Китен 2018 - 2019 г.

  • 48 779
  • 609
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 124
Melani_M, аз няма да съм ти от полза , не съм почивала там, но все пак...
Заглеждах го и аз хотела, миналата година дори бяха много изгодни цените. Да, наистина е близо до плажа, има морски изглед, има 2 големи сгради (блокове) Тук писа един господин , беше много доволен , но май беше без изхранване и миналата година. Харесваше му гледката, било чистичко и си имало нужните неща за тази цена (но доста по-евтино от сега)
Тази година реших да го видя на живо, имах възможност , влезнах дори вътре оградената част . Има места за паркиране, но не е чисто, имаше разхвърляни неща строителни, дори бяха струпали някакви стари мебели от единия блок. Вярно беше края на юни , може би са се подготвяли , но ... като необитаемо. Отидох и до басейна, харесваше ми на снимките, има такъв , на близко място е , но....не бих влезнала в тази водя. На дъното всякаква мърсотия. Времето не беше хубаво и за плаж , може би затова нямаше и хора, но... Шезлонги не помня дали видях. Пейките бяха счупени , където имаше. Някак има пространство , но доста труд им трябва да постегнат базата и средства. Имаше и персонал видях, но си има доста работа там. За храната не знам, ресторанта е вътрешен май, не видях външни маси, гледах да излезна, не беше моето място.
Вижте за Атлиман бийч или парк беше , вече не помня, той е срещу него почти , дори по-близо до плажа. Не че е нещо , ама поне ми се вижда по-подържано. Но пак пиша, аз отвън съм гледала, тук миналата година един татко го хвалеше и беше почивал.

# 31
  • Мнения: 68 579
Хотел Кремиковци е соц. Повечето мнения са отрицателни, разбира се има и доволни от него. Зависи кой какво търси и за какво е готов да плати.
Лично аз не разбирам защо се настоява за лични впечатления, след като те са силно субективни.
Снимките от друга страна са обективни и по тях преценката е лесна - виждаш и преценяш дали ти харесва или не те кефи.

Ето тазгодишен опит с хотела-пост 154
http://www.bg-mamma.com/?topic=997710.150

# 32
  • София
  • Мнения: 1 871
За Кремиковци - бяхме там миналата година, защото се подведохме по изгодната оферта. 240 лв за двама в стая с тераса и изглед към морето, с включени закуски и вечери за пет нощувки. На снимките стаите изглеждаха широчки и добре. Да, ама на живо изобщо не беше така. Тази година като разглеждах предложения за Китен, видях, че цените са доста нагоре. Обадих се да питам какво ги е променило, и момчето, за което стана дума по-горе в темата предишната, много мило и драго ми обясни, че вече са пуснали и собствения си ресторант, който миналата година не работеше и изхранването ставаше в ресторанта до входа на хотела.Та не мисля да повторя резервация в двете високи сгради. Има там и бунгала, но те пък са още по-скъпи, а не вярвам да изглеждат чак толкова по-добре от стаите в блоковете.

# 33
  • Мнения: X
Аз не мисля, че нещо би се променило в Кремиковци. Преди две лета бяхме там, няма да повторим.

А най-хубавите пици според мен са в Морското дъно. И не само пици, обедното им меню е страхотно. Порциите - огромни.

# 34
  • София
  • Мнения: 250
Миналия месец се върнахме от Кремиковци. Не бих повторила! Стаите са тесни. В коридора има един гардероб с провиснали панти, който не побира много багаж. В банята мирише на мухъл. Имахме само закуска, която се състоеше от пържени филии, макарони на фурна, колбас, кашкавал сирене и плодове. Кафето е от автомат, ако не си претенциозен - бива. На закуска на входа на ресторанта седят двама или трима от персонала и отмятат от коя стая си. Чувствахме се малко като в затвор със свободен режим.
Като изключим всичко останало гледката е уникална.
Срещу сумата от 62лв за стая двойка само заради гледката, според мен не си заслужава.

# 35
  • Мнения: 162
Благодаря за мненията на всички за Кремиковци!
Смехорана,вие в реновираната част ли бяхте?Басейна в какво състояние беше?

# 36
  • Мнения: 3 727
Здравейте! Препоръчайте от опит семейно хотелче в близост до плажа с добра храна и паркинг?

# 37
  • Мнения: 46
Искам да спра всички, които са решили да направят грешката да отседнат в Китен Бийч хотел. Ние бяхме там и съжалявам много, че се излъгах и хвърлихме толкова много пари за нищо. Ако това е хотел 4 звезди то аз съм трамвай! Хигиената е нулева.. за 5 дни единственото "почистване" на стаята беше изхвърлянето на боклука! Няма смяна на хавлии, чаршафи.. Нищо! Камериерките бяха най - много 4 за целият хотел и не говореха български.. бяха украйнки. Никакво вежливо отношение от персонала.. не поздравяват и така ни говореше охрана ли беше все едно на негови разноски сме дошли. Храната беше еднообразна.. всеки ден една и съща с леки изключения. На бара на басейна не винаги има алкохол. Вътрешния басейн не работи, както и фитнеса и т.н.В ресторанта няма детски столчета за хранене.. ние бяхме с дете на 1.6 г. та представете си как го хранехме! Тръгнахме от вкъщи с идеята, че ще дадем малко повече пари, но поне да ни е хубаво... но единственото което получихме е урока :НИКОГА ПОВЕЧЕ В КИТЕН БИЙЧ!!!

# 38
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 013
В четвъртък сутринта голям зор видяхме с приятеля ми при намирането на двойна стая за 3 нощувки - за час и половина обикаляне и звънене влязохме да видим само две стаи, на другите места отговаряха, че нямат двойки... Така ли пък навсякъде само тройни стаи имат или просто вече и за 3 нощувки им се струва малко Rage 
Иначе едната вечер решихме да седнем във Вкусна гозба - толкова отвратителна пица май не съм яла, блатът трудно се дъвчеше още като беше топла, а като изстине не знам на какво щеше да прилича. Обслужва ни някакво супер разсеяно и неадекватно девойче, което на съседната маса сервираше храната без да е донесла прибори...

# 39
  • Мнения: 68 579
Не искат за толкова кратко време според мен....къде намерихте в крайна сметка?

# 40
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 013
Имаме и други пътувания и затова за толкова малко време търсим, тъй като не искам да пропускаме Китен Simple Smile Миналата година търсихме само за 2 нощувки, но не беше чак такъв голям зор като тази година. В крайна сметка решихме да попитаме в къщата, в която отседнахме миналата година, без да има табела за свободни стаи. Това е къща Никея (над хранителни стоки Никея, където преди години имаше заведение със същото име), на самия център на Китен - ул. Атлиман. 40 лв. двойна стая със самостоятелен санитарен възел, тераса, хладилник и климатик (който не се заплаща допълнително).

# 41
  • Мнения: 68 579
Вие сте си в правото - аз не казвам нищо. Но то е като с такситата - за две преки не се навиват да возят, въпреки, че са длъжни.

С питане и до Цариград се стига - много си е вярна приказката Simple Smile
 Браво, че сте намерили все пак.

# 42
  • Мнения: 197
намерихме ключ за Мерцедес на плаж Атлиман срещу хотел Ариана[[/img]/i]

# 43
  • Мнения: 44
Здравейте! Препоръчайте от опит семейно хотелче в близост до плажа с добра храна и паркинг?

В хотел Ариана сме от вчера.близо е до плаж Атлиман.храната е добра.намира се все нещо което да им хареса на децата.стаите самалки но става все пак.има няколко комарчета.няма мрежа на терасата против комарите

# 44
  • Мнения: 4 393
Малко инцидентно ще ходим в Китен през септември. Моля за скорошни отзиви за хотел Каменец.

Общи условия

Активация на акаунт