На море в България 2018! - 3

  • 65 783
  • 741
  •   1
Отговори
# 300
  • В.Търново
  • Мнения: 6 720
Утре заминаваме и ние. Ако някой се интересува, ще пиша мнение. Хотелът е Елизабет бийч, между Равда и Несебър, на плажа е
Хотела има ли сайт?
Приятно изкарване! Simple Smile

# 301
  • Deutschland
  • Мнения: 5 538
Утре заминаваме и ние. Ако някой се интересува, ще пиша мнение. Хотелът е Елизабет бийч, между Равда и Несебър, на плажа е
Хотела има ли сайт?
Приятно изкарване! Simple Smile

Благодаря! Търсехме точно такъв, на крачка от плажа и с морски изглед

https://elizabethbeachhotel.com/bg.index.htm

# 302
  • Мнения: 3
Здравейте,
може ли да ми препоръчате бунгала, където може да се отседне с куче. Нямам претенции, освен бългаско черноморие.
Снимките от ММЦ ме отчаяха. Миналата година бях там, но на Вили Ропотамо, началото на септември. Баните пак инглеждаха така, но в самата вила беше чисто, макар и не ново (обзавеждането). Тази година явно нещата са се влошили.
Бунгала "Мак" Поморие, до калните бани. Много мили собственици, които ти дават възможност да се чувстваш като у дома си. Плажа е неохраняем, тясна ивица, но не е пренаселено, черен пясък. В базата има заведение за хранене на прилични цени, много зеленина и обособени кътове за сядане. На нас много ни харесва. За втора година бяхме там юли. С две кучета сме - амстаф и йорки. https://www.facebook.com/BungalaMakPomorie/

# 303
  • Мнения: 6 362
Утре заминаваме и ние. Ако някой се интересува, ще пиша мнение. Хотелът е Елизабет бийч, между Равда и Несебър, на плажа е
Хотела има ли сайт?
Приятно изкарване! Simple Smile

Благодаря! Търсехме точно такъв, на крачка от плажа и с морски изглед

https://elizabethbeachhotel.com/bg.index.htm
Предполагам, че хотелът ще бъде добър, но точно в тази част плаж поне за мен няма. Както съм писала много пъти. Плаж на Равда и тази част на Несебър няма. Тесен, мръсен и над главата ти бетонни стени. По тази причина посетих тази част на Несебър само веднъж и то ходейки на плаж на Слънчев бряг и повече не повторих Каквито и добри хотели и цени да се предлагат, нищо не може да ме накара да посетя наново мястото.
Дано на Вас да Ви хареса.

# 304
  • София
  • Мнения: 23 128
Привет! Нашето море мина, бях отписала българското, но от сега започвам да се оглеждам за следващото лято.

Тъй като вече сме с куче, може ли да ми препоръчате (ако има такова животно) луксозно бунгало на плажа. Може и за без куче, хотелче на първа линия в някой къмпинг...

# 305
  • Варна
  • Мнения: 611
   Здравейте! Моля за съвет. Търся местенце в района- Черноморец, Червенка, Созопол, Дюни..., което да предлага двор/градина с място за игра за децата. Всички хотели, които гледах и имат детски площадки, нямат никакво място за свободна игра. А пък ако има и барбекю и маса навън- идеално ще е. Нещо като къща за гости, или по-луксознички бунгала с кухненски бокс? Иска ми се да не сме на къмпинг. Ако някой сподели опит, ще съм благодарна!  Blush

# 306
  • Мнения: 445
Здравейте,
може ли да ми препоръчате бунгала, където може да се отседне с куче. Нямам претенции, освен бългаско черноморие.
Снимките от ММЦ ме отчаяха. Миналата година бях там, но на Вили Ропотамо, началото на септември. Баните пак инглеждаха така, но в самата вила беше чисто, макар и не ново (обзавеждането). Тази година явно нещата са се влошили.
Бунгала "Мак" Поморие, до калните бани. Много мили собственици, които ти дават възможност да се чувстваш като у дома си. Плажа е неохраняем, тясна ивица, но не е пренаселено, черен пясък. В базата има заведение за хранене на прилични цени, много зеленина и обособени кътове за сядане. На нас много ни харесва. За втора година бяхме там юли. С две кучета сме - амстаф и йорки. https://www.facebook.com/BungalaMakPomorie/
Подкрепям с две ръце,за децата е рай ,все едно са на лагер.Неохраняем плаж ,но морето е плитко.Разнообразно обедно меню в заведението.Чисти и потдържани бунгала.

# 307
  • София
  • Мнения: 23 128
Ами показаният плаж е много грозен, по мое виждане разбира се. И като гледам хората, които са на два метра в морето, водата им стига до кръста. И надявам се не изтъквате като плюс фактът, че плажът е неохраняем.  ooooh!

# 308
  • Мнения: 279
Привет! Нашето море мина, бях отписала българското, но от сега започвам да се оглеждам за следващото лято.

Тъй като вече сме с куче, може ли да ми препоръчате (ако има такова животно) луксозно бунгало на плажа. Може и за без куче, хотелче на първа линия в някой къмпинг...

Здравейте!
Два пъти сме летували на море с куче - голямо и много косморъсещо.  Laughing И на двете места беше добре за кучето - бунгала на Камчия и Голдън Дюнс, Приморско.
На Камчия е много дог-френдли. Има големи сенчести пространства за разходки, по крайбрежието, което е огромно, няма никакъв проблем да разходите кучето сутрин или надвечер. За луксозни бунгала там ще трябва доста да разпитате. Ние бяхме в съвсем базови бунгала, които няма да Ви харесат. Но бяха до морето. Сутрин и вечер го слушахме как се вълнува.
Обиколихме района, обаче, и разгледахме някои варианти за друг път.
Мисля, че "Нимфа" не са никак лоши и приемат кучета. Но не са близо до плажа. Ние гледахме също едни алпийски тип къщички - близо до плажа. С голям хол са. Кухненският бокс е малко мизерен. Но са в гората - прохладно и спокойно е. Също посетихме и комплекс "Мечта" - тъкмо го бяха взели нови собственици. Къщичките бяха с големи веранди сред борове и на около 100-200 метра от плажа.

"Голдън Дюнс", от друга страна, е апарт-хотел. В началото и в края на сезона цените за апартамент са много прилични. Сега за септември са 82 лв. на вечер. Апартаментите са супер - с кухненски бокс, пералня, тераса и т.н. Морето е от другата страна на пътя и плажът е дълъг. Много ми хареса, защото е съвсем близо до Приморско, но е извън гъчканицата. Доста хора ходят с кучета в района - подходящо е за разходки.
Със сигурност ще се намерят и други кътчета, където да Ви хареса и любимецът Ви да се чувства добре. Аз Ви предлагам тези, защото съм била там и защото околността е подходяща.
Може би някой ще даде по-добра идея.
Поздрави!  bouquet

# 309
  • Мнения: 19 527
Голдън дюнс съм го посещавала - не са лоши апартаментите, но са на самия път Приморско-Китен /стария/ и е малко шумно. Не ми харесаха отвратителните комари наоколо, иначе всичко друго беше ок. Защо някой писа, че имало лоши отзиви за Цезар палас тази година? Аз такива не видях да има. Обмислям го като вариант за догодина.

# 310
  • София
  • Мнения: 23 128
Уел, благодаря за отговора!
Миналото лято бяхме в бунгалата Нимфа в Камчия. Като природа, а и самите бунгала са супер, без забележки. Плажът беше огромен и почти безлюден, но за съжаление е отдалечен на 2 км от бунгалата. Големият минус е, че заведенията се броят на пръсти и са под всякаква критика.
Имам време да помисля до декември. Просто ме е страх да резервирам място, в което не се допускат животни, защото може да се наложи да го вземем. Другото, което е доста странно, има хотели, които допускат дом. любимци, а плажът е забранен за кучета.

# 311
  • Мнения: 6 362
Голдън дюнс съм го посещавала - не са лоши апартаментите, но са на самия път Приморско-Китен /стария/ и е малко шумно. Не ми харесаха отвратителните комари наоколо, иначе всичко друго беше ок. Защо някой писа, че имало лоши отзиви за Цезар палас тази година? Аз такива не видях да има. Обмислям го като вариант за догодина.
Назад в темата или в предходната имаше няколко отзива от форумки, които посетиха хотела това лято. Наистина мненията не бяха много ласкави.

# 312
  • Мнения: 1 016
Nervous User погледни във Вила.бг. Там има местенца, които може да ти харесат.

# 313
  • Мнения: 3 216
Тони, вашето куче не беше ли от малките породи? Има значение тази подробност. В някои хотели допускат кучета до 5 кг. Имаме пинчер и сме отсядали в хотели с него.

# 314
  • Мнения: 19 527
Тонка, аз преди години почивах тук http://www.complexbora.com/ и там пускаха с кучета. Иначе от години си го оставям на хотел за кучета и си почивам, че иначе е едно препускане....не ти е работа.

Общи условия

Активация на акаунт