Китен 2017г./2018г.

  • 67 224
  • 754
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 28
Здравейте, майки с деца. Знаете ли за детска кухня с пункт в Китен? Или само с доставка е до там. Гледах Банбини доставя до там, но така се връзваме цяла сутрин да чакаме доставка / до 12.30/ за това търся пункт.

# 151
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 227
защо не попиташ в общината им ?
може би в кухнята на тяхната детска градина да се предлага детска храна.

# 152
  • София
  • Мнения: 109
Гледам на уеб камерата на Атлиман, първите 3 реда задължително ли са чадър с шезлонги или може само чадър?

Да се едитна: В момента са наслагали шезлонгите на първите 2 реда, а на третия има плажуващи само на чадър, дали така ще процедират и през юли?

Последна редакция: пн, 04 юни 2018, 10:56 от Slun4eva

# 153
  • Мнения: 6 159
До преди 2 г. имаше детска градина в самия  център /на ул. "Странджа" / до Общината . Може и направо там да се провери .

# 154
  • София
  • Мнения: 2 016
Някой ходил ли е в Хотела на Кремиковци? Събирам спешно мнения, че трябва да направя резервация.

# 155
  • Видин
  • Мнения: 6
Здравейте, направила съм резервация за станцията на БНТ от 8.07 - някакви отзиви от там - как са стаите, близо ли е до плажа, някой да има снимки отвътре, запазили са ни двойка стая, а сме двама възрастни с 5 годишна девойка?

# 156
  • Мнения: 8 942
Близо е до плажа, стаите са много малки.

# 157
  • Мнения: 9 442
Здравейте, направила съм резервация за станцията на БНТ от 8.07 - някакви отзиви от там - как са стаите, близо ли е до плажа, някой да има снимки отвътре, запазили са ни двойка стая, а сме двама възрастни с 5 годишна девойка?

Бяхме там преди 3-4 години. Стаите в действителност са много малки, бих казала-правоъгълни. Леглата са тип "сандвич" и като се разпънат няма място за минаване. Иначе са със самостоятелна баня и тоалетна, прилично изглеждащи.

# 158
  • София
  • Мнения: 2 016
Ще споделя мнение за Хотел Кремиковци - Китен, цяла седмица се опитвах да направя резервация. Оказва се , че хотела има два сайта със различни телефонни номера за контакт. На посочените електронни пощи абсолютно никой не отговаря. И така най-после се свързах по телефона, момичето едвам отговаряше, беше му супер неприятно, че искам резервация. В крайна сметка набързо ми записа името и ми каза готово, щяла да ми изпрати банковата сметка по която да платя. Е вече втора седмица я чакам сметката. Звънях отново и ми се обади този път момче, малко по - любезно от момичето но все същата работа. Още чакам и от него банкова сметка. До 3 три дни от резервацията трябвало да се плати - ама неможе защото никой не ти дава сметка за да платиш. Поисках им номер на резервация, няма такъв, номер на стая немогат да ми кажат, чудя се как само по име и фамилия се ориентират. Започнах да се притеснявам, каква ли ще бъде храната, аз исках със включени три хранения. След като нямат интерес от резервации на клиенти, кой знае какви буламачи ще са ястията. Затова вече имам резервация във друг хотел, където искат да имат клиенти и да ми вземат парите. Пиша всичко това за информация и дано да съм полезна на някой.

# 159
  • Сф
  • Мнения: 10 668
Хубаво си направила.Това е стара соц база- не бих рискувала при това предлагане на хотели.Тук от квартала ходи едно семейство преди 3,4 години, но не повториха.Освен че им е било евтино , нищо хуб аво не чух.А и гледах някакви клипчета за Кремиковци, отврат ми се видя базата.Евтино и на друг и места може си мисля аз и то по- добри- Еос, Валена и т.н .

# 160
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 752
Здравейте. В края на юни ще почиваме в Китен. По време на почивката мм ще има РД. Препоръчайте ми заведение, в което да отпразнуваме, по възможност без чалга, нещо със спокойна атмосфера и вкусна храна.
Да си побутна питането.

# 161
  • Мнения: 9 442
Здравейте. В края на юни ще почиваме в Китен. По време на почивката мм ще има РД. Препоръчайте ми заведение, в което да отпразнуваме, по възможност без чалга, нещо със спокойна атмосфера и вкусна храна.
Да си побутна питането.

Ами, всичките Ви въпроси са задавани и
 коментирани в предишните теми, да не кажа и в тази. Вместо да си побутвате питането се  върнете назад и четете. Никой не Ви отговаря, защото едни и същи въпроси се дъвчат многократно.

# 162
  • В.Търново
  • Мнения: 6 687
Кремиковци наистина е със стара база., Не се хващайте с този хотел.

# 163
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 227
Здравейте. В края на юни ще почиваме в Китен. По време на почивката мм ще има РД. Препоръчайте ми заведение, в което да отпразнуваме, по възможност без чалга, нещо със спокойна атмосфера и вкусна храна.
Да си побутна питането.
то дали ще отиде група от 10-на човека на заведение или пък същата група ще празнува РД   е все тая. вие сте 10 клиента .
иначе във всяко заведение ако предварително се уговорите могат да запазят места по ваш избор.
за храната ... зависи от готвача. доста заведения се отдават под наем и тези с хубава храна през миналата година  тази може да са с лоша поради новия наемател и лош готвач.
кажи и кога ще бъдете в Китен. ако сте през септември  до тогава доста от пишещите тук ще са минали през заведенията и ще имат впечатление от първа ръка.

# 164
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 752
Ще бъдем в края на юни. В интернет попаднах на р-т Скалите. Имате ли инфо за него?

Общи условия

Активация на акаунт