Декемврийското хлапе хукна вече на море!

  • 13 449
  • 286
  •   1
Отговори
# 30
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Габи почва да си дърпа памперса като се наака. Преди казваше, че баща и е напълнил гащите, а сега е тя или в редки случаи аз  Laughing.

# 31
  • Мнения: 166
А мойто Дили си има места за "голямата" работа. Принципно обича да се крие и ако не се покаже след въпроса:Къде е Дили?, значи ачка.  smile3550 Много е трудна тая работа, да знаете.   People No Good  Нашата я преживява дълбоко, дори се държим за ръка и се гледаме състрадателно.  Weary
Сега отивам да си отворя новосъздаденото албумче, защото го направих частно, без достъп на външни лица. Като я свърша тая дейност, ще ви дам адреса  newsm44

# 32
  • Мнения: 6 390
Привет банда  Grinning
Мерси за съветите   bouquet за сега гледам да я обличам малко повече от нормалното, ужким да е на топло посотянно, сополите са все още водни, пръскам с Стеримар, и сутринта пи Панадол, маи и довечера ще й дам да я загрее  Rolling Eyes Мисля витамини да пратя бащата да купи, след като не гледа докато е време  Wink
Такова кремче за загряване имам ама вкъщи, може и него да поръчам, май гръбчето или само гърдичките се мажеха, нищо друго или говоря за друго кремче  newsm78

За пампите и ние сега сме с тях, прекъснах опитите  Rolling Eyes ама то всичко не може наведнъж... като се приберем пак ще го махам вкъщи  Wink но като я сложа на гърнето скача като стрела  ooooh!

Успех на учащите Янче и Деси   bouquet

Валент,
хайде давай  Wink

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Днес Дани мама има рожден ден!Да й е честит и да намира повечко време за нас!че нещо ни забрави напоследъкМного да я слуша Алекс и татко му!  bouquet
Успех и на ученичките! Wink

# 34
  • Мнения: 166
Значе можело и по сложния начин... newsm48  Албумчето го направих с една снимка за вас, защото има големи простотии там и ще го изтрия като го видите. Адресът е www.snimka.bg, в категория "Детайли" под името "За мамите"на lvalent.

# 35
  • Мнения: 6 390
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=41973
ето го  Wink Grinning

Голяма чаровница виждам на снимките  Flutter Hug

# 36
  • Мнения: 381
Е Валент сруваше си чакането  HugГоляма сладурана  Hug
Мале Вики 1 как си се изгорила.Чак мен ме заболя бррррррррр.Бързо да ти заздравее и да няма белег Praynig
Ели Емката да се оправя бързо от настинката  bouquet
Успех и на ученичките Wink
Да ви се похваля.Дани започна да си казва за акането.Днес бяхме на площатката и по едно време идва нашия и кляка пред мен.Викам Дани ака ли ти се мамо и той ииииии маха с ръчички.Бързо го събух и го държах и готово.Малко замърсих раьона ама то до едно дърво ,ко да направя няма да го оставя да се наака детето я.И в къщи така ми казва ама там имаме гърне.Иначе за пишито не казва.Само като се изпикава в пампата и вика пиши ама толкова бързо не мога да реагирам.И ние ще минаваме на памперс гащи.Я ми препоръчайте кои са най-хубави Praynig

# 37
  • Мнения: 166
Аз нали затова им казвам да си пазят ергените! 4470 Татко й вече е разучил въпроса за огнестрелно оръжие. #2gunfire Е, в краен случай - въздушна пушка или бомбички. rotfImbo

# 38
  • Мнения: 381
Уф забравих да ви се оплача.Колеленцето ни се счупи.Направо му се разтвориха задните гуми.А Дани така си го обичаше.И сега се чудя да му кукувам ли ново а?Дайте ми съвет.Също не мога да си спомня ама някоя мама търсеше колеленце с гумени колела намери ли newsm78

# 39
  • Мнения: 772
Здравейте,

Ангелче, не мога да те посъветвам много за колелото, нашето е с пластмасови колела, обаче почти не го ползваме по разни причини, макар много да му се надявах...

Валент, когато се събуди, веднага ще му я покажа и на Сава Дилянка, много е сладка, смятам и аз, но ще му кажа да не се надява много  Laughing А ти какво работиш?

ЧРД на Дани-мама и от мен! Много здраве, любов, успехи, хубаво лято и да не ни забравя напълно наистина!

момичета, мерси за съветите за сватбата, ще ви осведомя за избора ни накрая - ами нямат списък с подаръци  и някак не са ми толкова близки роднините, че да разпитвам, а и обичам изненадите... иначе, Ели питаше май - тя е на 28, той - на 31... за пано сериозно ще си помисля и поогледам, аз и за картина си мислех - имам познати, които рисуват добре и доста универсално като стил, но не кичозно, ама пък нали същинските произведения на изкуството трябва да се регистрират, когато се изнасят, това може би и за дърворезба важи... за икона хич и не съм мислила... особено като и двамата всъщност са католици... сватбата ще бъде впрочем в една католическа църква близо до пицарията Славяни на Асен Златаров, където по съвсем същото време, прочетох, ще има мамешка форумска среща... някой ще ходи ли?

# 40
  • Мнения: 987
здравейте и от нас.
ама голям сьм заплес напоследьк. снощи написах такьв дьльг постинг и после сьм забравила да го пратя.... Crazy
сега почвам наново.
за гьрнето- мартин нали от 10-тина дена е без памперс в кьщи и за сега поне ходи без проблеми на гьрнето. слагам го на 30 мин. горе долу. винаги пишка. не казва изобщо обаче , ако има пиш или ако. имаме и аварии де. но на фона на свьршеното в гьрнето са доста редки.  снощи се беше наакал в гащите и добре , че го хванах навреме , че се беше запьтил да сяда на една вьзглавница   ooooh! с памперс гащи сме за навьнка . купувам на ХЬГИС от метро. за спането слетобед и вечер сме с памперси.
криска, дано не те боли много , миличка. само като го видях този мехур и веднага се сетих за мехурите на марто от франция и настрьхнах от ужас. дано не ти остане белег.
за катеренето- просто не искам да я подхващам тази тема. мартин само  на полилея не се е качвал още. просто вече се отказах да му се карам и сьм го оставила да се учи , че като падне ще го заболи. ( разбира се всичко е обезопасено , все пак не искам да се пребие , нали Naughty) . обаче момчето изобщо не се впечатлява от факта. пада , удря се и отново се катери. ми щом му харесва .... Mr. Green
петя, сори за колелото. аз и затова не купих такова , щото бьрзо се скапват. според мене му купете направо истинско колело с помощни гуми или триколка. мартин врьтка вече бебешкото колело на яна. и доста се кефи , че го прави сам.
ели, ей голяма щурка таз емка.  Laughing  надявам се че бьрзо ще се оправи. да я нацелуваш от нас.  Heart Eyes
Valent , Дили  голяма принцеса. има защо да се вьорьжава татко и.   Joy
Yanche, издай на коя група ще правиш плакат  newsm78
за бьлхите - вчера една лазеше по памперса на марто. успях да я хвана , но като му го сьбух - целият нахапан. ужас ! изобщо нямам представа как е попаднала там . не е слизал от количката , нямаме животно в кьщи , вратите кьм терасите са непрекьснато затворени  Thinking

днес яна трьгна на френска детска градина. беше ми малко притеснено сутринта , ама като я взех наобяд и тя беше щастлива и доволна се успокоих. 
прятен ден на всички.  довечера сме на рожден ден . отивам да се пооправя малко докато марто спи.

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 605
Здравейте, момичета!
Първо - Честито на рожденичката! Желая й здраве, късмет и много поводи за усмивки!
Криси, лошо си пострадала... Когато Богомил се изгори ми казаха да го пръскам със спрей Пантенол, но пък тук май не са и чували за това чудодейно мазило Simple Smile Дано скоро спре да те боли и се рзминеш без белег!
Маймунка, твоето сватбарско питане и мен много ме вълнува, защото ще съм свидетел (т.е. кума) на такава смесена сватба през октомври и от сега съм се затюхкала, какъв подарък да взема. По този повод се бях сетила за едни много ярки и пъстри декоративни "черги", които съм виждала в София в малките улички по центъра през студентските ми години. Но е малко вероятно да пътувам до София само за това. Добре, че 6o6i предупреди за иконите, че можеше и да се подлъжа...
За бълхите - мерси за съвета, ще потърся този Фронтлайн. Трябва да купя и някакъв по-безмирисен репелент, че спреят на Off се оказа прекалено ароматизиран. Малката днес има нови пъпки. Обадиха ми се от яслата, утре да я заведа, но се опасявам, че като я видят толкова шарена, ще ни върнат.
Нашата катерачка мнооого вдигна летвата, шъ знаете. Снощи като я приспивах (т.е. оставих я сама в стаята да се приспи) и в един момент забелязвам, че лампата й е угаснала. Хукнах - помислих, че крушката е изгоряла и че малката ще се уплаши, но какво виждам: тя се качила по стълбите на леглото на батко си и се заиграла с ключа на лампата. Косата ми се изправи - ей за това легло става дума:

Ние днес ще гостуваме на един милионер-чужбинец, жена му ми е съученичка. Много са готини и двамата, ама на мен ми е нервно и комплексирано. Отивам да се приготвям  Wink

Последна редакция: ср, 07 юни 2006, 15:34 от raika

# 42
  • у дома
  • Мнения: 708
Ето ни и нас.
Тази сутрин тъкмо отговарях на 6о6и ииии токът спря за ш... профилактика  #Cussing out #Cussing out #Cussing outщях да убивам някого. Много мразя да си губя написаното по такъв глупав начин. Да не говорим че и малкото спеше и ми беше спокойно, а сега ми виси на крачола.. сори за оффа.
Габи почва да си дърпа памперса като се наака.
И Катето така прави.. да, но как да я накарам да си казва преди това, а не след...

Валент, а Дилянчето ходи ли на гърне? Щото така както го разправяш вече е готова според д-р Спок.  Голяма сладурка госпожицата,  пу-пу Flutter, да плакнат очи ергените

маймунка, на нас на последните 2 сватби ни искаха направо кеш, казах че не искат подаръци хората.  Mr. Green  Спомням си че към парите прибавихме и луксозен фотоалбум - специално за случая. И само да вметна, ако решите да огледате/ купувате кристал или порцелан, посетете магазина в SSC . Има красиви неща, скъпички, но чудни за сватба.

6о6и, ето ти инфо за книжките, дано ти е от полза и не съм закъсняла:
автор: дядо Иван (Иван Тренев, 2005)
Издателство: Световна Библиотека ЕООД
Търговия на едро: София 1124, ул. Николай Ракитин13, тел/факс 02/943 79 65,  email: Svetovna_biblioteka@mail.bg

само да вметна, че Глиганът Полицай нещо не ми се понрави
 Ели, как е Емката след вчерашното моржуване??

Последна редакция: ср, 07 юни 2006, 16:00 от fastuche

# 43
  • Мнения: 166
Пфу, бавна работа! newsm61 Тъкмо го напиша и времето ми изтекло!
Та за колелцето - аз съм доволна. А как иначе - избирах го пет часа из целия Добрич - да е в подходящ цвят, форма, гумите да са стабилни и т.н. newsm39 Ангелче, ти си прецени - ако ти се бяга като луда след мъничето, защото нали знаеш, че в количката не е много интересно. Моята мадама вчера за 10минути ходене, падна четири пъти. И въобще не я интересува. smile3534 Отказва категорично да ми даде ръка. Аз това имах впредвид като ви казах да си пазите момченцата - не от таткото /ей, там някъде имаше и негова снимка/, а от девойката - командос. Че както е и чаровна, леле-мале! smile3555 Аз "галено" й казвам - Диляна дистракшъна.
 hit
Все забравям да честитя рожденните дни, но ще ме прощавате, че толкова неща имам за споделяне... ЧРД на всички /преди и след/!!! newsm59
Маймунче, а твоето мъжленце има всички шансове, моля те! Hug Ако му позволиш след тая информация по-горе, де! newsm51Обаче внимание - тъщата е зла! Rage Не случайно работя като контролер в немски завод. Е то само страшно звучи. Иначе хората си се научиха и аз ще взема да си ходя вече... smile3535

# 44
  • Мнения: 224
Привет!

Развали се времето и се сетихте за форума  Naughty, а трябва да сте постоянно на линия, че ние работещите майки да има какво да четем по време на работа  Laughing. Та Валент, аз също бачкам, върнах се на работа когато Марио навърши 10 месеца, оставих го в "златните" ръце на баба и дядо.

Маймунка, за подарък може да вземите картина, но гледай да е живопис, защото най-лесно може да се върже с интериора. Аз бих купила някаква ваза от шарено стъкло + фруктиера, защо не погледниш в Бонжур?

И аз съм много любопитна на коя група ще прави плакат Янче - Калпазанче. Много интересни неща учиш.
Хей момичета дойде ми и на мен муза за учене.... Тази есен съм решила да запиша една икономика, че само инж. е малко, скоро може да ни изгонят от работа, защото Гърците ни купиха любимия ТЕЦ.

Общи условия

Активация на акаунт