Китен 2017г./2018г.

  • 67 264
  • 754
  •   1
Отговори
# 135
  • Сф
  • Мнения: 10 700
На 3 крачки от плажа? Кой плаж?
Та той направо е извън Китен!

# 136
  • Мнения: 69 067
Свободна зона има ли МЕЖДУ платените? Да не е само отзад свободната....че аз обичам на първа линия, за да мога да наблюдавам детето когато е във водата....

# 137
  • Мнения: 8 966
Свободна зона има ли МЕЖДУ платените? Да не е само отзад свободната....че аз обичам на първа линия, за да мога да наблюдавам детето когато е във водата....

Ето я свободната зона на Атлиман. Завърти надясно и ще видиш от къде почват чадърите. Горе долу половината. Предтави си я сега с човек върху човек до човек, както на пясъка, така и в морето. На 50 см от теб има човек. За да си на първа линия там, трябва да отидеш сигурно в 7 часа сутринта. А и за да виждаш детето, трябва да си до него. Лудницата наистина е голяма.

Тук виж на южния плаж. Между чадърите има свободна зона.
На плажът пред къмпинга всичко е свободна зона, широк и голям плаж. Охраняем е.

# 138
  • Мнения: 69 067
Навалицата не ме плаши...и в Поморие бе така на центр.праж.😊

Благодаря...прегледах камерите. Абе ще се оправим....ние сме раннобудни...

# 139
  • Мнения: 6 161
Аз винаги си взимам чадър за 6 лв. ,така си осигурявам достатъчно място на първа линия ,сянка и не се боря  с вятъра при закрепването  на малко чадърче.

# 140
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 315
Свободна зона има ли МЕЖДУ платените? Да не е само отзад свободната....че аз обичам на първа линия, за да мога да наблюдавам детето когато е във водата....
до миналата година свободната зона беше зад спасителните постове. сега виждам , че това място е разширено - т.е.  по-голямо пространство са оставили.  зад чадърите  до дървената пътека също е свободна зона. а след пътеката цялото пространство е свободно. то е някъде около половината площ от плажа като цяло.

Аз винаги си взимам чадър за 6 лв. ,така си осигурявам достатъчно място на първа линия ,сянка и не се боря  с вятъра при закрепването  на малко чадърче.
гадното е , че първите 4 реда от чадърите са с шезлонги. искат поне 1 да се ползва. е , може и метър да се мине понякога , но в повечето случаи съм виждал да предупреждават за това.
след 4-я ред са само чадъри без шезлонги.
и дават фискален бон за чадър  Laughing

# 141
  • Мнения: 1 498
Да се запиша в темата на Китен  Simple Smile Всяка година сме там. Тази също  Simple Smile

# 142
  • Мнения: 69 067
ЗАД постовете ли? В Поморие беше ДО постовете и имаше излаз на вода....хммм.
Гледах аз снимки и камери....но сякаш не виждам такава лента между чадърите. Освен в края.

# 143
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 315
ЗАД постовете ли? В Поморие беше ДО постовете и имаше излаз на вода....хммм.
Гледах аз снимки и камери....но сякаш не виждам такава лента между чадърите. Освен в края.
в Поморие плажа е доста по-тесен от южния на Китен.
сложи очилца и виж изгледа от камерата.  Laughing  има зона с чадъри , има и такава без - със същата големина.  а пък от другата страна на дървената пътека (на тази откъм морето) е само свободна зона.

# 144
  • Мнения: 69 067
Турих лупите и тоз път видях...Joy

# 145
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 315
остава да си поискате от администраторите по една шапка с надпис "бг-мамма" , да се срещнете съфорумците и снимате с шапките. Joy

# 146
  • Мнения: 6 161
Миналата година  тръгнахме за Китен , но в последния момент ни  закараха в Приморско , защото  една велика администраторка беше дублирала местата ни /изкарахме си супер /. За това имам впечатление  за чадърите от предишната година - има  зони с чадъри и шезлонги и такива - само с чадъри . Освен това си има  и за свободно плажуващи те , но там е ужасно  нагъчкано и е много некомфортно - буквално на  50 см от главата ти  се чекнат съседите , да не говорим да преминаващите и пясъка , който хвърлят .
Аз повече заради това взимам чадър -осигурява ти няколко  кв. метра спокойствие .

# 147
  • Мнения: 69 067
Нагъчканото мен не може да ме изплаши. С малко дете няма как да легна и да затворя очи, така че или съм в морето, или гледам натам....
Колкото искат могат да се чекнат и тичат...стига да не ми съборят чадърите Joy

# 148
  • Мнения: 1 349
Коментирахте Поморие, бяхме миналата година на плажа в стария град (не знам дали той се води централния) такава бутаница не съм виждала никъде, дори имаше дни в които нямаше едно местенце за 2 хавлии, та си платихме.

В Китен сме ходили над 6-7 пъти, винаги на северния плаж, намирали сме си място на 1 линия в свободната зона, вярно е бутаница и там, но определено е по-добре от Поморие. Ако идете по рано няма да имате проблем.

# 149
  • Мнения: 69 067
Да...в Поморие в стария град е централния плаж. Беше ми съвсем ок там....сега разбирате, че гъчканото не ме плаши. За всеки се намира местенце под слънцето.... 😆

Общи условия

Активация на акаунт