Зимата още е далече, с трепет чакаме февруарското човече!

  • 32 922
  • 728
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 35
Здравейте, прочетох набързо от другата тема,много сте бързи.
Аз съм болна ... Снощи ходихме на цирк,беше много интересно и днес се събудих със сополи и гърло много ме боли...
Чувствам се гадно ,мързи ме не ми се яде нищо едвам им готвя на мъжете, от вида на месо 🤢 ,само тестени ми понасят
Казала съм на Тервел че имам бебе в коремчето и не мога да го вдигам. Едва ли знае какво го чака хахах идва и ме целува и му говори.
Аз съм на 24, от Варна, 2 ро дете, за сега термин началото на март

# 76
  • София
  • Мнения: 215
Ииии аз даа добавя за 1 страницааа ..на 24 години съм ,2 детенце, термин 14 февруари  и пол още не се знае Simple Smile) ей тази групичка много ми харесва. Всички сте много готинии и ви пожелавамм много леко да бременеете и раждатее и да се радваме всички на малки сладки бебоции 😘

# 77
  • София
  • Мнения: 287
Аз съм казала на каката на 2,6г, много ми пази корема, идва 2пъти с мен  да го види на ехографа, гали го и го целува постояно, носи му играчки да му показва  и баща и я научи да му казва пупчо 😀много се радва за сега, наложи се да и обясня, защо не мога да я нося на ръце винаги и тя не е поискала повече, а беше свикнала само да я нося. Моето бебче от 2 дена го усещам по често, особено като легна по гръб и си сложа ръката, много е сладко, излезнаха ми резултатите от изследванията и урината не ми беше чиста, днес пуснах стерилна, но имам съмнения, че имам цистит и гадно бяло течение, та по скоро има нещо за лекуване. Аз съм на 28год, втора бременост, от София, най вероятно е момче, но не на 100%.

# 78
  • Мнения: 19
Момичета,кога успяхте да направите втора темичка,че и толкова да напишете в нея  Simple Smile Аз бях на консултация вчера,и да си призная малко се ядосах на моя доктор! Общо взето нищо не каза, освен че всичко е наред,да си пия витамините,за пустото му бяло течение,че не иска да лекуваме все още (макар че не пусна микробиология), и ме вика за ФМ чаааак на 31-ви август  ooooh!  Към момичетата които вече знаят пола,в коя седмица го видяхте,че вече не си ги спомням тези неща? И да се запиша и аз за темичката:на 26 години,2-ра бременност,термин 26-февруари  Heart Eyes

# 79
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Почнахте ли някакви витамини да пиете?

# 80
  • Мнения: 19
Zornitsa на мен докторът ми препоръча Pregnacare. Пиех ги и при предната бременност,и бях доволна.

# 81
  • Мнения: 81
Здравейте и от мен.Simple Smile

Да се включа и аз... на 27 съм от София. Втора бременност. Предполагаем термин 23ти февруари! Simple Smile

# 82
  • Мнения: 845
И аз пих Pregnacare, но не ми влияеха добре. Още по-зле ставах /гаденето и повръщането/. Сега си пия неофолик + калмацин форте, както отпреди да забременея. Към средата на втория триместер ще продължа само с неофолика, ако всичко ми е в норма. Не ми допада да се тъпча с добавки, ако всичко е в норма.

# 83
  • Мнения: 370
Аз бях започнала Прегнакеър, обаче започна едно главоболие... 3 дни. Реших да ги спра и да си мина пак само на фолиева киселина ( пия една на Jameson).  И главоболието спря. Така ми стои пълна опаковката на английските. Вчера новоизбраната докторка от мен ме попита какво приемам като фолиева киселина и ми изписа друго - Фемибион. Но то ако го купя сега, ще го пия още 10 -тина дни ( пише, че до края на 3- тия месец се приема)  и се чудя дали въобще да го купувам.

# 84
  • Мнения: 185
zornitsa, аз пия Biozin mama (x1) , Femibion 1 (x1) и Магнезиев диаспорал (2х1). След като добавих магнезий определено спя по-добре, нямам изтръпвания, като че ли и спазми нямам оттогава. Още не съм спряла Утрогестан-а. Пия и аспирин проект.
Mo0n7ly, не се притеснявай излишно, на мен ако не съм внимателна и правя неща рязко, направо ми причернява от болка. Особено при ставане е най-болезнено. В началото и аз много се уплаших, но сега вече внимавам.
axtravaganza, има Фемибион 2 за след първия триместър. Аз ще мина на него.

Аз съм на 36г, първа бременност, в София живеем и терминът ми е 11.02.

Последна редакция: вт, 31 юли 2018, 23:49 от ZoryM

# 85
  • Мнения: 1 326
На мен док ми изписа от 13с. Фемибион 2. Не съм подлагала на съмнения, пия ги вече 2ра седмица и съм ок засега, не усещам някакви странични ефекти.

# 86
  • София
  • Мнения: 628
За витамините и аз питах док последния път, но тя каза, че нямало нужда. Пия само фолиева и утрогестан. С миналата бременност взимах едни витамини още от преди да забременея и почти през цялата бременност, та сега ми стана малко странно.
За първа страница - на 29 години съм, от София, втора бременност, термин средата на февруари, но със сигурност ще кажа след ФМ на 12ти както и пола надявам се Blush

# 87
  • Мнения: 118
За първа страница- 32 години, първа бременност, термин 14.02.2019, но най-вероятно ще се промени.

# 88
  • Мнения: 1 221
Ето ме и мен, т.е. нас Simple Smile
Мина ми първата фм при Стратиева в св. Петка. Взеха ми и кръв, те правели специален бх скрининг и за близнаци. Прегледът беше около 45 мин и 10 мин со говорихме. Каза че и двете бебета са много добре и все така да растем! Големи срамежливсковци, голяма борба падна да ги намести и да се покажат.
Платих 190 лв. Предполагам заради двуплодната бременност.
За статистиката: София, 32 години, първа бременност докарана до този етап, близнаци: момче и момиче ( за сега Wink ), термин 03.02.

# 89
  • Мнения: 845
Прекрасни новини! Браво! Hug
Явно цената от 190лв, за която говорехме по-рано, е за многоплофна бременност.

Общи условия

Активация на акаунт