Какво ще кажете за "Японско чудо"

  • 7 438
  • 145
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 896
Хе-хе още едно килце отиде...  thumbsup
Момичета, диетата наистина трябва да се спазва стриктно.  Crazy Онзи ден не издържах и хапнах солети следобяд и в този ден нямам смъкнат килограм.
Дерзайте! Ще бъдем слаби и елегантни на плажа!  Hug

Бравоо!!! Искам и аз така....

Вчера надвечер седнахме с майка ми на Доброто в парка Заимов и там малко прегреших - хапнах пилешка пържола от филе и пресни зеленчуци на скара, които бяха мнооого вкусни, но доста мазни...Ако устискам днес ще е много добре, защото ако съм на крачка от прегрешение, ще се спра, за да не е било напразно двудневно усилие.

# 46
  • Мнения: 524
Салатата има ли значение каква е? Зелена салата или може и домати и краставици?Може ли да е със зехтин и лимон?

Аз честно казано яма домати и краставици, а със рибата тон марули или зеле с моркови...

Мисля че в най-строгият вариант трябва да е зелена салата и краставици например...(Честно да си кажа никъде не намерих указания каква да е салатата...не , че съм търсила старателно Laughing)ама и аз душа нося та относно салатите си хапвам каквато ми се яде за деня...Иначе пък ми призлява и това не е добре..

# 47
  • Мнения: 2 274
Рибата задължително ли е да е тон?

# 48
  • София
  • Мнения: 2 896
Рибата задължително ли е да е тон?

не, мисля, че може всякаква риба, само да не е много мазна. Ако си взимаш консерва, гледай да е от тези в собствен сос, а не в олио или зехтин.

# 49
  • Мнения: 288
Момичета,консервите са солени!!! NaughtyНе!!!

# 50
  • Мнения: 164
аз да не ви подввеждам ама рибата тон е доста калорична май newsm78

# 51
  • Мнения: 2 274
Започва ден пети!
Още 1 кг го  няма- влюбена съм в тази диета.
Вчера  в жегата, обаче, ми стана лошо. Бързо си купих две ябълки и след като изядох едната ми св етна. Така че сега не излизам без ябълка (засищат повече от черешите, всъщност те изобщо не ме засищат!)...
Мисля да си взема една скумрия днес.
Какви са вашите резултати, момичета?

# 52
  • Мнения: 321
Аз се издъних newsm45 smile3511Цял ден си спазвах всичко,но вечерта не издържах!Сестра ми черпеше,защото си взе държавния изпит със 6 и аз се изкуших от вкусните бонбони и количка,но пък днес сутринта съм -0,400 newsm78
Не е много,но е нещо затова днес провължавам смело напред!
Успех на всички Hug

# 53
  • Мнения: 2 274
Боби, кураж! Важното е, че има резултат!
Аз  в момента проявявам, нетипичен за мен героизъм...Никога не съм могла да гладувам, направо не вярвам, че издържах до тук. Щом аз го направих, значи всеки друг може! Laughing

# 54
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Много е тежка, има дни, в които изпитваш зверски глад, но с 15 дневна такава диета съм сваляла до 9 килограма, а и съм ги запазвала задълго!
Според мен си струва, стига да имаш воля!   bouquet

# 55
  • Мнения: 2 274
Не зная дали ще издържа 14 дни. Мислех да я правя 7, но в крайна сметка ще гоня желаните килограми.

# 56
  • Мнения: 184
Браво момичета! Как ми се иска и аз да я започна. Но сигурно не става за бременни, всъщност я правих 5дни преди 3месеца. Но сега не искам да рискувам, че съм в 7месец. Така като гледам как сваляте се успокоявам, че ще отслабна като родя. Но пък то и за кърмачки не става сигурно. Така че, аз отслабвам като спра да кърмя. Успех мацки и да свалите повечко килца.

# 57
  • София
  • Мнения: 2 896
Започвам ден трети, купих си салата Айсберг, домати и краставици и за десерт грейпфрут. Не съм се теглила, но се чувствам по-леко и мисля, че "захапах" диетата.

Godzilla, браво за килцето - колко станаха дотук за 4те дни?

# 58
  • Мнения: 2 274
Вилка, моля те не я прави докато си бременна! Кърми си бебето, пък после ще му мислиш!
Гуш, почнах от 55 (няколко месеца бях 54, и тези 55 направо ме втрещиха), днес съм 51 кг.  Яд ме е, че се подадох на солетите през втория ден - тогава нямам свален кг-м((. Целта е 47, но и на 48 ще съм доволна (идеалът ми е 46, висока съм 158 см)

# 59
  • София
  • Мнения: 2 896
Вилка, моля те не я прави докато си бременна! Кърми си бебето, пък после ще му мислиш!
Гуш, почнах от 55 (няколко месеца бях 54, и тези 55 направо ме втрещиха), днес съм 51 кг.  Яд ме е, че се подадох на солетите през втория ден - тогава нямам свален кг-м((. Целта е 47, но и на 48 ще съм доволна (идеалът ми е 46, висока съм 158 см)

Бравооо! 4кг за 4 дни! дано и аз да мога да се похваля с подобен резултат....и на полвината ще съм доволна  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт