Сватба 2018 - XII част

  • 41 094
  • 753
  •   1
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 22 953
Без да претендирам, че съм компетентна едно от необходимите неща би трябвало да е бележка от неговата държава, че не е женен там.

Много сте хубави Змия. Бъдете щастливи!

# 391
  • Мнения: 123
Хихи змия, чудесна си Simple Smile))

Fatalina_ честита прекрасна новина

Аз пък си взех роклята днес, и вече съм дооооста по - спокойна Simple Smile ииии нямам търпение да я презентирам на мама в София Simple Smile ( за да си я облека пак)

# 392
  • Мнения: 882
Змия много си хубава. Пу пу ..😁

# 393
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 853
Иии изпуснах снимките на змия:confused:
Ама съм сигурна, че са чудни и морски.

# 394
  • София
  • Мнения: 11 989
Ще покажа още, но нека ми пратят някакви снимки.

Мъжът вече спи, кучето също, а аз не мога. Вълните се разбиват в скалите под стаята.

Приказно е.

Последна редакция: сб, 18 авг 2018, 23:27 от змия

# 395
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Ех, и аз изтърват снимките на Змия. Може ли на лични? Confused
При мен тече подготовка. Чистя вкъщи трескаво. Вчера купихме костюм и ризи. Веднага ви качвам тази за празненството:


Остава да поръчам дребните сладки и питката и другата седмица ще сме вече женени Heart Eyes

# 396
  • Мнения: 6 299
Ще покажа още, но нека ми пратят някакви снимки.

Мъжът вече спи, кучето също, а аз не мога. Вълните се разбиват в скалите под стаята.

Приказно е.
Змия, още веднъж честито! Изглеждате точно като от романтичен филм. Сякаш спонтанно сте решели да се ожените и сте хукнали към църквата. Бъдете щастливи и запазете за дълго този младежки дух! Букетът ти е невероятен и супер оригинален. Направо пари с тези червени чушки! Благородно ти завиждам, че си сред морската шир. Днес децата ще донесат да гледаме филма и професионалните снимки от сватбата. С нетърпение очаквам да ги видим. Тъй като през седмицата направиха 1 месец брак, съм решила да ги изненадам и да ги посрещна с топла и вкусна погача. Весели и приказни сватби и на днешните булки!

# 397
  • Мнения: 1 998
И аз съм изтървала на Змия снимките, ще се надявам да хвана следващите. Simple Smile
Радвам се, че сте си изкарали весело сватбата, сега чакаме и Хър да се похвали. Simple Smile
Аз вчера както си стоях във Варна и изведнъж чувам едни клаксони, след малко чувам и тъпани и чак скочих от вълнение, но не видях къде са сватбарите, но пак настръхнах и си припомних емоцията от нашия сватбен ден. Simple Smile

# 398
  • София
  • Мнения: 22 953
Вчера и пред нашия блок имаше сватба. Обаче ми дойде в повече като започнаха да гърмят с пистолет във въздуха. Не знам дали някоя от вас е имала такова нещо на сватбата, ама аз съм твърдо против. Не е нужно да ви казвам колко се стреснаха бебчетата наблизо.

# 399
  • София, България
  • Мнения: 3 590
Мдааа бебета, кучета... Според мен е крайно ненужно...

Иначе и аз се обръщам след сватбари винаги 🙂 С голям кеф ги гледам. 😊

Друмче, вратовръзката е много готина 😊

# 400
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 853
Аз, като щерка на полковник, смятам, че мероприятия с много хора и алкохол са несъвместими с всякакви форми на оръжия, пък били те и газови. Всякакви такива пуканици ми граничат с груби селски прояви ..нищо лично.
Тъкмо гледах някакъв лайф от сватба във фб,  искрено съчувствах на професионално ангажираните на мероприятието, че си представих нашата фотографка в таз атмосфера- то не бе барабанче, кларинет, певец, дето извива и на цигански ..булката, пъха пари в колана младоженеца.. пък нищо ориенталско няма в нито един от двамата. Вярно, че разни хора..ама много too much ми дойде.

Чакам и аз госпожа Хър да се отчете Bowtie

# 401
  • Варна
  • Мнения: 1 885
О, да. И аз към против. Не искам и клаксони, нито други пукотевици

# 402
  • Мнения: 538
И аз не съм фен на такива "забавления" тип мутрвнски години... и клаксоните даже не ме кефят. Не искам да ангажирам целия град със себе си и сватбата си.

# 403
  • София
  • Мнения: 11 989
............
От острова утре

Последна редакция: пн, 20 авг 2018, 15:20 от змия

# 404
  • Мнения: 485
Drym4e много стилен младоженец.
Змия супер си с нетърпение чакам и снимки от острова.

Общи условия

Активация на акаунт