Априлки 2019

  • 44 550
  • 746
  •   2
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 091
Да се похваля и аз, ходих на преглед, видяхме тупкаща точица, т.е сърце.
По изчисления термина ми е 20.04. Според ехографа е 14.04( според мен верния, защото цикъл ми е 23дни). Може ли да ми пише на лични момичето, което беше при Папукчиев в 25ДКЦ? Чудя се дали да не се запиша при него.

# 706
  • Мнения: 4 087
аз съм в 8ма, но като цяло казват, че влезеш ли в 3тият месец се разминават вече неразположенията. Мен сега проблемът ми е, че ме гони адски глад.....ама постоянно имам нужда да хрупам нещо.

# 707
  • Мнения: 85
Да се похвалим и ние (всички бяхме в кабинета) с тупкащо сърце 😊 8г.с. след 19 дни пак съм на преглед и вече запис за ЖК. Ще съм и аз на утрогестан, плацентата не била залепена хубаво 😏
Парцал съм днес,иначе снощи се върнахме от почивка,днес на плаж ,който 80% спах на шезлонга ... лошо ми е,гади ми се ,чак ми причернява като стана . Взех си едни  премама дуо,по препоръка от една позната,да видим дали ще има ефект от тях

# 708
  • Мнения: 686
аз съм в 8ма, но като цяло казват, че влезеш ли в 3тият месец се разминават вече неразположенията. Мен сега проблемът ми е, че ме гони адски глад.....ама постоянно имам нужда да хрупам нещо.
Олеееее и аз умирам от глад чак като не хапна нещо се изнервям,почна много да ми се гади.До тоалетна ходя по 20 пъти на ден и постоянно ми се спи🙈😂

# 709
  • Варна
  • Мнения: 46
Здравейте. Днес се записах на ЖК. Пуснаха ми кръвни изследвания и микробиология. В 9-та г.с съм и последно ме преглеждаха с вагинален ехограф. Гаденето почти отшумя при мен, спи ми се. Качила съм 1 кг. засега, но си хапвам доста. Успешен пухкав финал на всички.

# 710
  • Мнения: 275
sexylove86 да не ти е прилошало от слънцето и от топлината. Пази се.На мен ми влияе много жегата.

# 711
  • Мнения: 85
sexylove86 да не ти е прилошало от слънцето и от топлината. Пази се.На мен ми влияе много жегата.
Мм е със същото предложение ,може Simple Smile
Ииии снощи прави той кюфтета на скара 😷😷😷 само дето не оповръщах къщата и бях на препечени филии ...
Днес мисля да грабвам деца,мъж и свекърва и на село да печем пипер и да правим компоти (за сега е само план ... Още съм в леглото 😂😂😂) ,обаче няма да си давам зор,че с първото ходих в майка да правим лютеница и вечерта ме приеха в болницата с повръщане,май от слънцето беше всичко
И един въпрос към тези с утрогестан -кога го слагате,течение имате ли от него?

Последна редакция: сб, 01 сеп 2018, 08:56 от sexylove86

# 712
  • Мнения: 4 087
ИИхаааа как ми се дояде прясно сварена лютеничка Simple Smile Жалко, че моето село е доста далеч, сега ми е любимото време, покрай зимнините.

И ние дремем всички, снощи бяхме на рожден ден, аз днес естествено дали имаше 6 се събудих, ама важното е , че дребното спи! Спокойствие. После сме и обещали да я водим на сладкарница, а вкъщи има толкова за чистене, готвене......а мен ме мързи....страшна работа.

# 713
  • София, България
  • Мнения: 3 585
Чудя се... Защо ви карат да взимате някакви хапчета ей така "за всеки случай". В смисъл... по-назад прочетох за но-шпа 5 дена всеки ден по три пъти, та по две хапчета за всеки случай... Ако са от задържащите, разбирам, но но-шпа защо?

# 714
  • Пловдив
  • Мнения: 209
Чудя се... Защо ви карат да взимате някакви хапчета ей така "за всеки случай". В смисъл... по-назад прочетох за но-шпа 5 дена всеки ден по три пъти, та по две хапчета за всеки случай... Ако са от задържащите, разбирам, но но-шпа защо?
Но шпа и папаверин са спазмалготици препоръчват се при контракции и болки в корема.

# 715
  • София, България
  • Мнения: 3 585
Аз знам какви са, но тя доколкото разбрах няма такива симптоми. За това се зачудих Simple Smile И ми се искаше да разбера има ли основателна причина. Може би защото аз винаги питам защо ми изписват това и онова . Доколкото знам но-шпа се пие при нужда. Но може и аз да не съм запозната с употребата му.

# 716
  • Мнения: 203
И на мен ми е странно за хапчетата . Аз като бях на Д-р ми каза само ФЛ и го питам / защото съм с папилома вирус / да пия ли биозин Мама и той ми вика " Пий ако искаш ама толкова ли е модерни "

Някой друг с папилома ? Каза ми , че ще ми вземе цито , но се чудя това не е ли малко груба интервенция и опасно ли е ?

# 717
  • Мнения: 1 091
И на мен ми е странно за хапчетата . Аз като бях на Д-р ми каза само ФЛ и го питам / защото съм с папилома вирус / да пия ли биозин Мама и той ми вика " Пий ако искаш ама толкова ли е модерни "

Някой друг с папилома ? Каза ми , че ще ми вземе цито , но се чудя това не е ли малко груба интервенция и опасно ли е ?
Аз пък разпитвах за нещо за имунитет(детето от 3.09 тръгва на градина, аз на работа и искам да се подсиля)и т.н. Питах за биозина, ако искам да го пия, ама то и да съм тръгвал да се разболявам ням да ме спаси едва ли не. Казах му че ЛЛ ми изписва хомеопатия, той не мисли че действа. Като цяло останах разочарована.
На мен с първата бременност ми взимаха цитонамазка и нямах проблем.

# 718
  • София, България
  • Мнения: 3 585
Даже цитонамазката не я ли правят задължително в някакъв момент?

# 719
  • Мнения: 415
Здравейте, и аз се присъединявам към вас Simple Smile В понеделник ми е първият преглед, на който трябва да видя точицата и нямам термин още, но от калкулаторите в нета излиза 01.05.19, но още няма такава темичка. Та ще се радвам с вас да споделяме вълненията Simple Smile В момента съм 5 г.с и 3 дни, надявам се всичко да е ок. Правих кръвен ЧХГ и прогестерон първият път ЧХГ-то беше 69, прог. 44,01, втори ЧХГ 154, прог 41,82, пия дуфастон, който ми беше изписан по време на преглед(преди да зная за бременността) и малко се бях шашнала, че е прог. е паднал. Според докторката няма проблем и в понеделник ще се видим да обсъдим.

Общи условия

Активация на акаунт