Декемврийското хлапе хукна вече на море!

  • 13 488
  • 286
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 568
ЕТО СНИМКИ: www.bgphoto.net/dara
Приятно гледане!

# 76
  • Sofia
  • Мнения: 6 938
Смайли,Дара как пътува?Често ли спирахте,нервничеше ли,че това ми е голям проблем с пътя.

# 77
  • Мнения: 6 390
Смайли
направо голям кеф лъха от вашите снимки  Heart Eyes Grinning Hug
Супер са, Дарата е супер доволна като гледам, ти сияеш на всяка снимка  Flutter Румен също във форма  Wink абе супер  Grinning
Ахтопол много готин фонтан изкараха  Wink там снимките са ви много готини  Flutter забелязах че и Дарата вече добре борави с вилицата  Wink Емката вече не ми отваря устата като искам аз да и дам  Rolling Eyes вече само САМА иска да яде, пие, и .... всичко каквото се сетиш  ooooh! Laughing

Направо мноооого ви завидях за почивката  Wink Hug страхотна ми се видя  Laughing

# 78
  • Мнения: 6 390
Марси
ама къде ги намирате тези вашите болести всеки път се чудя  ooooh! Rolling Eyes Горката сладунка Hug Дано бързо оздравее... аз нямам инфо за тази вашата болест, и да чукам на дърво  ooooh! да не ми трябва  Rolling Eyes

Алекс1
и Емката сама си мие зъбите, поне сутрин и вечер, понякога и през деня се сеща ако си види четката или пастата  Crazy Laughing и пастата й е много вкусна, мисля че главно заради нея толкова често ползва четката  Wink Laughing

Дани, честит ви климатик   bouquet

Монка
ако останат палчинки или гофрети... само  Whistling и веднага сме у вас  Mr. Green чакаме снимки Wink

Ванилийка
добре дошла в клуба на метало керамиките  Rolling Eyes Laughing

# 79
  • Мнения: 224
Благодаря за пожеланията! Дано да духа както трябва  Joy и на който трябва !

Добре дошли на Смайли и Дара! Сега ще разглеждам снимки  Grinning

Марси, дано бързо се възстанови сладураната, представям си какъв тормоз преживявате и двете.

# 80
  • Мнения: 1 568
Ели, този фонтан е в Китен. Много чистичко и подредено е всичко там, поне докато не дойде основния наплив от туристи.

Чоча,
на отиване пътуването мина чудесно. Тръгнахме в 4.30 сутринта, Дара спеше и даже не се и събуди и докато се сети да измрънка и ние пристигнахме. Закусква някакви кроасани и солети докато си беше в столчето.
На връщане обаче видяхме зор. Тръгнахме в 10.30 сутринта. Дара спа до Бургас, но там пък се счупи някакъв лагер на колата и се наложи да чакаме почти 2 часа в един сервиз в индустриалната зона. Все пак имахме късмет, че се случи в Бургас и то близо до сервиз. Ако бяхме закъсали посред нощ на пътя, не ми се мисли какво щяхме да правим. Обядвахме на МакДоналдс, после Дарата се скъса да мрънка докато заспи, спа малко, после уж закусва пак някакви кроасани ама едвам я удържахме 9 часа в тоя стол. Колата беше претъпкана до горе с багаж и нямаше начин да слезе от стола така или иначе, но и при тая скорост по-добре да си седи там. Та връщането беше тегаво  Confused
Най-добре е да се тръгне през нощта. Хем няма движение, хем детето да спи.

# 81
  • Мнения: 4 195
Нелиииииииии уелкъм дет се вика, мноооо сте готини ей, супер сте на снимките, бравос, ние се притеснихме че лошои време ще ви скапе нещата. Дарата май требе на морето да си я чувате - гледай го как живнало туй сладурче. целувам ви
слушай Нело, а как я събуди да я сложиш в колата в 4.30 сутринта, ей туй ми е много чудно как да го направя с Виктор - неам идея newsm78 newsm78и какво яде там, в какво спа, аз мисля да яде пюрета, и да спи при нас щото хич не ми се търсят ся сглобяеми кошари и тн. и гледам некъв бански си и заформила - от де от що
аре обяснявай всичко да не ядеш бой за добре дошла Heart Eyes

# 82
  • София
  • Мнения: 2 493
Страхотни снимки Simple Smile Радвам се, че сте си изкарали толкова хубаво! И банският наистина е супер.

За мамешката среща ако искате може да комбинираме със срещата на БГ-Мамма на 17ти и после да си идем някъде по декемврийски... К'во мислите?

# 83
  • Мнения: 1 568
Кристинке, хич не съм я будила Дарата. Както си спеше /сложихме я да легне по анцуг/, завих си я с нейното одеало и бам в колата. Нищо не усети.
Там изяде един кашон пюрета, само 2-3 пъти й правих попара за закуска, защото там имах условия за "готвене", все пак бяхме в къща. Носехме с нас стола за хранене, защото без него не става и когато ходехме на ресторант го слагахме в багажника и  Дара пак в него си ядеше.
Иначе за спането - като в София, с баща си на две доближени като спалня легла. Аз си имах пак моя си стая, където четяхме вечер или пък си пускахме филм на лаптопа. Не сме скучали  Wink
Банските са ни подарък от Янче и Мая. На Huggies са. Използвали сме само няколко памперса от пакета и ако на някой са му нужни, ще услужим. Те са обаче до 12 кг, на Дара й бяха баш тамън. Ааа и са розови, т.е. май не са много подходящи за момченца  Confused
Криси,  ако ти трябва сгъваема кошара, бих могла да ти дам нашата. Ние и без това не я ползваме  Wink

Янче, за моя бански ли говориш  Flutter Flutter Flutter???

# 84
  • у дома
  • Мнения: 708
Марси, дано се оправи бързо малката душица,  Praynig  а педката наистина си е за смяна.   Close Давай, сега през юни е моментът! Дано да попаднете на свестен лекар втория път!  Peace

Крис, какво става с твоето изгорено, минава ли? Мехлемчето свърши ли работа?

4о4а, все се каня да питам, Вики оправи ли се най сетне? Мажете ли я с нещо?

Добре сте се завърнали от морето Смайли , Румен и Дара. Напълнихте ни темичката с пясък, шум на морски вълни и солени усмивки!  Hug Много ви се радвам , че така готино сте си изкарали.   Peace Снимките наистина са много сладки, а Даричката е разкошна на фона на толкова пясък  Heart Eyes А В Китен наистина е много хубаво и Северния плаж е фантастичен! Единственото кофти нещо е че е супер тъпкано с народ в разгара на сезона и няма къде и дупе да завъртиш дет се вика. Смайли, и там ли беше тихо и спокойно? Ако е така, силно се замислям дали да не обърнем времето за почивка през юни  newsm78
А в Ахтопол какво ви хареса? Не съм почивала там, струва ли си?
Аз май съм пропуснала да кажа че ние тази година не се класираме за почивка..  Cry ремонтите и обзавеждането ни гълтат цялото свободно време и налични финанси.  Sick

ЧЕСТИТ климатик на Дани! Приятно да ви разхлажда или сгорещява когато се наложи! Чакаме новини дали сте доволни, че и ние се ослушваме за подобна покупка, но малко понататък

# 85
  • Мнения: 1 568
Fastuche, ха добре заварили  Hug
Наистина беше много спокойно, няма кой да напсуваш дет се вика. Бяхме си сами на плажа, сами в ресторанта, сами на детската площадка и в кафето  Wink Само за нас работеха хората  Joy Нито сме чакали дълго да ни обслужат, нито сме се блъскали с хора по улиците. Спокойствие и тишина. Така беше и в Китен, и в Приморско, и в Ахтопол. И ще е така предполагам до края на юни.
Моето мнение е, че с дете най-добре се почива през юни или септември. Иначе е голям гъч. Ако си тръгнал на купон естествено най-добре е да отидеш юли/август, но в нашия случай не е така.
Ахтопол ме впечатли отново с тишина и спокойствие. Мноого е чисто също. Има достатъчно детски площадки, което за нас беше важно. Е, как не видях един фас, не ми стана ясно! Плажа не е голям обаче и ако има много хора ще е точно гъз до гъз. Румен мънкаше, че имало много камъни по дъното и не можело да се стъпва. Мен и без това не можеш да ме накараш по това време да вляза в морето така че това не ме интересува особено.
Минахме покрай Дюни. Много хубав хотел видях там, 5 звезди, туй онуй. Пълен беше - пак с германци обаче  Wink
Хотела в Синеморец пак е много хубав. Там имаше и детска стая с аниматори, седмична програма с развлечения, но за деца над 3 години. Като поотраснат ще може и ние да се включим в някой all inclusive  Wink
Може би ако имаше налична баба, която да вземем с нас, щеше да е друго, но този вариант в нашето положение е оптимален.
Аз ще си наваксам с купона в Испания. Връчвам Дара на баба й, която само умува по телефона, дава акъли, но още не я е виждала. Ще им дам много време да се опознаят, да свикнат с една друга - кръв са си  Mr. Green А мама и тати ще обикалят плажове и дискотеки! Нека ми е зле  Joy

# 86
  • Sofia
  • Мнения: 6 938
Фъстъче,пихме антибиотици и вътрешно ни минаха стафилококите.Но пъпки си имаме SadУж бяха затихнали,от вчера наново са се възпалили.Вече незнам с какво да я мажа.

# 87
  • Мнения: 4 195
Смайли ще помисля за кошаарата - ще питам Дамян той кво мисли и може и да се възползвам, аз си мисля по гол гъз да го пускам на плаша ама ще видим, или по памперс - както дойде Laughingтва много идейно по анцунг да го сложа да спи - от де тоз акъл в русата ти главица незнам ама ща черпя hahaha hahaha
тъй тъй, и ние след две седмици пътуваме и ние без баби та ще видим, ама тамдето отиваме си е перманентно тихо и спокойно и за това го обичам туй място, нищо че е позанемарено
Чоча ваште ядове край нямат направо незнам какво да те посъветвам..........направо незнам, цункай адашката и кога ще дойдете до Курило ми кажи - трябва да е вторник или петък да знаеш Hug
мойто изгорено се възпалявааааааааа, което е адски неприятно......ша фанат да ми резнат бедъра без майтап, и в понеделник се изтрелвам по дофторе че ме хваща шубето хора хорааааа

# 88
  • Sofia
  • Мнения: 6 938
Криси,сега като ми дойде новата кола първия вторник или петък се мятат и пристигам да свършиме работа.

# 89
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Нели какви са тези памперси, че и аз трябва да купувам за морето? Можеш ли да дадеш един да пробвам на Габи?

Криси не мокри изгореното. За възпаленото незнам дали не можеш да го прескаш с Бивацин, но със сигурност може с Пантенол. Като спре възпалението го мажи с Дефламол, мас или други мазила с които да омекне.

Общи условия

Активация на акаунт