Декемврийското хлапе хукна вече на море!

  • 13 505
  • 286
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 195
това да не е едно прозрачно мазах си с него шушумигата след като родих да зарастне - ако е то имам newsm78

# 91
  • Мнения: 5 790
това да не е едно прозрачно мазах си с него шушумигата след като родих да зарастне - ако е то имам newsm78

Не е. Пантенолът е на пяна, ако не се лъжа и се пръска като спрей. Бегом на лекар, още утре, да не стане някоя беля!

# 92
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Пантенола е пяна, а с Бивацин би трябвало да си се пръскала след раждането.

# 93
  • Мнения: 772
Здравейте,

Смайлиии, добре завърнали се и от нас! Мда, супер са снимките, макар че аз за цветовете и теновете нищо не мога да кажа - мониторът ми отново дава всичко на тъмно розов тон... сам си се оправя, ама кога ли... и наистина много спокойно изглежда... и вие много доволни, радваме ви се! аз за Китен имам едни подозрения, че е голяма шумотевица през сезона, ама ще трябва да ходим там през септември - по принцип служебно, ама мисля и Савко да е наблизо с някой придружител, например баща, ако той е свободен, но и един куп мои студентки си предложиха услугите да го бавят на смени.

Криси, дано се оправят нещата и да заминеш спокойна, макар че и морето много лекува (а ти, за разлика от Смайли, със сигурност ще се топкаш във водата), вкл. изгорено!

За среща - аз точно на 17-и съм на онази сватба, за която още нямам подарък, а тя е вечерна; хайде нещо по-скоро, да не избелее Смайли Wink, нещо като сряда-четвъртък?

лека сега!

# 94
  • Мнения: 4 195
уха как само ще се топкам, последния път бях на море бременна в 4 месец и онова чудо на природата полицая ме държа вързана под чадъра - не ми даде да си топна крачето даже - води ме и на басей - там давал, ама басейна се оказа с токущо сменена вода - ледена съответно и познайте дали ми даде да влезна в нея - така че дупе да му е яко тая година - той с ВИктор на плажа - аз ще си се мяткам във вълните Crazy Crazy
онуй е Пнатогел - сега го погледнах, сега съм с Дефламол пък да видим, ето го как се е възпалило  Sad

# 95
  • София
  • Мнения: 2 493
Аз има 2 спрея Пантелнол - ако искаш подарям...а з щото с него се пръсках след раждането - много помага за зарстване и опарвяне на тъканта...  наистина. А това което ти се случва е ужасно Sad В коя част на моренцето ходите бе Крис? То вече навсякъде е толкова рпенаселено (в сезона де)...

# 96
  • Мнения: 4 195
Янче от години ходя на Шкорпиловци, леля ми взима карти в базата на СБХ, бунгала сред дървета, на 50 метра от невероятен плаж, тази година 11.50 ни струва спане, закуска и вечеря.
за съжаление от няколко години базата е много слабо поддържана, немогат да решата художниците да я закрият или не и почти не отделят пари занея, та всичко е тръгнало към разруха, но тази година ще ни е последна там ипо друга причина- някаквъв консорциум е закупилголяма част от курорта което е едно поле и ще правят там най големия курортен комплекс на Балканите - тоест от най закътаното място на морето ще стане най уживеното и баровско, защото наистина Шкорпиловци е един невероятен курорт, незнайно защо запустял но аз си го харесвам такъв и си го обичам адски много, ще снимам и ще ви покажа снимки, отделно искам Дамян да си почине а там е тихо и спокойно, няма джумбуре и тн, за ВИки също е добре - целия плаж ще е негов а и в самата станция има къде да играе и тн, тъй че дано случим само на време
а като ида на лекар ще ти кажа ако ми е изписан тоя спрей ще ми го подариш а аз ще черпя

# 97
  • София
  • Мнения: 2 493
Много добре знам какво е на Шкорпиловци... Жалко че и него ще го съсипят...

# 98
  • Мнения: 772
Добрутро,

сетих се, че Янче има изпит в петък, така че май (след) тогава да мислим срещата, аз бях забравила, затова предложих по-рано Wink

а по повод миенето на зъбките - аз и преди бях питала, ама сега са по-големи вече дребните -  как плакнете след измиването, ако изобщо правите и това? аз се пробвам да му давам малко водичка да пийне, ама той не иска винаги... пастата ни е на чико - бананова

аз на Шкорпиловци не съм ходила  Embarassed, но и ситуацията около застрояването на Иракли си я бива #2gunfire

Последна редакция: нд, 11 юни 2006, 22:43 от Маймунка

# 99
  • Мнения: 1 568
Майкооо, Кристинкеее, ама това е много зле бе душа! Как можа така да се подредиш???
Аз илачи за изгорено не знам, но ти пожелавам да се оправи бързо. Утре задължително да идеш на лекар и да докладваш.
Къде е това Шкорпиловци бе хора? Аз не го знам, даже не го бях и чувала  ooooh!
Вземете ме и меееннн  Praynig Искам пак на моретоооо   Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

За сега сме измислили един вариант да ходим с Румен на плаж като се оправи времето. Единствената останала баба е в Ихтиман. Това е бабата на Румен дето я понаглеждаше и зимата докато ходех на масажи. Връчваме й Дара в 10 сутринта и си я взимаме в 5 следобяд. Да правят каквото си искат - ако щат да ядат, ако щат да не ядат, да спят, да играят, тяхна си работа. Ние ще сме през това време на басейна на голф клуба.
Аз казах ли ви, че майка ми замина за Италия за неопределено време? Вече и на нея не мога да разчитам. Не  че преди можех, ама поне беше нещо.

Какво ще правите днес? Пак е мръчкаво  Confused

# 100
  • Мнения: 381
Смайли добре дошла мила!Страхотни снимки Grinning
Ох моля се до 24 времето да се оправи че не знам иначе как ще я караме на Китен Praynig
А колкото до Шкорпиловци аз вече се изказах по въпроса.Много занемарено,но поне е спокойно.Дано и на Китен да е тихо че аз много мразя гъчканица и шум когато почивам.
Мале Криси много ти е зле кракът бе душо ShockedОтивай на лекар в понеделник .
Аз харесах един бански на Дани от Данет ама още се услушвам нещо.А за зъбите и аз много се интересувам какви пасти ползавте и как ги карате да си изплакват устенцата newsm78

# 101
  • у дома
  • Мнения: 708
Здравейте и от нас!

Ний днес направихме едни Патета, Катето издивява вече от тез дъждове навън, все носи кофички и лопатки и се правим че ги пълним и празним  Crazy Имаше обаче рожден ден и си я вземхме след час при нас в пицарийката. Едва я измъкнах от люлката, започна да раздава шамари това дете  #Crazy аааааааа, щяхме да се шляпаме  Naughty

Смайли, Шкорпиловци се намира доста на Север. Аз съм ходила там като ученичка и си спомням, че нямаше вода и въобще условията в пионерския ни лагер бяха адски, а плжът беше на километър и нещо. Затова аз лично нямам добри впечатления от мястото..
Вие кога заминавате за Испанско?

ангелчето, в Китен е страшна блъсканица по време на активния сезон! Дано имате късмет като Смайли, да ви е тихичко и спокойничко, та да си починете с детенцето. Ще стискаме палци да ви пече много слънце!  Nature Sunny

Криси, абе само на мен ли не ми изглежда положението с изгореното чак толкоз зле? Ако има възпаление, ми се струва, че ще е зачервено и подуто по околните тъкани и ще е мокра раната. А от снимката ми се струва че мехурът се е сцепил и почва да заздравява. Но, не съм доктор, така че най-добре Криска, бягай да те видят и пиши как си, че се притесняваме тука!!!! 

# 102
здравейте на всички.

# 103
  • Мнения: 6 390
Привет банда  Grinning

rossi_bl
здравей   bouquet Grinning
гледам аватара ти, и виждам едно сладко декемврийче  Wink Hug Добре дошла, разкажи ни интересни работи за декемврийчето   bouquet

angelcheto
миналата година бяхме последна седмица на юни и първата на юли на Приморско, е видя ми се вече лудница  Crazy Laughing но края на юли е още по голяма лудницата Wink Grinning

и аз Шкорпиловци не го знам къде се намира  Embarassed

за зъбките, както казах Емката заради гелчето главно си мие зъбките, и го изяжда, не плакнеме, аз мокря четката и пак й я давам, и така ... е не до безкрай но доста пъти повтаряме  Wink
Бях купувала две пасти, който така си останаха, открих гел с вкус на ягода, него го обожава Crazy Wink Laughing

Тук най после дойде жегата, май за пръв път се съблякохме по къси ръкави днес... и го дават високи Т. 10х дни ... но с превалявания  Tired е не може всичко да е ок, и така се радваме  Mr. Green

# 104
  • Мнения: 2 657
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЯНЧЕ!


Общи условия

Активация на акаунт