Кукундрела дири кукуруз голем, де да го намери в тоз кален летен ден - 91!

  • 30 910
  • 746
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 4 770
Хейлоу (къкту вика кака Бийонсе)!

Нерка, толкуз да гу тача тоз Пратчет. Ся гу тача ощи повичи... Joy Миси ти. Hug

Наталчи, бържи да са упрая детиту. Hug

Миси, чиститу и стисками палци. Simple Smile

# 151
  • загубено
  • Мнения: 6 598
Аз чакам Цециту да ма осинови :flutterr: Примерна щерка ши бъда Mr. Green



Опа ,на опашката.

# 152
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Саму са докооам ду къщата на мурету и спонсура, сички ша ва осинувя.

# 153
  • Мнения: 4 770
Саму са докооам ду къщата на мурету и спонсура, сички ша ва осинувя.
Ш стисками палци сичкуту кукундрел тугаз. Joy

# 154
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 22 149
Ами ко да ва прая сига като сти рекли каща на мурету, та къща на мурету.
Мииии, имъм тука идни, ами ко да ва прая, ша ги давам.
На Цецката най-напред, с две стаи, щот аку усинуви Барилинката да има и за нея. Да пуисня - мецидеса на котките е спрян утпред, а тува розовото е спа вана.



На Сиринцито, ето чедо и на теби, ни можах да сваря футьойля да прибера, ша ма звиниш.



Кой друг искаши? Ина сига са строи, на Нерка щи я давам



Да са пучерпити с карпуза, най вечи Хъшиту



Наталчо дано се управи детето по-бързо, може водичка да е влезнала в ухонцето.  Hug
Пете, не забравяй сутрин на гладно една лъжица "майната му"!  Hug
Онз, всичко шъ съ упрай, космоса виновен щот има черни дупки, тъй да знайш.  #2gunfire
Миси, девичките са хубави хора, аз имам у нас една на 03.09. родена, мъжо ми, кусата ми пубиля ут него, иначи не е лош чуек.  Joy
Демич,  Hug
Ментус, за загрявка










# 155
  • загубено
  • Мнения: 6 598
Алфи,сга шми треби и бригада да я довършва. Шъ търся де.
Инак тенкю сестро. Kissing Heart

# 156
  • Мнения: 5 230
Саму са докооам ду къщата на мурету и спонсура, сички ша ва осинувя.
Party Party Party

# 157
  • Мнения: 30 042
Наталчо дано се управи детето по-бързо, може водичка да е влезнала в ухонцето.  Hug

М, да, водичка е влязла....ама драмата е голяма! Нали трябва да се поглезим на мама.... Mr. Green Мина де, все едно нищо не е било...

Сички сте на мурету, мени не мъ каните....!!!!

….затуй отивъм на бали пък!

# 158
  • Мнения: 4 770
Прювет, кукис!

Наталчи, радвам съ, чи дитету съ й управило вечи.  Hug

Алфич, а за мени инъ къщурка ни устана ли? Thinking

# 159
  • Countryside
  • Мнения: 11 654
Хилоу кукис! Как сти? Наструението как е?

Наталчу, дицата са тъй преди пучифка цъфват с некуй бацил. Наталчу ридактиръм са, то миналу! Айду убава пучифка! Тей са мамини глизунчита! Мъ нашти съ, убичами си ги! Mr. Green

Нерче, страотни картинки, душа. Мъ ас няям времи да ровя, убачи да знайш уцинявам ги пу дустойнству!

Хеката, мъжку, па дева  Mr. Green Имах навремиту ино гаджи Дева гулям педант, напрау ми дигаше нервите за чистене, пране, готвене, пък кък са контеше, пичи ут мени... Ни съ спугудихми де, карахми съ зъ углидалуту. Mr. Green Мъ пузнаам и двама готини девички, душа човеци. Малко са клюкарки и контета, ма са инресени ора, точни, а са и готини за купон.
Успех ду края и да съ пуфалиш с мерки и теглилки!

Балеринке, без таквиз. Нариди са на упашката ку убичаш Mr. Green
Аз чакам Цециту да ма осинови Flutter Примерна щерка ши бъда Mr. Green

Последна редакция: ср, 08 авг 2018, 13:48 от Сиренце

# 160
  • Мнения: 4 770
Сирини, прювет! Интиресни наблюдения имаш за нас, Девите. Mr. Green Аз познавам доста, и жени и мъже и повечето сме кротки, точни, перфекционисти и доста интуитивни. Мъжете Дева са повичету тихи душички, приличат си малко с Телците. Има и изключения, от куиту убачи ти пада шапката како е това животно. Joy
Като цяло съм забилязала убачи, чи симейната срида пунякога играе по-голяма роля в уформяниту на чувека ут зодията. 

# 161
  • Мнения: 5 230
Няма да са притиснявате систрички, Цециту каза, чи всички ша ни зима Heart Eyes

# 162
  • Countryside
  • Мнения: 11 654
Сирини, прювет! Интиресни наблюдения имаш за нас, Девите. Mr. Green Аз познавам доста, и жени и мъже и повечето сме кротки, точни, перфекционисти и доста интуитивни. Мъжете Дева са повичету тихи душички, приличат си малко с Телците. Има и изключения, от куиту убачи ти пада шапката како е това животно. Joy
Като цяло съм забилязала убачи, чи симейната срида пунякога играе по-голяма роля в уформяниту на чувека ут зодията. 
Ааа Петенце, Девичка ли си душа! За женскити Деви ни съм съ изказвалъ! Пузнавам саму ина и мноу си паснахми, мъ фанъ гуратъ тя у чужбинску. Иначи ас съм Тилец и би тряялу съ либя с Деви, ама мъжкоти Деви ми идат прикалену метрусексуални и мноу ми съ фръцкат. Ну аз пузнавам саму 4 мъжки Деви, двама мъ кефят (сигур щот не са ми у къщата Mr. Green )и сми дружки, другити двамъ са уникум(ино бифшу гажи и идин бифш кулега). Няма такоз жиуотну!  И си държат на тяхнуту ду уткат и наистина са перфекционисти чак ду потрис!

# 163
  • Мнения: 4 770
Сирини, ам ти Телец ли си? Тъй казвай. Виждам яз, чи си възпитано и кротку, начи ут зодията е. Mr. Green Телцити ги убичъм и туйто. Имам такава приятелка и нямам оплаквания изупще. Innocent
Дева съм, да, ну хич ни съм съ засегнала, аку тъй си мъ разбрала. Жалку за твойта приятелка Дева, наистина сме разбрани чиляци и ценим близките и приятелите си, до степен, че са ни слабост. И сми пирфикциунисти, вярну й, признавам. Ну ут туй качиство могат да съ извлекат многу позитиви. Сал да ней пукрай нас някуй дет за нищу ни му дреми или убича да "владее хаоса", разбирай да живее в кочина, чи тугаз става многу лошу...
То мъжка Дева сий малку оксиморон. Имала съм две такива гаджита - ино детска либоф ощи в 8 клас и ино вечи на около 20г. Убачи и ут двети съм многу дуволна - то уважение към мен, то възпитание, то жестуве. Просту няа за ко да са фани чуек да съ уплачи. Напрау мъ фкара в размисъл... Blush

# 164
  • Countryside
  • Мнения: 11 654
Петенце, радвам са чи ни си съ засегнала, аз всъшнус и лоши нища не съм казала. Иначи съм Телец, ама с асцедент Лъв и хич нямам търпение, все гледам да дам акъл и не убичам глезутии, мъ иначи съ контя. А мъж да са глези и да са конти(поичи ут мени) ми е много анти-мъжку, признаам си. Иначи съм възпитану и кротку животну, дукат ни ма идосат. Посли става страшну.
Иначи си чувствитилна натура и възпитънъ! Аз много мноу се кефя на подобни хора, днешну времи са редкус! Усвен туй викаш галантни мъжвки деви, ма да кат са замисля и цвитя ми пударява дажи, гажиту дажи гривни ми плети, та са румантични верну си е.
Абе сичките зодии са готини, ду чувек си е. Ку е свестен и не е заяден чувека ши са ръзбврети, па ку ще да сте двата полюса. Та тъй за зодиити. Ну най-нипунятната ми зодия е и си устава Рак.

Общи условия

Активация на акаунт