Стара Загора 6 - пеперудки пърхат със тантели, романтично са липите нацъфтели...

  • 15 018
  • 282
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 619
абе мами И ТАТКО (бележка - цитиращия Wink ),вие само на бирхала ли се виждате?следобед не излизате ли?
Наистина съжалявам искрено за пропуснатия ТАТКО!

# 181
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Worshipper, не го вземай на сериозно... Шегувам се... Hug
Все се обръщат събирателно към нас с момичета... Та вече съм свикнал...
newsm10

# 182
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 924
а има ли за какво Експрес да ти нос мед Laughing

Сигурно има, пък ако няма веднага ще уредим една причина  Laughing Аз по принцип рядко оставам без мед, но напоследък какво стана... сигурно остарявам  Rolling Eyes Mr. Green

А ти какво ще искаш за един буркан? Flutter

# 183
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Само не разбрах, към мен ли е насочен въпроса... Или към Августа... Wink Хи-хи-хи-хи-хи...

# 184
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 526
Не разбра ли?  Party Whistling

Augusta, по едно време предлагаше розова вода. Важи ли още офертата?

# 185
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 924
Само не разбрах, към мен ли е насочен въпроса... Или към Августа... Wink Хи-хи-хи-хи-хи...

Ти си ми ясен, Августа питах  Mr. Green

# 186
  • Мнения: 426
Добре че отвереме навреме пишете,че да ми повдигате настроението. Отскоро съм във форума,но бих искала да се видим. Но пуста му работа.
 Twisted EvilВесело изкарване днес на деня

# 187
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 924
Добре че отвереме навреме пишете,че да ми повдигате настроението. Отскоро съм във форума,но бих искала да се видим. Но пуста му работа.
 Twisted EvilВесело изкарване днес на деня
А обедна почивка нямаш ли? Ние все по това време се срещаме.

# 188
  • Мнения: 426
Имам, но работя в индустриалната зона.

# 189
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 924
Имам, но работя в индустриалната зона.


Лоша работа! Аз също съм работила там и знам какво ограничение е Sad

# 190
  • Мнения: 449
Експресчо, към мене е въпроса Mr. Green Джейд, утре ще имаш меда, както вече ти обещах(ако ми го донесе мечока навреме) Mr. Green
Лалче, офертата важи, ама мога да ти дам малко щото още нямам от новата реколта и ми е останала от лани. Искаш ли утре да я донеса с меда на Джейд?

# 191
  • Мнения: 449
Въх, ква съм голяма бяла птица! Моят син днес проходи стабилно и вече е навъртял няколко метра самостоятелно ходене! Другата седмица ще дърпаме кравая newsm68 newsm44

Последна редакция: ср, 21 юни 2006, 21:33 от Avgusta

# 192
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 526
Няма проблем, няма да те оставям сега без вода.  Laughing.  Като излезе новата реколта тогава. Не знам дали ще мога утре да дойда, по скоро няма да мога.

# 193
  • Мнения: 449
Не, бе Лалчо, аз ще ти дам едно шишенце(аз с едно 500 мл. откарвам и година-вълшебна е водата). Въпросът е, че не мога повече. Кажи кога и ще ти донеса

# 194
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 526
Другата седмица ще е по някое време. Нека да пооправим малко къщата.

Общи условия

Активация на акаунт