Електрическа пила за маникюр и педикюр

  • 17 688
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 426
Скрит текст:
Здравейте! Сдобих се с електрическа пила. Дадоха ми я за 150 лв. едни по-мургави хора, говорещи развален българо-руски език. Убеждаваха ме, че струва повече. Взех я макар да знаех, че вероятно са я гепили от някъде. Видимо не е ползвана, но в кутията (куфарче) нямаше ръководство.
Има приставки, които не знам за какво служат. Някой може ли да ми каже, коя за какво служи?
Скрит текст:

Най-лесния начин е да потърсиш упътването за пилата в интернет, примерно това:
https://www.valera.com/de/content/download/99/354/file/00060557.pdf

а това е линк на фирмата производител, има различни езици:
https://www.valera.com/de/Professional/Manikuere-Pedikuere/ManiS … ional-Mod.-651.01

# 16
  • Мнения: 1 280
Здравейте.Подариха ми електрическа пила,но идея си нямам как се работи с нея.Моля някой да ми каже стъпка по стъпка как да действам. 😁 Не се лакирвам с гел лак,а обикновен.Благодаря Ви предварително!

# 17
  • Мнения: 47
Здравейте! Сдобих се с електрическа пила. Дадоха ми я за 150 лв. едни по-мургави хора, говорещи развален българо-руски език. Убеждаваха ме, че струва повече. Взех я макар да знаех, че вероятно са я гепили от някъде. Видимо не е ползвана, но в кутията (куфарче) нямаше ръководство. Има приставки, които не знам за какво служат. Някой може ли да ми каже, коя за какво служи?


Какво ти в мнението за тази пила?

# 18
  • Мнения: 4
Комбинирана пила  за крака  и  за ръце  за мен  не е удачен вариант  , даже не знам има ли такава .

За крака  ( ходила и пети ) -   имам  тази от  Лидъл  , показана на предната страница - с два накрайника .Предполагам скоро пак ще я пуснат или може да питате дали има налчиност в някой магазин . На д-р Шол също скоро гледах намалени ,а  техен аналог има и  в  Алиекспрес .  Не мога да кажа , че върши чудеса .
Ходилата ми винаги загрубяват - такава ми е кожата  очевидно и лятото си искат редовно накисване със соли и изстъргване  -дали на ръка или с електрическата  . Аз даже като че ли с обикновената ръчна ми се струва , че почиствам по-добре загрубялата кожа , така че не очаквайте чудеса с електрическата .С нея може да не усетите и  претъркате кожата на по-  нежните  места .  Все пака със зарядно или на ток е по-добре , отколкото на батерии .

За ръце - имам  от показаните комплекти с малки конусовидни  накрайници  - ползвам го много рядко за кожички около нокътя , ако са по- груби . Но аз редовно ходя на маникюр  . За ползването на теиз пили наистина си трябва техника  , за да не  протрите кожата на пръста  .

Общи условия

Активация на акаунт