Още мъничко остана септемврийче да целува мама

  • 32 064
  • 735
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 96
Здр аз съм Bibonche, но немога да си влезна в профила затова ще ви пиша от този 😊 втора бременност с момиче 34+6
Първият път когато тръгна раждането признаците бяха болка в корема и разтройство, след това ме присвиваха контракциите на 5 минути и болката беше голяма неможе да се обърка с подготвителните контракции те са по поносими  😊

# 586
  • Мнения: 2 124
Здр аз съм Bibonche, но немога да си влезна в профила затова ще ви пиша от този 😊 втора бременност с момиче 34+6
Първият път когато тръгна раждането признаците бяха болка в корема и разтройство, след това ме присвиваха контракциите на 5 минути и болката беше голяма неможе да се обърка с подготвителните контракции те са по поносими  😊
А когато пристигна в болницата имаше ли разкритие?
Съжалявам за малоумния ми въпрос обаче хич не съм наясно.

# 587
  • Мнения: 434
Аз не се наемам да давам съвети, че сама не се усетих 😁 същото бях чела и ми бяха обяснили. Стават по-силни и на чести равни интервали. Но при мен не стана така, цял ден имах контракции по няколко на час , после два часа само една примерно.. ту бяха много силни ту по-леки..
Това което отговаряше, беше че не спираха каквото и да правя, да лежа, да се разхождам, да взема душ... Продължаваха си.

# 588
  • Мнения: 96
Влезнах в 11 сутринта в болницата и в 16:40 родих с 2-3 напъна и натиск от акушерката и бебето излезе като тапа имах и 4 шева и ме питаха дали да ми връзват краката за да немърдам, но аз казах не тъй като ъо е изтръпнало и не се усети нищо и другото което незнаех след раждането докато си почивах краката ми неспряха да треперят около 30-40  минути

# 589
  • Мнения: 434
Контракциите започнаха със ставането сутринта, тапата ми изпадна следобед около 16-17ч,  към 12 вечерта, след цял ден обикаляне, не можах да заспя, болеше ме, цял ден контракциите не спряха  и отидохме до дежурния кабинет. Уж за преглед. Пък то разкритие 5см имах 5-6 на час но пак не бяха точно на 10 мин примерно..
В 1ч ме приеха, в 5ч родих.
Всичко от ставането сутринта, когато започнаха контракциите до раждането рано на другата сутрин, продължи около 19 часа. Като в болницата отидох последните 4..

# 590
  • гр. Варна
  • Мнения: 469
То май с колкото по-голямо разкритие отидеш, толкова по-добре Simple Smile

# 591
  • Мнения: 434
Така е, но сега ми е по-притеснено. Понеже сме извън града. Тогава бяхме близо до болницата... Сега имаме 30мин път . И при първата по-силна контракция съм нащрек. Да не изпусна момента.. след тоя лек гаф първия път ..

# 592
  • Мнения: 2 124
Така е, но сега ми е по-притеснено. Понеже сме извън града. Тогава бяхме близо до болницата... Сега имаме 30мин път . И при първата по-силна контракция съм нащрек. Да не изпусна момента.. след тоя лек гаф първия път ..
Ами то сякаш звучи много добре не като гаф, спестила си си много часове стрес в болницата или поне аз така разсъждавам, явно си издържала дълго на болката преди да отидеш в болницата.

# 593
  • Русе
  • Мнения: 301
Момичета, а кога ви казаха да спирате магнезия? Мен днес даже не ме пита дали го пия, а аз го пия по веднъж или два пъти на ден, понеже имам стягане на корема, но не болезнено...

# 594
  • гр. Варна
  • Мнения: 469
Момичета, а кога ви казаха да спирате магнезия? Мен днес даже не ме пита дали го пия, а аз го пия по веднъж или два пъти на ден, понеже имам стягане на корема, но не болезнено...
Знам че се пие до края на 36г.с

# 595
  • Мнения: 434
Така е, но сега ми е по-притеснено. Понеже сме извън града. Тогава бяхме близо до болницата... Сега имаме 30мин път . И при първата по-силна контракция съм нащрек. Да не изпусна момента.. след тоя лек гаф първия път ..
Ами то сякаш звучи много добре не като гаф, спестила си си много часове стрес в болницата или поне аз така разсъждавам, явно си издържала дълго на болката преди да отидеш в болницата.

Така се оказа в крайна сметка. Може би заради това че стана бавно разкритието, се понасяха болките.
Магнезия не ми е казала да го спирам. Аз пия по 1-2 на ден. Иначе много крампи на краката получавам.

# 596
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Никакъв гаф, даже екстра ти се е получило Simple Smile
Днес бях в Лидл, взехме памперси Лупилу 2-ка и Тужур 1-ца, че бяха още по-намалени. От текстила също харесах някои неща, но реално всичко имаме вече и няма нужда.

# 597
  • Мнения: 384
Магнезият го спрях като влязох в 36та седмица, защото откакто ми вляха 4 банки Кормагнезин, почти ми спряха подготвителните. На тоновете не се отчитат никакви контракции и акушерката каза да го спирам, че както вървяло съм щяла да пренося.

# 598
  • Мнения: 223
Аз магнезия го спрях 2 дни преди да вляза в 9-тия. АГ-то ми каза да го спирам. Сега си имам от тези подготвителните контракции, без болка, нищо повече. Бебчо май ще си седи до термин 😁💙

# 599
  • Мнения: 48
На мен по гръб ми става лошо, отначало винаги така ме слагаха ама последния път ги помолих да легна на една страна.

То и аз се препотих сто пъти Confused
Ама трябваше да си кажа, а не да се мъчим с бебка и после да се филмирам
Аз съм почти в седнало положение, иначе не могат да ги измерят. Първият път ми ги периха 3 часа към час и половина на едното бебе и толкова на другото и те полудяват и само се местят и ритат и апарата пищи направо ужас

Общи условия

Активация на акаунт