Стара Загора 6 - пеперудки пърхат със тантели, романтично са липите нацъфтели...

  • 15 020
  • 282
  •   1
Отговори
# 75
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368
Ами аз преди бях на Верея кабел и беше пълен ужасТ...докато ми се зареди старинцата се чудех дали изобщо съм включена в нета Twisted Evil Сега от година и половина сме на Интернет груп и с едно изключение /по време на буря имаше прекъснат кабел/ съм нямала никакви оплаквания.

Ако има желащи за кафе...днес на Бирхалето. В 11,40 сме там със Злати и Джейд ако успее да се оправи Flutter
Сега и Краси взе да ми се губи по фланга...видях, че има нова коса и не се появява никъде Crossing Arms

Последна редакция: ср, 14 юни 2006, 11:06 от Хера

# 76
  • Мнения: 6 243
Аз съм на поредната си среща с личния стоматолог. Ще пропусна.

В квартала, където живея, единствен доставчик е "Орбинет". Като има буря, прекъсва. Иначе други оплаквания нямам. Любезни са, като им се обадиш за повредата, идват навреме, ама ако стане белята в петък вечер, чакаш да те "обслужат любезно" до понеделник. И ако не си платиш таксата, те спират още на същия ден.

# 77
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 731
Е ние се записахме с комп. в къщи и мислим за Интернет. Като гледам как се оплаквате я ми дайте акъл при кои да отидем. Живеем в севера, не знам дали това е проблем. Чакам изпатили да споделят и рекламират
Ние бяхме на Верея почти година, ама по онова време нямаше Лан в Железник.
Сега сме към СТС, много сме доволни.
Аз ще дойда на кафето, ама първо ще ида до ТСМ- на центъра.

# 78
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368
И ако не си платиш таксата, те спират още на същия ден.
Туй и при нашите го има Twisted Evil Сакън да не закъснееш един ден....

# 79
  • Мнения: 426
Благодаря.

# 80
  • Мнения: 1 343
Телефони на СТС за връзка 635252 в офиса  , 625097 в апаратната 0899112904 беше май за Железник ама в 3 чучура незнам имат ли покритие Simple Smile ама предполагам имат.
Лалка мисля че иамт трасе до вас защото ве4е имат офис и в Дома на Строителя.

# 81
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 526
То хубаво, ама подписах договор с ония галфони от Орбител, май за 2 години беше. Иначе за повредите Хапката е права, ама може ли пък през ден да звъня. Днес сутринта им се карах пак. Ама спирали им тока. Е аз какво съм виновна? Не ща да плащам за нещо дето го няма.

# 82
  • Стара Загора
  • Мнения: 161
Уважаеми препатили от интернет-доставчици дами/и господин/ Wink,търся си детегледачка от септември! Много ви моля да ми препоръчате някоя! Почвам работа от средата на юли и преимуществено ще бъда извън града,така че гледам отсега да се подсигуря.
Благодаря ви предварително!

# 83
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
И ако не си платиш таксата, те спират още на същия ден.

Ха-ха-ха-ха-ха... Какво ти същия ден... На 31-ви срещу 1-ви... В 00 часа 00 минути и 01 секунди сървъра ме спира капитално... Прави ми моментално неактивни потребителското име и паролата... Нервя им се на това... Щото като имам проблем и звъня по 100 000 пъти... Телефона им дава само заето и свободно... Без никой да отговаря... Но вече им научих цаката... Действам ги през шефовете им... Идвали са вкъщи да оправят захранването на суич-а в 9 без 10 вечерта в събота... Гамени, а-ма-ха... Шом шЪ моЪт да мЪ режЪт моменталически... Ша моат и да ме Упраят мУменталически... Гадни капиталисти...
Само да добавя, че всичко това се отнася за Интернет груп...
А Орбител, начело със Запрянов, са една голяма банда тъпаци... Кухи като 6 градински хралупи...

# 84
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 925
Aз не бях сигурна до каква степен съм доволна от нашия доставчик, но като ви чета явно трябва да съм презадоволена. Пари се сещам да нося на 2-3 мсеца веднъж и то за задни дати  Embarassed (плащам на комшията, защото сме в ЛАН, така че тази "екстра" може и той да ми я поема Laughing), рядко прекъсват напълно и ако се случи е за кратко. Скоростта е много прилична, и вътрешната, и външната.

Май и аз станах рекламен агент на СТС като Уото Rolling Eyes Дали някой от собствениците не е ерген да ме вземе?  Mr. Green

Августичке, мила, кога ще се видим?

# 85
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Дали някой от собствениците не е ерген да ме вземе?  Mr. Green

Единия е разведен, ама си има и приятелка... smile3532

# 86
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 925
Дали някой от собствениците не е ерген да ме вземе?  Mr. Green

Единия е разведен, ама си има и приятелка... smile3532

Ще го чакам да се разведе и с нея. Втора цигулка не ми се свири  Flutter Mr. Green

# 87
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
А вижте каква красота имаше днес в източния край на града... Много хубави снимки направих...

# 88
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 731
Много е красиво
Аз тъкмо сборих малката и заспа май, искам си бебето дето заспиваше в 20 часа  много хубаво беше.

# 89
  • Мнения: 6 243
Аз я видях на живо тая дъга.

Джейд, разчисти си пощата!!! (или поне ми напиши как е дъщеря ти)

Общи условия

Активация на акаунт