Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав-настоящи и бъдещи проекти~113~ тема

  • 56 683
  • 746
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 9 530
Привет Линде !
Еве, аз преди малко написах в Ябълката за Елчин ,че не ми харесва как изглежда - много слаба и състарена , но наистина Онур много ми хареса , даже Мелисата - повече от Елчин .Не знам дали ще го продължа - много мъка там , много .В началото ми напомни за Дъното , после за Езел . Дано дадат да мине малко време ,че да ''разхубавят '' Елчин ( с Кадир ми харесваше в Алабората )и героят на Киво малко да се успокои .Тук ще има мнооого кръв , насилие и престъпления точно по вкуса на комшиите , аз не искам да се депресирам за сега .Ще чакам Кадир и после дано Несли ''се събуди'' .

# 721
  • Мнения: 10 486
Фили, в Алабората играеше девойче, а в Сблъсък е жена с дете, пък и нещастна в брака. Нормално е да изглежда по-възрастна, и мисля че нарочно е търсено това. Като срещне любовта в лицето на Кадир/ К. Т/, ще заблести Laughing

# 722
  • София
  • Мнения: 13 625
Ново от нашето момиче  Heart Eyes
Преди два дни Несли е посетила бижутериен магазин и е закупила два синджира с катинарчета за нея и за Кадир. Продавачката на магазина е публикувала снимката и е написала под нея: "Днес най-красивото и искрено момиче Неслихан дойде в нашия магазин. Тя купи две красиви висулки от новопристигналите. Нека я носи в добри дни"


# 723
  • Мнения: 10 486


Хубав ден, момичета Hug Hug Hug

Последна редакция: вт, 27 ное 2018, 09:27 от savovas

# 724
  • София
  • Мнения: 13 625
Добро утро и от мен момичета  bouquet
Васе  Hug Heart Eyes  лек и спокоен ден
Един добър ден винаги започва с три неща:
усмивка, надежда... и кафе!  love001
Останалото ще дойде само...

# 725
# 726
  • Мнения: 22 039
Joy Joy Joy Joy Joy Heart Eyes

Васе  Hug Heart Eyes Линде  Hug Heart Eyes

 Heart Eyes


Несли и Ондер за Алтън Келебека, който ще е на 9 декември  Peace

https://twitter.com/Nesligularab/status/1067344629497036800

Ново от партньорката на Кадир - Деврим  Heart Eyes

# 727
  • Мнения: 10 486
Ама каква физиономия е извадил само Joy Joy Joy Така и очаквах, че ще разсмея някой.



Ново от партньорката на Кадир - Деврим  Heart Eyes

Много хубава тук Heart Eyes

Еве Hug Heart Eyes

# 728
  • Мнения: 9 530
Привет Васе , Линде , Еви




Eдна стара снимка  на Несли и Онур , която не съм виждала .
Тези лудите направо са се събрали и за това са останали такива приятели .

Последна редакция: вт, 27 ное 2018, 12:25 от Phillipine

# 729
  • София
  • Мнения: 13 625
Снощи се появи това фото с Кадир и жълтурковците веднага написали, че са го видели да излиза от ресторант с приятелка  newsm47
Ето в действителност коя е приятелката, с която са го хванали  smile3503
Медийният координатор на неговата агенция - Онем Гюнал и Кадир във весело настроение ...
Как им се иска на някои да препишат романа на века  newsm62


# 730
  • Мнения: 22 039
Филипинче  Hug Heart Eyes Ей тази ми е любимата на мен  Heart Eyes Направо си личи, че ги пере еднакъв волтаж  Joy Joy Joy


Линде  Hug Heart Eyes Не е Онем това, а медийния й координатор - Мерве Белул  Peace

Последна редакция: вт, 27 ное 2018, 15:12 от Еванджелин

# 731
  • София
  • Мнения: 13 625
Филипинче  Hug Heart Eyes Ей тази ми е любимата на мен  Heart Eyes Направо си личи, че ги пере еднакъв волтаж  Joy Joy Joy


Линде  Hug Heart Eyes Не е Онем това, а медийния й координатор - Мерве Белул  Peace


Така ли, сори не съм я познала  Heart Eyes Peace

# 732
  • Мнения: 10 486
Ей тази ми е любимата на мен  Heart Eyes Направо си личи, че ги пере еднакъв волтаж  Joy Joy Joy

Joy Joy Joy Joy Joy

Фили Hug

# 733
  • Мнения: 9 530
Филипинче  Hug Heart Eyes Ей тази ми е любимата на мен  Heart Eyes Направо си личи, че ги пере еднакъв волтаж  Joy Joy Joy


Линде  Hug Heart Eyes Не е Онем това, а медийния й координатор - Мерве Белул  Peace


Така ли, сори не съм я познала  Heart Eyes Peace

Ха, да ,тази е уникална , ама и другите са им откачени - търкулнало се гърнето и си намерило похлупака ! Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 734
  • Варна
  • Мнения: 7 505
wavey Момичета от хубавата тема Hug

Три пъти - за щастие Wink Heart







Еви - това с еднаквия волтаж ме тресна мене от смях Nature ZapNature ZapNature Zap
 hahaha  hahaha  hahaha
Много вярно обаче. И като талант и игра са на едно ниво. Висока класа Hands V

Общи условия

Активация на акаунт