Хотелите във Велинград - 10

  • 79 355
  • 827
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 792
Знае ли някой къде във Велинград има горещ извор, от който да си напълня вода? Спомням си, че даваха по тв, че си стерилизират бурканите на някаква чешма, ама къде се намира нямам идея

# 61
  • Мнения: 19 360
Това с чешмите и стерилизирането вече май е мит. Минералната вода не достига. Иначе в градинката пред централния плаж, пред хотел Рим има чешма от два извора, но не зная дали е гореща, не съм опитвала водата от нея.

# 62
  • Мнения: 25 441
Знае ли някой къде във Велинград има горещ извор, от който да си напълня вода? Спомням си, че даваха по тв, че си стерилизират бурканите на някаква чешма, ама къде се намира нямам идея

Чешма с много гореща вода има на улицата покрай стадиона. Ето тук – правоъгълната дупка зад дървото.
Сега май има някакъв плаж там. На същата улица, близо до старата обществена баня, също има чешма, май и тя беше с гореща вода, но не съм много сигурна.

# 63
  • Мнения: 577
По пътя за Св.Спас, точно преди прелеза. Редовно наливаме от там.

# 64
  • Мнения: 9 123
Около хотел Клептуза има много чешми, дори до самия хотел отстрани май перяха килими гледах.
Зависи къде сте отседнали ,чешми доста. Чувала съм за някаква от местно момиче случайно се заговорихме, която като се миеш с тази вода лицето съвсем се променя кожата . Ама забравих за коя говореше(( Така и не обърнах внимание сериозно. До Рич също има минерална вода чешмичка, но не е гореща.
 milittana, благодаря за описанието на басейните)) И аз така видях, но си е друго на място. Това ведро-бъчва не се виждаше.

# 65
  • Мнения: 6
Здравейте, от утре започва нашата пъчивка във Велинград ще бъдем в близост до Делфин. Бихте ли препоръчали някой ресторант с добра кухня и прилични цени в същия район🙂

# 66
  • Мнения: 1 831
Здравейте, плануваме няколко дни да сме във Велинград през есента с дете на 2г. До сега сме били само в Рич, но ми се иска да сменим. Спряла съм се на Инфинити, св.Спас,Роял Спа и Гранд хотел Велинград. Някой ако може да сподели мнения ще съм много благодарна Simple Smile

Последна редакция: вт, 28 авг 2018, 09:40 от Monika08

# 67
  • Варна
  • Мнения: 4 903
Някой скоро ще почива ли в Макси, Инфинити, Олимп, Свети Спас или Вела Хилс?

# 68
  • Мнения: 577

През юни бяхме в Инфинити, пълно разочарование. Преди около седмица бяхме в Св.Спас и за пореден път не ме разочароваха. И в двата хотела наемахме апартамент.

# 69
  • Мнения: 1 831

През юни бяхме в Инфинити, пълно разочарование. Преди около седмица бяхме в Св.Спас и за пореден път не ме разочароваха. И в двата хотела наемахме апартамент.
Защо се разочаровахте,ако не е тайна?

# 70
  • Мнения: 577
Подробно съм описала, но е по назад в темата. И други бяха споделили разочарования от там.


През юни бяхме в Инфинити, пълно разочарование. Преди около седмица бяхме в Св.Спас и за пореден път не ме разочароваха. И в двата хотела наемахме апартамент.
Защо се разочаровахте,ако не е тайна?

# 71
  • Варна
  • Мнения: 4 903
Махам го от списъка. Благодаря!

# 72
  • Мнения: 533
Дайте идея за почивка ,двама възрастни и 2 деца  около 28и 29 септември.Четох четох и не можах да избера.Мисля си за Здравец или Св Спас.

# 73
  • Мнения: 956
Вчера се върнахме от почивка в Балнео СПА хотел Свети Спас.
Ние отсядаме там за поне пети път. На нас ни харесва, ще изброя защо.
Сред природата сме - и от северната и от южната страна си заобиколен от гора, планина. Не бих почивала някъде, където пред погледа ми е ограда. Зад ресторанта е реката и се чува много приятно шума от нея.
Зелено е наоколо - тревните площи на хотела са много просторни и поддържани.
Топли басейни - наистина са с топла вода. Аз лично влизам единствено в техните басейни, защото друг хотел с толкова топличка вода не съм открила.
Изхранването е на блок-маса  - разнообразна и добра храна. Съпругът е доста труден в избор на храна, хлапето - още повече, а аз спазвам строг режим, но тук на всички винаги ни е вкусно.
Стаите са сравнително просторни. Всички са с тераси. Имат сушилници.
Ресторантът е голям - има маси и в помещение подобно на зимна градина, има и навън.
Баните са големи - във всяка има вана и допълнително душ извън ваната.
Сменят редовно спалното бельо и кърпите.
Зареждат редовно с консумативи.
Имат обедно меню с търпими цени.
Имат ежедневна анимация за деца в близост до ресторанта.

Е, забелязахме и няколко неща, за които не заслужават адмирации, но ги подминаваме заради изброените им достойнства.

Последна редакция: пт, 31 авг 2018, 18:09 от djasra

# 74
  • София
  • Мнения: 634
Има се предвид Спа хотел "Св. Спас" ли ?

Общи условия

Активация на акаунт