Сватба 2018 - XII част

  • 41 067
  • 753
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 560
Здравейте, искам да попитам дали има някой със сватба в Акорд и ако да, имате ли примерна оферта от тях?

# 61
  • Мнения: 1 467
Аз съм в Акорд, другото лято. Първоначално им писах мейл и ми изпратиха примерните си менюта, и много детайли. На срещата Жоро също ни обясни доста неща, така че пишете им много са любезни Simple Smile

# 62
  • Мнения: 882
Моята беше там 😊 направо отивай и си говори с Жоро управителя.  Той всичко ще ти обясни каквото те интересува. 

# 63
  • Мнения: 583
Изкуствени цветя за окрасата ресторанта също намерих, за 42лв имам около 400 оранжеви цветя и 60 лилави Grinning Продавачаката нещо се отнесе с оранжевите, a аз се притеснявах, че няма да намеря и няма да стигнат.

Уау! Мога ли да те помоля да споделиш откъде взе изкуствените цветя, че аз съм в голямо търсене и засега само в Джъмбо съм харесала, но не излизат кой знае колко достъпно... Simple Smile
И честита рокля! Simple Smile Голяма радост е, аз моята постоянно искам да си я гледам, но гледам да не го правя, че да не ми омръзне Grinning

# 64
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Рапунцел, от пазара в Димитровград ги взех (ние с годеника ми се си от там). Много обикалях и търсих, но като ги видях там ми останаха очите. Ако имаш път натам препоръчвам, има много маси от където можеш да си вземеш. Предполагам, че и на Илиенци има също, а другото което се сетих е тук:

https://rosini.bg/izkustweni-cwetq - магазина им е във Варна, но може и онлайн да се поръча.

# 65
  • Мнения: 583
Рапунцел, от пазара в Димитровград ги взех (ние с годеника ми се си от там). Много обикалях и търсих, но като ги видях там ми останаха очите. Ако имаш път натам препоръчвам, има много маси от където можеш да си вземеш. Предполагам, че и на Илиенци има също, а другото което се сетих е тук:

https://rosini.bg/izkustweni-cwetq - магазина им е във Варна, но може и онлайн да се поръча.

Ние сме от Варна и като каза Амбелино не знам защо предположих, че от Варна са цветята Grinning Благодаря, ще разгледам този магазин Simple Smile

# 66
  • Мнения: 1 560
Благодаря ви!

# 67
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Рапунцел, от пазара в Димитровград ги взех (ние с годеника ми се си от там). Много обикалях и търсих, но като ги видях там ми останаха очите. Ако имаш път натам препоръчвам, има много маси от където можеш да си вземеш. Предполагам, че и на Илиенци има също, а другото което се сетих е тук:

https://rosini.bg/izkustweni-cwetq - магазина им е във Варна, но може и онлайн да се поръча.

Ние сме от Варна и като каза Амбелино не знам защо предположих, че от Варна са цветята Grinning Благодаря, ще разгледам този магазин Simple Smile

Вярно, че и във Варна имаше Амбелино. Аз за този в Асеновград говорех Grinning

# 68
  • Мнения: 315
Здравейте момичета! Цветът на нашата сватба мислим да е капучино. Искам ми се обаче с още някой/някои цветове да го комбинирам. Та имате ли предложения какви цветове биха си подхождали?

# 69
  • Мнения: 884
Пепел от рози?

# 70
  • Мнения: 4
Момичета-помощ! Сватбата е на 25.08 а нямам оркестър за извеждане в Разград! Иначе по списъка май съм ок...само чанта нямам и украса на булчинската маса ..

# 71
  • Мнения: 1 196
Sun, прекрасни снимки, много сте хубави и наистина мястото е разкошно и много романтично. Flowers Hibiscus Булките, които са имали/ще имат следсватбена фотосесия няколко дни след сватбата, 1:1 ли искахте да бъдете с визията от сватбата си, като грим и прическа най- вече? Аз се чудя, тъй като на сватбата ще съм с небрежен кок, дали за фотосесията да не съм с пусната или полупусната коса, грима ще си е идентичен.
Ние тази седмица трябва да капарираме тортата. Крайно време е и да си поръчаме халките, защото остава малко повече от месец до сватбата, а знам, че е хубаво да се поносят малко преди това, за да се знае, ако има нужда от корекция.
Може би и медицински е време да си извадим, не знам има ли кокнретен срок преди сватбата, в който трябва да се вместим. И с декораторката трябва да се видим, и с ДЖ-я и оператора. Чак започвам да се притеснявам леко, не е като да нямаме време, ама и покани за дораздаване, а наред със сватбата си вървят и други ангажименти и ремонтни дйности, хваща ме треската май. Laughing
Поне си намерих сандали, тъй като най- вероятно следващата седмица ще бъда на проба за роклята и ще трябва да се знае с каква дължина ще се остави.

# 72
  • Мнения: 583
За медицинските изчакайте още малко, валидни са 1 месец и в деня на сватбата трябва да не са изтекли Simple Smile

# 73
  • Мнения: 109
Lys Bleu, медицинските имат срок на давност 30 дни, тоест ако имате повече от месец до сватбата не бързай да ги правиш сега.
Аз лично мисля да съм с различна визия от тази на сватбата Simple Smile

# 74
  • София
  • Мнения: 11 977
Момичета-помощ! Сватбата е на 25.08 а нямам оркестър за извеждане в Разград! Иначе по списъка май съм ок...само чанта нямам и украса на булчинската маса ..

Толкова ли е важно да излезеш от дома си под съпровод на тъпани и зурли?

Не го разбирам това, не го и харесвам.

Общи условия

Активация на акаунт