На море в България 2018! - 3

  • 65 728
  • 741
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 813
Ние почивахме с куче средна породА 15 кг в Уоо  апартаменти Обзор Юли месец, плажа се води неохраняем и може с 🐕 на него, на охраняем може да направят проблем. Има поне километър може и повече плажна пуста ивица и се разхождахме всяка вечер. Има ресторант и магазин в комплекса, апартамента е много добре обурудван.

# 316
  • Мнения: 19 523
Може ли линк за тези апартаменти  Обзор?

# 317
  • Мнения: 279
Ние почивахме с куче средна породА 15 кг в Уоо  апартаменти Обзор Юли месец, плажа се води неохраняем и може с 🐕 на него, на охраняем може да направят проблем. Има поне километър може и повече плажна пуста ивица и се разхождахме всяка вечер. Има ресторант и магазин в комплекса, апартамента е много добре обурудван.
О, много ми харесаха, още когато построиха комплекса! Но доста време не бяха разрешени за кучета.

# 318
  • София
  • Мнения: 813
Има ги в букинг, не зная да имат друг начин за наем, аз резервирах от там.
Има апартаменти на собственици и повечето са забранени за кучета. Апартаменти собственост на инвеститорите или още непродадени се отдават също под наем и там може с куче. Имаше доста йоркита, пиделчета, чихуахуа, един лабрадор, старфордшир, Джак Ръсел. Почистване на стаята не е включено в цената, но след толкова търсене на място НА плажа с достъп на домашни любимци...трябваше да се направи компромис. За лукс, по мое мнение не е луксозно, но е чисто и точно НА плажа, което за нашето семейство е важно. Минус е че комплекса е населен основно с Руснаци, шумни и не особено възпитани. Както казах плажа е неохраняем, но има кошчета на всеки метър, е що да не търсиш и оставяш всички боклуци по пясъка. Нагли и нахални до безобразие, мога много да разказвам, но въпреки минусите природата и морето са невероятни и си изкарахме добре.

# 319
  • Пловдив
  • Мнения: 319
Привет! Нашето море мина, бях отписала българското, но от сега започвам да се оглеждам за следващото лято.

Тъй като вече сме с куче, може ли да ми препоръчате (ако има такова животно) луксозно бунгало на плажа. Може и за без куче, хотелче на първа линия в някой къмпинг...
 
Тонка, може да разгледаш къмпинг Юг.Пише, че има апартаменти лукс на плажа и , че се допускат домашни любимци. Не знам дали ще покрие всичките ти критерии...

http://iffavorit.com/node/199

До него е и къмпинг Якото място.

# 320
  • Русе
  • Мнения: 1 777
Здравейте! Аз пък съм в търсене на хотел за 2 нощувки по 22.09, но да е с вътрешен басейн, защото толкова късно не сме ходили на море. Разногледа станах от оферти и масово ми искат по над 400-500 лв за 2 дни и то в края на сезона. Уж по 70-80 лв на човек, а като калкулираш 2+2 и става ужас. Да не говорим, че повечето места са и с платен паркинг. Някакви идеи?

# 321
  • София
  • Мнения: 23 102
Много благодаря на всички за препоръките! Сега ще ги разгледам обстойно.
Петя, не е много малко нашето куче. 14 кг е породата, френски булдог.

# 322
  • Варна
  • Мнения: 765
Здравейте! Аз пък съм в търсене на хотел за 2 нощувки по 22.09, но да е с вътрешен басейн, защото толкова късно не сме ходили на море. Разногледа станах от оферти и масово ми искат по над 400-500 лв за 2 дни и то в края на сезона. Уж по 70-80 лв на човек, а като калкулираш 2+2 и става ужас. Да не говорим, че повечето места са и с платен паркинг. Някакви идеи?
Трудно, по празниците няма много места и затова и цените са такива. Отделно това с вътрешния басейн означава най-вероятно 4*, т.е. такива са си цените.
Само като идея, можете да пробвате надолу към Гърция, те нямат празници по това време и ще е по-топло, но гледам че си от Русе, т.е. много път.

# 323
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 605
Здравейте! Аз пък съм в търсене на хотел за 2 нощувки по 22.09, но да е с вътрешен басейн, защото толкова късно не сме ходили на море. Разногледа станах от оферти и масово ми искат по над 400-500 лв за 2 дни и то в края на сезона. Уж по 70-80 лв на човек, а като калкулираш 2+2 и става ужас. Да не говорим, че повечето места са и с платен паркинг. Някакви идеи?
Трудно, по празниците няма много места и затова и цените са такива. Отделно това с вътрешния басейн означава най-вероятно 4*, т.е. такива са си цените.
Само като идея, можете да пробвате надолу към Гърция, те нямат празници по това време и ще е по-топло, но гледам че си от Русе, т.е. много път.
+1.
Другият вариант е да се насочат към някой курорт с минерална вода, където да изберат хотел според бюджета.

# 324
  • Мнения: 6 303
Шкорпиловци - Лонг бийч е с вътрешни басейни, дано и цените да са добри. Аз го гледах за 6 септември, но нямаше места. Кранево и Св.Константин също има такива хотели, дори са с минерална вода.

# 325
  • Мнения: 1 178
Утре заминаваме и ние. Ако някой се интересува, ще пиша мнение. Хотелът е Елизабет бийч, между Равда и Несебър, на плажа е
Ех, че ми стана драго. Ние почивахме от 2.08 до 12.08 точно над Елизабет и плажувахме точно под слънчевата му тераса. Вярно плажа не става, но лично на мен мястото ми хареса. Заливът е спокоен, без вълни. През този период масово по Черноморието имаше червен флаг, а при нас за 11 дни само зелен. Редувахме вечерните разходки- една вечер в Несебър, една в Равда. Атракционното автобусче е много приятно, няколко пъти се прибирахме с него. Ходихме с влакче до Слънчев бряг, по плажа до Несебър и от там се качихме.
Бяхме настанени в СБР Мари, малко на ремонт т.е. рехабилитация. Ако има интерес ще споделя?

# 326
  • Мнения: 2 865
Здравейте! Аз пък съм в търсене на хотел за 2 нощувки по 22.09, но да е с вътрешен басейн, защото толкова късно не сме ходили на море. Разногледа станах от оферти и масово ми искат по над 400-500 лв за 2 дни и то в края на сезона. Уж по 70-80 лв на човек, а като калкулираш 2+2 и става ужас. Да не говорим, че повечето места са и с платен паркинг. Някакви идеи?
Виж тази оферта, с вътрешен минерален басейн е, и ви е близо в Константин и Елена.
http://travelcard.bg/deal/8899-estreyapalace_allinclusive.html

# 327
  • Deutschland
  • Мнения: 5 453
Катка, има ли детски площадки в близост? Ние ще сме с децата, а двегодишната е толкова палава и непокорна, че почивката май ще е мираж.

# 328
  • Мнения: 1 178
Ние бяхме без деца, но ми направи впечатление, че на крайбрежната алея има капанчета с хубави детски кътчета за игра. Общо взето има много малки деца и сигурно има и други площадки, но не мога да помогна с информация.

# 329
  • Plovdiv
  • Мнения: 296
Здравейте! Аз пък съм в търсене на хотел за 2 нощувки по 22.09, но да е с вътрешен басейн, защото толкова късно не сме ходили на море. Разногледа станах от оферти и масово ми искат по над 400-500 лв за 2 дни и то в края на сезона. Уж по 70-80 лв на човек, а като калкулираш 2+2 и става ужас. Да не говорим, че повечето места са и с платен паркинг. Някакви идеи?
Погледни Емералд Бийч в Равда http://www.emeraldresort.eu/bg/booking/?date=2018-09-06&nights=3&adults=1 имат страхотен спа център и много голям вътрешен басейн /водата е около 27 градуса/. Бяхме там между Коледа и Нова Година 2017 година, очаровани сме от всичко, големи апартаменти, чудесен басейн, страхотен ресторант.
PS: имат паркинг, безплатен, охраняем, с бариера и пазач Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт