Avon - обсъждане на продукти тема 25

  • 68 708
  • 822
  •   1
Отговори
# 150
  • Бургас
  • Мнения: 16 121
Благодаря ти много!

# 151
  • Мнения: 13 806
Скрит текст:


Момичета, за какво беше тоьи крем? Някой да го е използвал? Мнение!

Това ми е от любимите гелове. Аз пък много харесвам всичките (И с хайвер и с перли и с моринга). За сведение кожата ми е чувствителна и много суха ,на 50 съм. Използвам ги лятото за през нощта. Кожата ми дръпва всичко. Нито мазнее нито лъщи. Като се втрие с масажни движения няма блещучки. Не ми мазнее както примерно Аню златен, Платинум или сюприм. Но пък Аню Хидратиращия ми идва не толкова овлажняващ. Тези гелове на планетата спа са ми екстра.

Последна редакция: нд, 30 сеп 2018, 10:05 от bubanka

# 152
  • Перник
  • Мнения: 726
Привет, момичета!
Искам да ви попитам, знаете ли дали парфюмът femme е спрян от производство?

# 153
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Вече е Eve Elegance. В посочената от теб опаковка и под това име не се предлага. Пускаха го доскоро в нетна и страниците с намаления.

# 154
  • Перник
  • Мнения: 726
Благодаря, Ивче! Simple Smile
За последно го поръчвах март месец и от тогава не съм гледала каталозите.

# 155
  • Мнения: 37
Здравейте Blush Вече около месец ползвам шампоана Supreme Oils, ексфолианта за лице с арганово масло и маската за коса с маслина на Планет спа, както и крема за лице nutra effects с 5 масла. Доволна съм от всичките продукти Heart Eyes
Шампоанът изненадващо се справя добре с моята коса, която е много изтощена и дори с професионални шампоани не мога да очаквам нещо кой знае колко невиждано Cry След него забелязвам, че косата ми е по-лъскава и изглежда малко по-здрава. Ароматът му ми допада много, леко сладък и луксозен е.
Маската за коса с маслина от Планет спа много ме очарова, не бях очаквала такъв ефект от ейвънска маска - мека, загладена коса с блясък. Определено ще я поръчам пак, защото за мен върши работа, която маски за 40-50лв не можаха да свършат. Heart
Ексфолиантът с арганово масло на Планет спа е перфектен за моята на моменти страшно суха кожа, стигаща до белене. След него кожата ми остава много мека и озарена, обожавам да го ползвам. Най-добрият ексфолиант за лице от Ейвън за мен. Запасила съм се с няколко от него Blush
Кремът с 5 масла nutra effects също успява да се справи със сухата ми кожа много добре, попива идеално, без да оставя мазен слой. Ползвам го вечер или преди да се гримирам. Много хора около мен го харесват, може би всички, на които съм го препоръчвала вече ползват втора или трета опаковка от него.
Съжалявам за дългия отговор, но просто доста продукти ме впечатлиха напоследък BlushHeart Eyes

# 156
  • Мнения: 2 800
Rebel е страхотен и много траен. Сладникав аромат, доста по различен от този на страничката в каталога. Ако искате да го пробвате по-добре си вземете мостра или 10-те милилитра, но не разчитайте само на страничката за да усетите истинския аромат.

# 157
  • Мнения: 37
Rebel е страхотен и много траен. Сладникав аромат, доста по различен от този на страничката в каталога. Ако искате да го пробвате по-добре си вземете мостра или 10-те милилитра, но не разчитайте само на страничката за да усетите истинския аромат.
Rebel наистина е уникален аромат, напълно различен от всички останали. Доста сладникав - прилича на Black opium на Yves Saint Laurent, но Black opium-а не е толкова сладък, по-скоро е с аромат на цветя.
Според мен също от страничката не може да се разбере колко всъщност хубав е Rebel, но аз си го харесах още като прочетох описанието на аромата. Типично мой аромат BlushHeart

# 158
  • Мнения: 13 806



Каталог 15

https://photos.app.goo.gl/1mER8aSkSzc2vvKw7

Миниброшура 15/2018

https://photos.app.goo.gl/fT3E8Ls5Ga79wtK17

Последна редакция: вт, 02 окт 2018, 10:43 от _re_ge

# 159
  • Мнения: 540
Благодаря, Ивче! Simple Smile
За последно го поръчвах март месец и от тогава не съм гледала каталозите.
В следващия каталог, предполагам до изчерпване на количествата:

# 160
  • пловдив
  • Мнения: 1 093
Вече е Eve Elegance. В посочената от теб опаковка и под това име не се предлага. Пускаха го доскоро в нетна и страниците с намаления.



Тъкмо и аз го търсех този парфюм в няколко каталога и не го видях. Благодаря.

# 161
  • Някъде там
  • Мнения: 4 819
Получих подарък  от приятелка която е представител на avon.



Много ми хареса,много нежен аромат.

# 162
  • Мнения: 2 405
Онзи ден си взех поръчаните неща. Всички те са изпробвани от мен и преди, и ги поръчвам отново, доволна съм, особено от продукта за коса :=)

# 163
  • Мнения: 874
 Здравейте, Има ли от продуктовата гама спирала и молив за очи, подходящи за чувствителна кожа (ползвала е на други марки и като постои върху очите й, те се надуват) . Нещо което може да свърши работа според вас Simple Smile

# 164
  • Мнения: 2 800
Много се чудя на крема с маслените перли от Нутра...като за нощна грижа.  На 20 съм и кожата ми е смесена.  Нито е суха, нито е мазна, не знам и аз😂

Общи условия

Активация на акаунт