На море в България 2018! - 3

  • 65 759
  • 741
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: X
Сега ми излизат някакви реклами на почивки в Турция по около 400-500лв на човек ОИ за седем нощувки с авботус. Със самолет цената е поне +400лв. Чак се чудя възможно ли е.... Да свършим със сегашното море и ще се разровя и аз в съседните теми да видя как стоят нещата.

# 286
  • Поморие
  • Мнения: 266
Турската лира се обезцени много и има забрана за продажбата й. Даже в самата Турция хората си обменяли валутата в лири и имало недостиг на банкноти по банките. Вярно, че това е ОИ, но не може човек да тръгне съвсем без никакви пари.

# 287
  • В.Търново
  • Мнения: 6 711
Да, явно има грип.В ресторанта чувах от различни места кашлящи възрастни и деца.Един път един мъж на опашката след мен точно така жестоко кашляше и се давеше от грипната си кашлица, тръпки ме полазиха.Той беше една глава над мен висок и всичките му бацили по моята глава долетяха.
Мисля си за другата година на Кушадасъ, Албена или Ариана в Китен.Имам време да мисля до октомври.Най-вероятно, ако няма да ходим в Турция големия ми син няма да идва с нас.
Чета те в турската тема. И аз мисля за нещо подобно, но по-скоро не.  Ама да платя маса пара за плаж пясъчно-чакълен за единия хотел, който питаш, лично аз не съм много ОК.
Кой от хотелите е с чакъледт пясък? Не съм наясно още много с хотелите в Кушадасъ.

# 288
  • Мнения: 2 086
Здравейте, момичета. Имам дилема и бих помолила за експертно мнение. Колебая се между сходни по цена оферти за края на август. Едната е за Бела Виста Синеморец, другата е Грийн Лайф Созопол. Последните няколко години ходя в Гърция, но за тази реших на нашето море. И на двете места не съм била никога, а в Синеморец и Созопол не съм стъпвала повече от 10 години. Та се чудя къде преживяването повече си заслужава. Бела Виста е ол инклузив, но без чадър на плажа, а Грийн Лайф е закуска и вечеря, с чадър на плажа. Ако някоя от вас има впечатления и може да сравни двете места ще се радвам да ми дадете мнения. Ще бъда с дете на 8 г. Благодаря ви 🙂


Препоръчвам Белла Виста

# 289
  • Мнения: 105
Здравейте, момичета. Имам дилема и бих помолила за експертно мнение. Колебая се между сходни по цена оферти за края на август. Едната е за Бела Виста Синеморец, другата е Грийн Лайф Созопол. Последните няколко години ходя в Гърция, но за тази реших на нашето море. И на двете места не съм била никога, а в Синеморец и Созопол не съм стъпвала повече от 10 години. Та се чудя къде преживяването повече си заслужава. Бела Виста е ол инклузив, но без чадър на плажа, а Грийн Лайф е закуска и вечеря, с чадър на плажа. Ако някоя от вас има впечатления и може да сравни двете места ще се радвам да ми дадете мнения. Ще бъда с дете на 8 г. Благодаря ви 🙂


Препоръчвам Белла Виста
Аз препоръчвам Грийн лайф.

# 290
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 610
Здравейте, момичета. Имам дилема и бих помолила за експертно мнение. Колебая се между сходни по цена оферти за края на август. Едната е за Бела Виста Синеморец, другата е Грийн Лайф Созопол. Последните няколко години ходя в Гърция, но за тази реших на нашето море. И на двете места не съм била никога, а в Синеморец и Созопол не съм стъпвала повече от 10 години. Та се чудя къде преживяването повече си заслужава. Бела Виста е ол инклузив, но без чадър на плажа, а Грийн Лайф е закуска и вечеря, с чадър на плажа. Ако някоя от вас има впечатления и може да сравни двете места ще се радвам да ми дадете мнения. Ще бъда с дете на 8 г. Благодаря ви 🙂


Препоръчвам Белла Виста
+1.
Имат и хубава анимация и активности за деца. Чадърите и шезлонгите на плажа са по 5 лв., а може и само чадър да се наеме.

# 291
  • В.Търново
  • Мнения: 6 711
Аз не съм почивала в никой от тях, но като семейство с деца бих избрала Белла Виста.

# 292
  • Мнения: 2 086
Здравейте, момичета. Имам дилема и бих помолила за експертно мнение. Колебая се между сходни по цена оферти за края на август. Едната е за Бела Виста Синеморец, другата е Грийн Лайф Созопол. Последните няколко години ходя в Гърция, но за тази реших на нашето море. И на двете места не съм била никога, а в Синеморец и Созопол не съм стъпвала повече от 10 години. Та се чудя къде преживяването повече си заслужава. Бела Виста е ол инклузив, но без чадър на плажа, а Грийн Лайф е закуска и вечеря, с чадър на плажа. Ако някоя от вас има впечатления и може да сравни двете места ще се радвам да ми дадете мнения. Ще бъда с дете на 8 г. Благодаря ви 🙂


Препоръчвам Белла Виста
+1.
Имат и хубава анимация и активности за деца. Чадърите и шезлонгите на плажа са по 5 лв., а може и само чадър да се наеме.

Има и много свободна зона , ако не желаете да плащате за чадъри Simple Smile

# 293
  • Мнения: 4 218
Чета ви вече с поглед към следващото лято. Спомена се, че за непиещите пълният пансион е по-смислен. Мислила съм същото от известно време, но на ранни записвания не намирам такива оферти. Аз ли не намирам, или излизат по-късно? Декември имаше само за "Зорница Сендс" на св. Влас, но цените надхвърляха инклузив другаде.
Сега, това лято, някой бил/е на пълен пансион? Къде? Цена? Отзиви? Благодаря предварително.

# 294
  • Мнения: 2 530
Чета ви вече с поглед към следващото лято. Спомена се, че за непиещите пълният пансион е по-смислен. Мислила съм същото от известно време, но на ранни записвания не намирам такива оферти. Аз ли не намирам, или излизат по-късно? Декември имаше само за "Зорница Сендс" на св. Влас, но цените надхвърляха инклузив другаде.
Сега, това лято, някой бил/е на пълен пансион? Къде? Цена? Отзиви? Благодаря предварително.
Лично аз, ако не омажат плаж Перла - Приморско с непосилни цени и новобогаташки мутро-силиконов барок, отивам в Пламена Палас. Януари имах резервация за там - съвсем поносима цена на НВ около 1000 лева. Подлъгана от горе-долу прилични отзиви, резервирах за Томас Резиденс, та в разгара на сезона преместване беше възможно само в Приморско дел сол. Почивала съм миналата година в Пламена Палас - културна работа с внимание към туриста, независимо от националност. За някой може да е минус, че е далече от центъра на Приморско, но за мен е ОК. Сега на тръгване, теглих майната на инклузивния обяд и отидохме да хапнем по една пица там. Получих и добро посрещане, макар да не сме гости на хотела, единият сервитьор даже ни позна от миналата година, а пиците бяха супер.

Ето това също ако имаше НВ щеше да е добре, но не намирам техен официален сайт:
https://www.booking.com/hotel/bg/liberty-residence.bg.html?aid=3 … =1&#hotelTmpl

Последна редакция: вт, 14 авг 2018, 21:00 от storm76

# 295
  • Мнения: 9 467
В посочения линк при мен се отварят всички хотели.

# 296
  • Мнения: 2 530
Апартхотел Либерти Резиденс - доколкото се ориентирам е към ММЦ до Престиж сити 2. С 9.5 рейтинг в Букинг.
https://www.booking.com/hotel/bg/liberty-residence.bg.html?aid=9 … =1&#hotelTmpl

# 297
  • Мнения: 2 856
Е Пламена палас е далече и от плажа май? Позабравила съм....иначе съм чела добри отзиви. Ама при нас водещо е близостта до плажа ,а не храната.Държа на хубав плаж и не по далеч от втора линия и на басейн , че щерката плува 2км след обед на него .Аз пък отскачам до плажа с книжка до като едни спят а други спортуват.

# 298
  • В.Търново
  • Мнения: 6 711
Апартхотел Либерти Резиденс - доколкото се ориентирам е към ММЦ до Престиж сити 2. С 9.5 рейтинг в Букинг.
https://www.booking.com/hotel/bg/liberty-residence.bg.html?aid=9 … =1&#hotelTmpl
Да, веднага след Престиж сити 2 се намира.Мслко на площ е, но на живо доста симпатично.

# 299
  • Deutschland
  • Мнения: 5 504
Утре заминаваме и ние. Ако някой се интересува, ще пиша мнение. Хотелът е Елизабет бийч, между Равда и Несебър, на плажа е

Общи условия

Активация на акаунт