До Август време не остана - малките бебоци скоро ще се гушкат с мама!- 2018 Тема 3

  • 39 940
  • 818
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 925
Честито на новите мами.Кафенце с тебе сме.Успех

# 781
  • Мнения: 366
Onince, честито бебче! Не се притеснявай всички ще бъде наред и скоро ще си се гушкате :*
Кафе стискам палци за бързо и лесно раждане Simple Smile

# 782
  • София
  • Мнения: 444
Onince кураж мамче, всичко ще бъде наред. Пращам ви много топли мисли ♥️♥️♥️
Кафенце - палчета и от мен Simple Smile
То останаха ли още чакащи мамета?

# 783
  • Мнения: 2 170
Onince, с теб сме! Честито бебче и скоро да си го гушкаш. Бързо възстановяване ти пожелавам. Няма страшно, вероятно са го взели заради преносването.😊❤

Кафенце , стискам палци всичко да се случи бързо и лесно❤🤞🏻

# 784
  • Мнения: 2 111
Благодаря за стиснатите палци! В 9.15 се роди Филип, 3550 кг, 51 см, нормално раждане. Щастието ни е безмерно!

# 785
  • Мнения: 441
Onince кураж мамче, всичко ще бъде наред. Пращам ви много топли мисли ♥️♥️♥️
Кафенце - палчета и от мен Simple Smile
То останаха ли още чакащи мамета?



Останахме две-три чакащи,  Сесилче.  За Mn Nikol се сещам,  кой ли пропускам още... Та не знам дали да отваряме нова тема само за няколко майчета Thinking

# 786
  • Варна
  • Мнения: 3 886
Честито на новите мами! Бързо възстановяване!

# 787
  • Мнения: 727
Кафенце, честито! Simple Smile Бъдете здрави и щастливи! Бързо възстановяване!

# 788
  • Мнения: 66
Честито на мамите с малки и не толкова малки бебчовци! Сигурно е тежък адаптационният период, но стискайте зъби още малко.
Аз също съм от чакащите, терминът ми е за края на месеца, но все живея с мисълта, че ей сега ще стане.
Днес отивам да се запозная с акушерката, която лекарката ми е избрала, утре преглед.... и направо в неделя да не се чуди много много мойта госпожица, ами да тръгва. Нали родените в неделя били с късмет Wink че ме е страх да не порасне твърде много и после зор!

# 789
  • Мнения: 2 124
Благодаря за стиснатите палци! В 9.15 се роди Филип, 3550 кг, 51 см, нормално раждане. Щастието ни е безмерно!
Честито много да Ви радва, а на теб бързо бързо възстановяване.

# 790
  • Мнения: 2 170
Благодаря за стиснатите палци! В 9.15 се роди Филип, 3550 кг, 51 см, нормално раждане. Щастието ни е безмерно!
Честито бебче ! Да е жив и здрав  и много да ви радва. Бързо възстановяване ти пожелавам и скоро да сте си вкъщи.🤗

# 791
  • Мнения: 60
Честито на всички майчета!
Момичета, да ви попитам от къде си купувате тази павловича мас?

# 792
  • Мнения: 131
Честито на всички мамии!!
Вие сте герои!
Май вече останахме малко матрьошки, но му се вижда края Simple Smile)

# 793
  • София
  • Мнения: 965
Честито и от мен на всички  Hug
И аз чакам - секциото ми е за понеделник. Още малко остана. Стискам палци за леко и колкото е възможно безболезнено раждане за всички чакащи!

# 794
  • Мнения: 384
Онинце, Кафе, честито и от мен! Живи и здрави да са бебоците, а на вас бързо възстановяване!
Ние също сме 2в1 все още. Утре съм на преглед и се надявам да ми кажат, че му се вижда края.

Общи условия

Активация на акаунт