Не остана много вече, ОКТОМВРИ ще се гушкаме с малкото човече

  • 32 569
  • 737
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 6 726
Явно във Вис Виталис намалението на Chipolino е доста избирателно. Избрали сме си кошарка и количка - нито едно от двете не е намалено Sad

Пробвайте в Хиполенд или Baby.bg понеже в момента навсякъде текат намаления на различни неща. каква количка сте си харесали на Chipolino?

# 181
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 854
По-весело  Wink Според вас това  https://www.ikea.bg/childrens-ikea/children-3-7/Childrens-Bedding-and-Textile/Curtains-and-drapes/djungelskog-68250/60402650/ за тънко перде дали ще стане ? Много ми харесва, ама детската е източна и си трябва затъмняване, та само с него няма как да минем.

На мен ми харесва , но бих го оставила за дебело перде и бих сложила друго бяло прозрачно или само това перде без нищо. Друга идея е да сложиш примерно такава щора  https://m.ikea.bg/textiles/Curtains-and-blinds/Blinds/tupplur-61921/30349131/ и облаците да са само те .. но пък ще трябва 2 корниза да слагате. Допълнително че тези щори са малко гадни, не могат да се разглобят и перат ..поне на мен не ми се виждат мн. практични. Аз пък съм си харесала от години ей тази щора , на нямам къде да я сложа https://m.ikea.bg/textiles/Curtains-and-blinds/Blinds/liselott-61839/10358763/

Да, това е идеалният вариант, въпросът е , че хич няма да е тъмно, защото това е лежерно и с тънко отдолу пак тц. .. а изток сутрин е (и не само) ... абе за блекаут плат си е  Laughing Laughing
Ние в спалнята имаме римски от този тип https://www.ikea.bg/textiles/Curtains-and-blinds/Blinds/ringblom … a-55094/10258061/ , ама не си ги представям в комбинация и .. пак не затъмняват.

За легло май на това сме се спрели http://kasida.bg/product/52809/bucko-detsko-darveno-leglo-velko- … 0-120sm-byal.html

# 182
  • Мнения: 813
Някой може ли да ми препоръча от къде да взема евтина музикална въртележка за леглото на бебка. Всичко е от 50лв нагоре Weary
Нашата е на чиполино от хиполенд, за около 15лв
П.с. не, съжалявам поправям се - 35лв е, но сега погледнах, че има на лорели по 15лв

Последна редакция: вт, 31 юли 2018, 18:07 от p0lina

# 183
  • Мнения: 317

За пердета виж как съм ги съчетала и са твоите цветове. Дебелото е шарено, а тънкото е бял воал

# 184
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 854

За пердета виж как съм ги съчетала и са твоите цветове. Дебелото е шарено, а тънкото е бял воал

Страхотно се е получило:heart: Много красиво..
Във вариант облаците да са дебелото перде си остава дилемата - ще бъде ли достатъчно тъмно.

# 185
  • Мнения: 2 224
Ungarkata, много хубави цветове! Вълшебство, много е сладко пердето на облачета, обаче ми се струва че за тънко е прекалено дебело, а за дебело май не е подходящо. Май повече си е за варианта, както го показват на снимката - като единствено перде. Не можеш ли да намериш нещо подобно, но по-плътно което да съчетаеш със съвсем тънко перде? Иначе така показано на снимката си е хубаво, обаче дали ще затъмнява достатъчно без щори...едва ли.

# 186
  • Мнения: 317

За пердета виж как съм ги съчетала и са твоите цветове. Дебелото е шарено, а тънкото е бял воал

Страхотно се е получило:heart: Много красиво..
Във вариант облаците да са дебелото перде си остава дилемата - ще бъде ли достатъчно тъмно.

Ами, мисля си облаците за дебело и един син воал за тънко или ще е много тъмно. Пак ще е интересно.

# 187
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 854
Ungarkata, много хубави цветове! Вълшебство, много е сладко пердето на облачета, обаче ми се струва че за тънко е прекалено дебело, а за дебело май не е подходящо. Май повече си е за варианта, както го показват на снимката - като единствено перде. Не можеш ли да намериш нещо подобно, но по-плътно което да съчетаеш със съвсем тънко перде? Иначе така показано на снимката си е хубаво, обаче дали ще затъмнява достатъчно без щори...едва ли.

Туй ми е притеснението - не ги виждам ни като дебело, ни като тънко.. с щора - съвсем Pensive Май май ще търся други облаци.. въпреки, че тези ми харесват и като рисунка, и като цвят.

# 188
  • Мнения: 130
Абе момичета, да ви се е случвало да ви наболява пъпчето ? Моето е доста стегнато и ми казаха, че няма да излезе, дали заради това така ме понаболява, но само когато ставам от леглото например или напрегна малко коремчето Thinking

# 189
  • Мнения: 2 224
Вълшебство, ако го видиш на живо може би ще успееш да прецениш. Така от снимката е малко трудно. Всеки случай наистина ми се струва, че за дебело не става. Те са по-плътни, непрозрачни.

# 190
  • Мнения: 5 112
Аз в Икеа за съжаление истински плътни пердета не съм виждала. Всички които са ми харесвали са тънки като чаршаф, а това не ми върши работа за плътно. За тънко пък не ми харесват, защото не се вижда през тях.

# 191
  • Мнения: 146
Вълшебство, ние бяхме в същата дилема и пак детската стая е източна. Решението за нас беше да се пришие от външната страна на пердето(откъм прозореца)блекаут перде и заспа. Супер добре затъмнява и си е красиво Simple Smile

# 192
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 854
Вълшебство, ние бяхме в същата дилема и пак детската стая е източна. Решението за нас беше да се пришие от външната страна на пердето(откъм прозореца)блекаут перде и заспа. Супер добре затъмнява и си е красиво Simple Smile

Иииии ей таз идея чаках Heart
Кой да я измисли с бременен мозък? Grinning Много благодаря, ще го обмисля.

# 193
  • Мнения: 2 224
Моят бременен мозък даже не разбра за какво иде реч 😬

# 194
  • Мнения: 548
Момичета, аз днеска съм го ударила на октровения.
Искам да ви кажа, че чета доста групи, за различни неща и няколко за бременности по месеци и нявсякъде има злобни коментари, нападки и някакви атаки, на същите теми, които дискутираме и ние. И съм супер впечатлена колко приятно си съжителстваме тук. Наистина за мен е приятно да влизам и да чета и тук, и във фейса, там пък направо се пръсвам от смях понякога. Какви ги ръсите...
И много се надявам групата да си остане така.
Пу-пу... да не ни урочасам сега Grinning Grinning Grinning

Общи условия

Активация на акаунт