовен мир.
-Квадратура транзитен Юпитер -Венера 2 дом - ако остане в тези професии, които изброих горе,   го очакват загуби, неуспехи в предприемачеството. Става ленив, иска да се отдаде на удоволствия, опитва се да избегне неприятности, но може да си навлече още повече. Разточителство.
-Съвпад - Транзитен Нептун Венера 2дом- засилва се интуицията, но Нептун носи и заблуждения  и непрактичност. Възможни финансови грешки, лъжи, интриги, клевети.

# 655
  • Мнения: 9 152
Здравейте. Какво се очаква да се случи и как би повлияло на някой, когато транзитен Нептун влезе в съвпад с натален ИЦ и южен възел, и транзитен Уран влезе в съвпад с натален Хирон?
Най- общо, се засяга темата за дома, майката. Но може да има и осъзнавания с вътрешни прозрения. Нептун е мистична планета и може да донесе някакви обърквания, заблуди или психични явления. Може да се смени жилището. За да се определят с точност темите, е добре да се анализира в кой дом се намира наталния Нептун, какви аспекти има и какви ще се образуват сега.
Когато Нептун влезе в 4 дом, при майка ми, тя получи недиагностицирани коремни болки, доста продължително време , силно отслабна. Смени жилище, по свое желание, написа книга.
За Уран и Хирон-гледат се дома, какви са аспектите... за да се определи посоката на евентуалните теми, които биха били актуални.

# 656
  • София
  • Мнения: 1 509
Мерси за отговора! Ама аз съм наистина лаик, а мъжът ми по-голям и от мен. Ще бъда по-конкретна. Работи за пари, значи втори дом. Все пак обича работата си, свързана е с пътувания, обучения в машиностроителната сфера и търговия с машини. Втората работа е свързана с производството. Уж за по-голяма заплата, с нормирано работно време и без пътувания. Фактически длъжностната характеристика е една и съща.

# 657
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
Здравейте, надничам в темата ви от време на време. Сложна ми е да си призная, но пиша, защото мъжът ми е пред дилема с работата си. Много мисли дали да я смени, чуди се и се колебае, аз също  не знам. От темата разбрах, че след 7.12 е удачно да се правят такива промени. Той тогава смята да си подаде предизвестието за напускане. В новата работа би трябвало да започне на 7.01.2019. Тогава си мисли, че ще подпише и договора с новия работодател. Въпреки уговорките той лавира и продължава да се чуди. Ще съм благодарна, ако някой даде някакви макар и бегли насоки. Той е роден на 10.02.1975 г, в Горна Оряховица, в 6.00 сутринта. Данните ги давам с неговото съгласие.

Това седмо число, на което се фиксирате, заради края на ретроградието - не съм убедена колко е уместно в конкретния случай, защото тогава се случват новолунията в момента - луната е невидима, а при него уравлява партньорствата, а може и 6 дом (работа, ежедневие, здраве ...). При този час на раждане - К6 е анаретна, но и часът едва ли е точен, та е под въпрос дали  се управлява от Меркурий или Луната. А е хубаво да се знае.

Интересното при него е, че Меркурий е ретро и малко след долен съвпад. В момента е в същата фаза. Мога да предположа, че той сега се чувства в стихията си иска сега да го направи. Тези води са му познати, чувства се в стихията си. Още повече, че по прогресии Меркурий е вече директен и в съвпад с нат.Венера. Марс по дирекции е в съвпад с нат.Меркурий.

Аз мисля, че няма да сбърка, ако си пусне предизвестието сега - докато Меркурий е ретро, a от утре и ще бъде видим, ще изгрява преди Луната и Венера. Също така за кратко ще се върне в Скорпион - знака, който управлява 10 дом, а и Плутон му е на АС. За кратко се отваря добър прозорец - за него. Освен това Луната ще е намаляваща - подходящо за приключване на партньорствата предвид това, че ги управлява. В неговия случай аз бих заобиколила 7-ма дата - защото тогава сега се случват новолунията, Луната е невидима, а през януари новолунието е близо до нодалната ос и Сатурн, и е и Слънчево затъмнение върху неговия Марс в 12 дом. Тогава настъпва и кулминация на цикъла на Сатурн при него (Сатурнова опозиция), а той е важен защото управлява АС и е по оста 6/12.

Сега не мога да отделя повече време, ако бях на негово място - в понеделник подавам предизвестието и после - "нова година - нов късмет" Simple Smile

# 658
  • София
  • Мнения: 1 509
Мерси, Алена! За съжаление не може по-рано да си подаде предизвестието, защото вече е поел ангажимент към другата фирма за тази дата, ще бъдем и извън страната по същото време януари месец. А иначе той е в огромно колебание, защото реално не искаше да си сменя работата, нищо, че с шефа си имаше и има проблеми. Предложиха му работа без да очаква и сега се люшка и чуди. Колкото повече време минава, толкова повече се разколебава. Реално вече един месец отложи преместването, сега е крайният срок. Не знам как го чакат от новата фирма.

# 659
  • Мнения: 109
Катерица, благодаря.
Много ме смущава този Уран обаче. Като съвпадне с Хирон в 5ти дом, ще направи и опозиция към натални Луна, Марс и Уран, и кавадратура към натален Юпитер в 8ми дом. И ще има да се върти там години...

Общи условия

Активация на акаунт