Какво ще кажете за "Японско чудо"

  • 7 427
  • 145
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 274
Мина първият ден...Не беше много страшно...
Аз май сама си пиша  Whistling

# 16
  • София
  • Мнения: 2 896
Аз преди 3-4 месеца се бях пробвала, издържах 4 дни, за това време бях свалила 2 кг. Дали пък да не пробвам пак... newsm78

То вече кво ли не пробвах, ама без воля и най-ефикасната диета е обречена на провал, а в същото време толкова съм се сдухала, че съм дебела и че съвсем не съм това, което бях преди бременността. Много съм депресирана и поради този факт ям още повече, и става един омагьосан кръг...Знам, че ще дойде един момент, когато просто ще кажа "Стоп" и ще съм силна, ама докога бе братче, аз все дебела си ходя вече повече от година.
Най-тъпото е, че хич не се шашкам,че, освен, че ме загрозява и състарява, наднорменото ми тегло ми влияе зле на здравето, имам високо кръвно и ТРЯБВА да отслабна...

# 17
  • Мнения: 2 274
Започва вторият ден с -1 кгbowuu

# 18
  • Мнения: 321
Започва вторият ден с -1 кгbowuu
Браво за успеха,защото това са най-трудните дни!Аз смятам да започна от понеделник.
Така,че успех и ще се подкрепяме взаимно.
Чувала съм,че е добре да правиш тази диета 2 седмици,защото през пърката ослабваш повече,а през втората това което си свалила се задържа иначе много бързо ще си върнеш килограмите. Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 1 492
Boby_smm права си,че се прави 2 седмици.Познавам две мами,ползвали чудото,ужасно е трудна, но вече 3-4 години не са върнали килограмите. Става въпрос за по -10 кг.Пожелавам ви успех, защото е нужен, аз лично не можах да издържа. И ако успеете, благородно ще ви завиждам Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 1 080
По принцип не вярвам в полезността на диетите, когато не са по медицинско предписание и наблюдение. По скоро вярвам в тяхната вреда във вида, в който се ширят сред нас. Само ще кажа,че не бих подложила стомаха си на това - сутрин на гладно кафе! Това е изключително вредно. Не смятам,че си заслужава от суета или кой знае какво, да си докарваш язва, гастрит или колит.....и това е най-малкото. Има и други начини да отслабнеш и това е качествена храна, режим на хранене, спорт и много течности.  

# 21
  • Мнения: 2 274
Знаем, ама акарай!
Сега сме на вълна диети! Grinning

# 22
  • Мнения: 208
Ето ме и мен от днес. Правих една седмица диетата преди 3 месеца, точно бях спряла да кърмя, и свалих 4 килограма, при стриктно спазване. Сега ще я спазвам 2 седмици, да видим, но аз ще си хапвам по малко плодчета, не мога да им устоя.

# 23
  • Мнения: 164
Момичета на 24-ти заминаваме на море.Днес купих бански в който се чувствам дебела/не че ще се намери някой в който да не се чувствам така/Така че от утре ме бройте и мен към Японската групичка.За диетката  знам я -почвах я два пъти с по три кг свалях...ма много ми са слаби ангелите.А пък като съм изгладняла яйчицата с такава наслада ги ямм.Не е трудна диетата ...хайде Hug

# 24
  • Мнения: 125
Момичета,къде мога да я видя таzи диета? И аz съм го zакъсала откъм килограми Embarassed Confused

# 25
  • Мнения: 164
Първи ден
Закуска – чаша горчиво кафе
Обяд – 2 твърдо сварени яйца
Вечеря – парче месо, салата с лимон



Втори ден
Закуска – чаша горчиво кафе, сухар
Обяд – 2 твърдо сварени яйца
Вечеря – парче шунка, салата, една чаша кисело мляко



Трети ден
Закуска – чаша горчиво кафе
Обяд – зеленчуци, плод
Вечеря – 2 твърдо сварени яйца, шунка, салата



Четвърти ден
Закуска – чаша горчиво кафе
Обяд – 2 твърдо сварени яйца, сок от морков
Вечеря - месо, салата с лимон



Пети ден
Закуска – настърган морков с лимон
Обяд – риба, печена с домати
Вечеря – се пропуска



Шести ден
Закуска – чаша горчиво кафе
Обяд – 200г пилешко месо и салата
Вечеря – 2 твърдо сварени яйца и настърган морков



Седми ден
Закуска – чаша горчиво кафе
Обяд – парче месо, плод
Вечеря – може всичко



По време на диетата не се консумира никакъв алкохол, сол и захар.
Месото се приготвя по желание – печено, пържено или варено.
Плодовете и зеленчуците не се ограничават.

Виж и този линк със сигурност ще намериш някоя подходяща диетка пък и стимул
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=101375.msg1790083#msg1790083

# 26
  • Мнения: 388
Аз пък съм на плодове, салати + варени яйца.
И вече панталона ми пада / широк ми е в кръста/
Първата седмица свалих 4 кг.

# 27
  • Мнения: 2 274
Урааа, имам си дружки в начинанието!
Желая ви упех!
Аз ям череши през деня иначе ще откача. И кафе пия когато мноого гладнея.
А сутрин на гладно пия отварата от лимон и  лайка от "Лимонена диета"
Свалила съм 1 кг (мислех, че ще са два на този етап) но съм решила да не се предавам.

# 28
  • Мнения: 288
Много се отслабва от това чудо.Правила съм я и за 2 седмици свалих 7 килца. Обаче сега два пъти я почвам и не мога да продължа.Хваща ме страшно нервата вечер и не мога да спя. Посред нощите ставам, промъквам се до хладилника и  като прахосмукачка. Трябва да сваля 4-5 кила, но как да заспивам гладна?Има ли някакви хитринки срещу нощно плюскане?

# 29
  • София
  • Мнения: 2 896
Айде и аз пак ще се пробвам

днес има и лунна от 17ч. до утре до 17ч.

Общи условия

Активация на акаунт