Китен 2017г./2018г.

  • 67 309
  • 754
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 1 441
Атлиман е пренаселен, пък южния е с черен пясък, в жегата замирисва на препечени пети като ходиш по него.

# 121
  • Мнения: 9 472
Много ви благодаря, момичета.
Значи ул. Странджа ли да гледам - тя ли е най-близка до южния?
Плажа в ниското ли е, чета за някакви стълби?

Мими, тихо ли беше при вас, в смисъл атракции шумни има ли в близост, жива музика-такива работи....

Ох, как ми се доходи рязко на моренце...
Ние винаги сме минавали покрай станцията на БНБ но и стълбите не са чак такъв проблем е малко тегаво ако ги качвате в най голямата жега/Района е тих няма шумни заведения.Чували сме музиката от Шопите но часа за спиране се спазва.

БНТ

# 122
  • Мнения: 69 259
В такъв случай хотелите до автогарата и къмпинга не са ли по-подходящи откъм равен достъп до плажа?
Стълбите ги гледам че са в северната част на южния плаж..Thinking

# 123
  • Мнения: 9 011
Хотелите до автогарата са близо и се ходи по равно до плаж Атлиман. До къмпинга е баир. Хотелите до станцията на БНТ са близо до южния плаж.

# 124
  • Мнения: 69 259
До южния никакъв равен достъп ли няма?
Нещо не се разбирам с гугъл стрийт...а и по стълбите не ще да върви....

# 125
  • Мнения: 3 285
До южния никакъв равен достъп ли няма?
Нещо не се разбирам с гугъл стрийт...а и по стълбите не ще да върви....
Покрай Додо Бийч .Единствено покрай станцията на БНТ не е равно но това са 30-40м сигурно.

# 126
  • Мнения: 9 011
Единствено в Славини Сий ако сте, няма да се катерите по стълби или поне малък баир. Всичко друго е катерене поне 5 минути.

# 127
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 427
Атлиман е пренаселен, пък южния е с черен пясък, в жегата замирисва на препечени пети като ходиш по него.
черен пясък може да си видял на друг плаж, не и на южния китенски  Laughing
сега пак гледах камерата за да видя да не би да са докарали черен пясък.  ами не са. златист си е.
вече има поставени чадъри в първи и втори сектор. трети ще е утре.

# 128
  • Сф
  • Мнения: 10 770


Ето за Тетето съм снимала Северния- Атлиман, юли началото. 😀
С кола е по- гот- кеф ти ммц, кеф ти Перла. Тете, що така пеша?
Все тая до кой плаж ще сте.Китен е малък.И аз помня едни стълби към южния, иначе не знам как се слиза.Към къмпинг юг пак е наклон- без стълби.Като гледах едни хора как го качват в жегата- жал ми стана от колата 😜Stuck Out Tongue Winking Eye

# 129
  • Мнения: 69 259
Не не..близо искам. На две-тре крачки да ми е.
Мале, ще сменям май дестинацията....Satisfied

Мерси за фотосите. 😊

# 130
  • Мнения: 6 272
Тета ние ще сме тука  https://pochivka.bg/semeen-hotel-kontinental-9000-o21080 На самия южен плаж било  Flutter ,ама сега незнам дали ще има стълби да качвам  Mr. Green

# 131
  • Мнения: 3 285
Тета ние ще сме тука  https://pochivka.bg/semeen-hotel-kontinental-9000-o21080 На самия южен плаж било  Flutter ,ама сега незнам дали ще има стълби да качвам  Mr. Green
Вие ще качвате баира Wink

# 132
  • Мнения: 69 259
Да...падате се вдясно от стълбите. Виждам път надолу и слизате в северната част на южния плаж, доколкото се ориентирах.
Аз търся тройна стая с три легла. Може и квартира. Не държа на хотел и на звездите...
Вие сте до море, но там няма плаж под хотела.
На мен ми е скъпа тази оферта...Stuck Out Tongue Winking Eye

# 133
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 427
Тета ние ще сме тука  https://pochivka.bg/semeen-hotel-kontinental-9000-o21080 На самия южен плаж било  Flutter ,ама сега незнам дали ще има стълби да качвам  Mr. Green
в близост до южен плаж е. за 5-6 мин.  с детски тръс ще сте на плажа  Laughing
бих препоръчал да сте след 2-ри пост на спасителите. в началото са чуждестранни деца (русначета).
втори пост в момента вече е изправен. вижда се на камерата. флага е зелен.  Laughing
малко пояснение:  на сайта на общината където пише  изглед от северния плаж всъщност е камерата на южния. а изглед от южния е камерата от северния.

# 134
  • Мнения: 96
Да...падате се вдясно от стълбите. Виждам път надолу и слизате в северната част на южния плаж, доколкото се ориентирах.
Аз търся тройна стая с три легла. Може и квартира. Не държа на хотел и на звездите...
Вие сте до море, но там няма плаж под хотела.
На мен ми е скъпа тази оферта...Stuck Out Tongue Winking Eye

Вашето място е хотел "София"! Хотела е уникален, Управителката е страхотна, храната е повече от вкусна. Всичко е супер и е само на три крачки от плажа.

Общи условия

Активация на акаунт