Още мъничко остана септемврийче да целува мама

  • 32 144
  • 735
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 124
Моят термин е на 25 този месец.
По едно време яко ме тресеше шубето пък сега едно спокойствие ме е обзело, чак съм стигнала доникъде с прането и гладенето.
За никъде не бързам сякаш ще раждам след 2 месеца.
Да не говорим, че се местих в ново жилище предната седмица и още не мога да сколасам с оправянето на багажи ама нали съм спокойна ...... През деня 1 час спя, 1 час върша работа и така до декември мога и да приключа.

# 241
  • Мнения: 2 392
Да се отчета и аз -нямам линия негра, поне не в виждам, но около пъпа имам някаква тъмна пигментация, която не е особено привлекателна, това да ми е проблемът:)
Кокалчетата на пръстите ме болят много през нощта , не мога да ги свия и си мислех , че заемам неправилна поза , но явно не е това така като гледам. Много ме боли освен това обаче костта в областта на слабините едвам се изправям и ходя понякога, някои дни е направо нетърпимо. И ..другият ми проблем са краката-отичат много и забелязвам , че се зачервяват в долната част, а днес и някакви сърбежи..не се шашкам, надявам се да е ‘нормално’ за този период. Почти всичко екстри си имам май без високо кръвно.
Иначе ни предстои местене следващите седмици-гледам хората са по морета, почивки, а ние с ММ само списъци правим и не сме се спрели. Мисля да изключим дб за известно време да не се дразним:) Но...такъв е периодът, трябва да се мине някак си и през това.

# 242
  • гр. Варна
  • Мнения: 469
Определено по-добрият вариант е спокойствието Simple Smile

# 243
  • Русе
  • Мнения: 301
Мен не ме болят пръстите, но за сметка на това като стана ги усещам надути, въпреки че видимо не са. За всеки случай махнах халката и годежния пръстен, да не стане да се събудя някой ден и да не мога. Краката са ми малко подути, гледам много много да не ходя по жегата. Линия Негра с първата бременност ми се показа като след 6тия месец. Сега е едва забележима... тъкмо с мм гледахме преди малко и се чудихме кога ще стане по изявена... вече почвам да мисля да ли ще стане по изявена въобще... Мен друго ме притеснява обаче - пъпа. С баткото въобще не беше изпъкнал, дори и към края. С бебка от края на 6тия месец като се е показал и става все по- изпъкнал и по-изпъкнал и почвам да се притеснявам колко ще може още. Още месец и половина долу горе остава...

# 244
  • Мнения: 2 124
Моят пъп не изпъкна, но и аз имам някаква тъмна пигментация около него и не е от най-привлекателните гледки. Пръстите ми се подуха наскоро, нямам високо кръвно и изследвахме урина чиста е, та явно задържам вода, но е странно само в пръстите на ръцете, краката са ок.

# 245
  • Мнения: 275
И аз имам Simple Smile а да ви попитам от седмица насам много ме болят пръстите на ръцете.. направо нямам сила да ги стисна.. не са сякаш подути.. и много ми изтръпват, може да ми е малко глупав съпроса, но ми е чудно дали на някоя от вас и се е случвало?
На мен. Дясната ми ръка е като чужда вече повече от месец. Сигурно бебо ти е приклещил някой нерв.

# 246
  • Мнения: 151
И аз имам Simple Smile а да ви попитам от седмица насам много ме болят пръстите на ръцете.. направо нямам сила да ги стисна.. не са сякаш подути.. и много ми изтръпват, може да ми е малко глупав съпроса, но ми е чудно дали на някоя от вас и се е случвало?
и аз съм така особенно сутрин ме болят но уж не са ми надути не знам от какво се получава ,но като се замисля можеби са си надути задържаме вода и от жегата и от напредналата бременност заради това е така

# 247
  • София
  • Мнения: 62
И аз имам Simple Smile а да ви попитам от седмица насам много ме болят пръстите на ръцете.. направо нямам сила да ги стисна.. не са сякаш подути.. и много ми изтръпват, може да ми е малко глупав съпроса, но ми е чудно дали на някоя от вас и се е случвало?

Сутрин като се събудя са ми изтръпнали и като свивам пръстите кокалчетата ме болят. Търпимо е при мен...
Благодаря за отговора, значи и това е от бременноста 😃 и при мен е търпимо, но се зачудих на какво може да се дължи Simple Smile

И при мен беше така,споделих с наблюдаващия ме гинеколог и той ми предписа да пия магнезий.Сега съм по-добре,само от време на време сутрин се събуждам с изтръпнали пръсти на ръцете !

# 248
  • Мнения: 302
И моите пръсти от два дни болят и са подути. Утре ще ходя да пускам урина за всеки случай. Краката също са подути, но щом се събудя сутрин са спаднали, докато ръцете не.. Може би е от жегите, а и не е валяло да разхлади от седмица сигурно вече... Дайте да направим общ молебен за дъжд, много ми е горещо, а всеки ден обикалям по магазините и ще откача вече с тоя ремонт. Все нещо забравено има...

# 249
  • Мнения: 48
Момичета имате ли Линия Негра или незнам точно как се казва?


Да, от самото начало на бремеността
Защо?
Аз пък я получих чак в 8ми месец, а съм с много светла кожа

# 250
  • Мнения: 442
И моята едвам се забелязва, а пък съм бяла, даже незнам кога точно се появи,мисля че към  7мия месец, но пъпа ми е ужасен имах обица, но я махнах одавна и е ужас, така се е опънала кожата и имам червени петънца около него.

# 251
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 865
Мен друго ме притеснява обаче - пъпа. С баткото въобще не беше изпъкнал, дори и към края. С бебка от края на 6тия месец като се е показал и става все по- изпъкнал и по-изпъкнал и почвам да се притеснявам колко ще може още. Още месец и половина долу горе остава...

На мен пъпа ми се прибира и изпъква по няколко пъти на ден, взависимост на къде е решил младежът да се разположи. През повечето време е изпъкнал вече като цяло.

# 252
  • гр. Варна
  • Мнения: 469
И аз съм си доста бяла, а на мен ми се появи тази линия доста от рано Simple Smile явно при всеки е различно, независимо от цяета на кожата Simple Smile

# 253
  • гр.Бургас
  • Мнения: 152
И моите пръсти от два дни болят и са подути. Утре ще ходя да пускам урина за всеки случай. Краката също са подути, но щом се събудя сутрин са спаднали, докато ръцете не.. Може би е от жегите, а и не е валяло да разхлади от седмица сигурно вече... Дайте да направим общ молебен за дъжд, много ми е горещо, а всеки ден обикалям по магазините и ще откача вече с тоя ремонт. Все нещо забравено има...
Само кажи кога и го правим, че всички имаме нужда да се разхладим 😄

# 254
  • Пловдив
  • Мнения: 287
Момичета, а аз да ви се "похваля" - вече си имам стрии и то на краката!!! На корема засега нямам, но краката не успях да предпазя. Не ги мазах с крем така често, както корема и те ми се "отблагодариха"! Направо красота!!!

Общи условия

Активация на акаунт